599 Změna Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2020-10-30

Během tohoto osobního evolučního období využijete ty dovednosti, které jsou nejdůležitější pro vaši pozemskou roli. Není třeba plýtvat energií přáním spojení s jinými planetami, pokud vám to má pomoci věřit, že vše zvládnete. Ve 3D je obvyklé, že existuje křížový trénink nebo zájmy. Možná jste cestovatel v čase, který zkoumá a mění historii a zároveň se zajímá o zahrádkářství nebo pozorování ptáků.

To, že jste nová bytost, neznamená, že nemůžete mít mnoho zájmů. I přesto bude drtivá většina těchto zájmů, a tedy dovedností, souviset s vaší rolí 5D a mimo Zemi. Jediným způsobem, jak objevit svůj skutečný záměr, vaším skutečným směrem je prozkoumat vše, co vás zajímá. Je to jako prosévání písku, abyste objevili zlatý nugget. S novými zájmy budete sem a tam přelétat. Uvědomíte si, že některá témata nejsou dostatečně podmanivá, aby si udržela váš zájem. Objevování vaší nové zájmové oblasti bude podobné výběru vysoké školy. I když pravděpodobně existovalo několik zajímavých vysokoškolských kurzů, jedno seskupení vyniklo jako nejzajímavější. To nutně neznamená, že jste zbytek svého života věnovali jedné sadě dovedností. Vaše vysokoškolské vzdělání bylo spíše stavebním kamenem než přímou profesionální trajektorií. Takže teď to bude pro vás. Nově vás zítra a pozítří bude zajímat něco úplně jiného. Jak budete skákat z jednoho zájmu na druhý, občas k některému vrátíte, dokud si neuvědomíte, že jste vytvořili kompletní sadu dovedností - pravděpodobně v něčem, o čem jste netušili, že existuje, nebo že by vás mohlo zajímat. Postupně objevíte svou mezeru. A jakmile to uděláte, rozšíříte tyto znalosti do oblastí, které ostatní neznají, protože jste průkopník, stejně jako všichni, kteří se probouzejí. Jakmile objevíte svůj hlavní zájem, najdete způsoby, jak rekordním tempem shromáždit potřebné informace.

Ti ve 2. a 3. vlně považují za nejzajímavější nové zemské strukturální stavební bloky. Na rozdíl od 2. a 3. vlny, vy, průkopníci, nemáte společného jmenovatele pro dokončení vaší pozemské role. Nyní jste součástí pozemské svobodné formy, stejně jako jiných vesmírných dimenzí a frekvencí. Takže budete poletovat z místa na místo, od zájmu k zájmu, což by mohlo některé z vás vyděsit, protože to bude vypadat nahodile (pozn. tak proto chci vyzkoušet všechno, a vždycky skončím u jehlic...) Pouze se vracíte do vesmírné bytosti s ústředním zaměřením, zatímco jste na Zemi. A abyste objevili toto zaměření, prozkoumáte mnoho aspektů vesmírného života.

Zdroj: https://lifetapestrycreations.wordpress.com/

Zpět