5941 Chraňte první dodatek: Odvolejte Joea Bidena! Ron Paul

[ Ezoterika ] 2024-02-20

Ochrana demokracie a ústavy před Donaldem Trumpem a "MAGA extremisty" je hlavním tématem kampaně za znovuzvolení prezidenta Bidena. Jak už to v americké politice bývá, prezident Biden je stejně, ne-li více, vinen tím, že představuje "existenční hrozbu" pro ústavu, jako ti, které očerňuje jako "extremisty". Například prezident Biden a členové jeho administrativy vedli kampaň s cílem podkopat první dodatek tím, že "povzbuzovali" společnosti, aby potlačovaly vyjadřování "neschválených" názorů online.

Nejnovější příklad toho, jak se administrativa snaží přimět soukromou internetovou společnost, aby cenzurovala Američany, může být ze všech nejvíc pobuřující. Předseda justičního výboru Sněmovny reprezentantů Jim Jordan nedávno zveřejnil sérii e-mailů mezi představiteli Bidenovy administrativy a Amazonem, největším internetovým prodejcem na světě. Vládní úředníci chtěli, aby Amazon odstranil ze svého online katalogu knihy obsahující "dezinformace" týkající se bezpečnosti a účinnosti vakcín proti covidu, tedy vše, co zpochybňuje vládní propagandu ve prospěch očkování.

I když se Amazon pokusil některé z nich proti administrativě zatlačit, odstranil ze svého online katalogu nejméně jednu "antivakcinační" knihu. Amazon také manipuloval s výsledky vyhledávání, aby se ujistil, že knihy vyjadřující skepsi vůči vakcínám jsou pohřbeny pod knihami propagujícími proočkovací linii. Společnost pravděpodobně doufala, že "pohřbením" těchto "disidentských" knih by Amazon mohl udělat administrativu šťastnou, aniž by ve skutečnosti odstranil všechny knihy, které zpochybňují vakcíny proti covidu. Společnost také slíbila administrativě, že rozšíří používání varování Centra pro kontrolu nemocí (CDC) u knih propagujících "antivakcinační" narativy. Někteří libertariáni říkají, že Amazon by neměl být kritizován za svá rozhodnutí, jako soukromá společnost má právo rozhodovat o tom, jaké knihy bude prodávat, a má také právo rozhodovat o tom, že ztíží vyhledávání knih vyjadřujících názory, které společnost považuje za nebezpečné, nebo nechutné. To je pravda, ale ignoruje jeden důležitý fakt: rozhodnutí Amazonu potlačit knihy kritické k vakcínám proti covidu nebylo učiněno proto, aby přilákalo spotřebitele, kteří by nenakupovali na webu, který prodává "antivakcinační propagandu", nebo "konspirační teorie". Místo toho Amazon jednal na příkaz vládních úředníků, kteří se snažili zakázat Američanům přístup k alternativním názorům. Amazon možná toužil spolupracovat s vládou, aby se vyhnul antimonopolním soudním sporům. Právě v době, kdy administrativa požadovala, aby Amazon potlačil covidové disidenty, se prezident Biden chystal jmenovat do čela Federální obchodní komise Linu Khan, advokátku pro antimonopolní spory proti Amazonu.

Je zřejmé, že americká vláda byla hlavním šiřitelem dezinformací o covidu, zatímco ti, kteří zpochybňovali vládní propagandu pro roušky, pro očkování a pro lockdown, byli těmi, kdo říkali pravdu. Covid je příkladem toho, proč je ochrana prvního dodatku zásadní pro ochranu nejen svobody, ale také naší prosperity a zdraví. Kongres by měl upřednostnit vyšetřování snah Bidenovy administrativy umlčet Američany kvůli jejich názorům. Kongres by pak měl odvolat všechny vysoce postavené federální úředníky, včetně prezidenta Bidena, kteří podnikli kroky k porušení práv Američanů vyplývajících z prvního dodatku ústavy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/20/protect-the-first-amendment-impeach-joe-biden/

Zpět