600 Když nemůžete dělat nic Selacia

[ Ezoterika ] 2020-11-06

Právě teď je napjatá a nejistá doba. Je lidskou přirozeností chtít něco udělat, když vidíte, že se společnost rozpadá a nejste si jisti, jaký to bude mít dopad na vás a vaši budoucnost. V tomto článku nastiňuji konkrétní kroky, které můžete podniknout, že když je provedete, pomohou vám dnes večer lépe spát a v příštích několika dnech najít více vnitřního klidu.

Jak jsem naznačila minulý týden, sedíme na obrovském vrcholu změn. Ovlivněn je celý svět - stejně jako jednotlivci. Protože to, co se děje, je tak bezprecedentní, přirozeně jste nervózní a chcete najít pocit kontroly - nebo alespoň odpovědi, které všechny přesvědčí, že budete v pořádku. Ve skutečnosti čím více nejistotě čelíte, tím více máte touhu to ovládat. Chcete dělat něco, abyste cítili, že ve své životní zkušenosti zaujímáme aktivní roli.

5 věcí, které nyní můžete udělat
1. Pokud jste ve stresu z volebního výsledku nebo z nějakého jiného výsledku, který mění život - vezměte v úvahu jednotlivé fáze. Výsledky se vyvíjejí postupně, stejně jako všechny změny. Někdy jsou fáze v pozadí, nezjistitelné pro ty, kteří nejsou obeznámeni s tím, jak se věci vyvíjejí.
Příkladem jsou americké volby. Existují zákony a postupy, které se mohou stát od státu lišit. Výsledky voleb často nejsou oficiálně známé celé dny. Faktor pandemie k tomu, co popisuji výše - a jak se radikálně měnilo, jak a kdy lidé hlasovali. Mnoho věcí není tak, jak se zdají, a nyní žijete v dobách autoritářství bez morálního kompasu. Hledejte důkazy pro podporu obvinění a hrozeb.

2. Snažte se vidět celkový obraz. Mnoho problémů je ovlivněno dlouhou historií společenské dysfunkce. Je třeba demontovat zastaralé, ale to nějakou dobu trvá - zejména v polarizované společnosti.

3. Překvapení na konec. Ať už čekáte na nabídku práce nebo sledujete problém, jako jsou volby, což vám způsobuje stres, nezapomeňte, že jsou to neobvyklé časy. Mnoho věcí je zpožděno a mohou nastat historická překvapení.

4. Trpělivost. Chaos a polarizace roku 2020 v dohledné době nezmizí. Mnoho ran musí být uzdraveno. Bez ohledu na prezidenta v roce 2021 bude nějakou dobu trvat, než se vypořádáte s polarizovanou společností, pandemií, narušenými systémy, kompromitovanými mezinárodními spojenectvími a demontovanými institucemi potřebnými pro efektivní vládu a mezinárodní vztahy.

5. Najděte si každý den něco, v čem se budete cítit pozitivně. To vám zlepší náladu, pomůže vám spát a zvýší vaši produktivitu.

Zdroj: https://selacia.com/

Zpět