5940 Odpor proti injekcím mRNA je nyní ve Francii považován za trestný čin Ethan Huff

[ Ezoterika ] 2024-02-20

Francouzská vláda právě schválila zákon o pokutování a věznění lidí za to, že se odmítají nechat očkovat "vakcínami" mRNA (modRNA). Veškerý odpor vůči injekcím mRNA-LNP (lipidových nanočástic) ve Francii je nyní považován za "sektářskou úchylku". Za porušení hrozí pokuta ve výši 45 000 eur a až tři roky odnětí svobody. "Nebude tolerovat žádnou kritiku léčebných postupů, které budou státem doporučeny, nebo povinně povinny," napsala na Twitteru doktorka Kat Lindleyová. "Každý, kdo se odváží otevřeně kritizovat tyto terapie, bude potrestán pokutou a vězením." Vysoce neliberální zákon, známý jako článek 4, zakazuje obyvatelům a občanům říkat cokoli špatného o "terapeutické" léčbě, jako jsou injekce mRNA, které jsou buď povinné, nebo jen doporučené francouzskou vládou. "Už teď se terčem útoků stávají renomovaní lékaři, které tento článek umlčí," uvedla francouzská novinářka Annie Arnaudová. "Francie se ubírá totalitním směrem. Macron a jeho nohsledi jsou stoupenci WEF (Světového ekonomického fóra) a globalistické politiky." "Je to katastrofa pro zemi, kde většina občanů už neposlouchá očkovací propagandu. Čekají nás sociální nepokoje."

Lékařský fašismus na vzestupu
Některé zprávy říkají, že článek 4 byl navržen, ale ve skutečnosti nebyl schválen, takže se teprve uvidí, zda kvůli tomuto údajnému rozhodnutí dojde k nějakému vymáhání. Přesto je skutečnost, že existují politici, kteří věří v tento typ lékařského fašismu, znepokojující sama o sobě. Je to velmi důležité varování pro všechny o tom, jak se extrémní fašističtí členové WEF a další globalisté snaží protlačit své šíleně nemocné myšlenky všude, ve všech svobodných zemích. Je to také důvod pro současnou směs masového vraždění starých kultur udržujících svobodu, jednotlivců, kteří tyto kultury svobody zastávají, (jedy a všemi jinými způsoby), v kombinaci s nahrazováním totalitními imigranty a extrémní fašistickou legislativou všude. Masivní tlak začal extrémními covidovými opatřeními. Nebyly dočasné, měly být plně realizovány. To je také důvod, proč byla "nouzová opatření" udržována po celá léta po každé "mimořádné události" - aby se obyvatelstvo připravilo na extrémní fašistická opatření.

Jiný člověk napsal, že je důležité, abychom my, lidé, bez ohledu na to, v jaké zemi žijeme, promluvili proti takovým věcem. Nejen to - vyjmenování každého lékařského fašisty ve vládě, který prosazuje tento druh věcí, také odradí vládu od zneužívání moci. Jiný účet napsal, že článek 4 byl ve skutečnosti přijat "ve druhém hlasování", což znamená, že Francie je nyní lékařskou diktaturou, kde obyvatelé a občané musí brát předepsané "léky", které jim vláda dává - a dělat to se souhlasným úsměvem.

Francie mezitím obviňuje Rusko z rozdmýchávání dezinformační kampaně týkající se její vlády v tomto klíčovém volebním roce. Národní úřady tvrdí, že Rusko vede dlouhodobou online manipulační kampaň proti západním podporovatelům Ukrajiny, mezi něž samozřejmě patří i Francie. Francouzské ministerstvo zahraničí vydalo prohlášení o tom, že "žádný pokus o manipulaci neodvede pozornost Francie od její podpory Ukrajině tváří v tvář ruské agresivní válce".

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/20/opposition-to-mrna-injections-now-considered-a-crime-in-france/

Zpět