5942 Pegasus Collective: Naděje pro váš svět Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2024-02-19

Zdravím lidstvo, jsme kolektiv Pegasa. Obklopujeme vás našimi energiemi míru, světla, naděje. Pro váš svět je mnoho naděje. Jsme z budoucnosti a viděli jsme úspěch, který přichází pro váš svět. Jsme nadčasoví, a proto mimo čas. Nejsme omezeni žádným časovým zámkem, jako tomu bylo u lidstva, a tak nabízíme možná nový pohled k tomu vašemu. Když je člověk ponořen do sněhové koule, je nemožné vidět širší obraz. Lidstvo bylo izolováno od zbytku svých nebeských sousedních těles jako energetický konstrukt snižování frekvence. To se napravuje. Sněhová koule se láme, je v bodě zlomu a omezení již nejsou zapotřebí, protože energie uvnitř rostou tak rychle. Pracujeme s nebeskými tělesy, která obklopují Gaiu. Pracujeme s energetickými kodexy, které tvoří vyšší vibrační energie a jejich pohyby.

My jsme především o pohybu; pohyb časoprostorem, pohyb matricemi a rozpouštění všeho, co není ze světla, v naší brázdě. My jsme světlonoši, naše frekvence jsou tak vysoké, že přirozeně narušujeme ty, kteří nejsou v našem vibračním nastavení. A vy jste na tom podobně. Vy, galaktici v lidské formě, jste míchači hrnců, pegasové ve formě, dalo by se říci, když zaplňujete své okolí a své komunity ještě více světlem. Stoupáte výš díky těmto vyšším vibračním energiím. Stejně jako naše křídla nesou nás, vaše vlastní andělská křídla energeticky nesou vás. Mnozí z vás trpěli bolestmi ve střední části zad. Jsou to křídelní čakry, které se vracejí zpět do pohotovosti, a vy jste v těchto oblastech bolaví, protože vaše fyzické struktury se přizpůsobují jejich přítomnosti a jejich váze. Jejich váha není fyzicky těžká, protože jejich výraz fyzicky nevidíte. Energeticky jsou však těžší, protože mají vyšší vibrační zarovnání a nesoulad vibrací v lidském těle může být zatěžující. U některých částí vašeho těla jsou některé čakry vyrovnány, a proto pracují na vyšších vibračních indexech, zatímco jiné mohou zůstat po určitou dobu zablokovány, čímž se frekvence těchto oblastí snižují. A tak vyvstávají některé z mnoha příznaků vzestupu, které mnozí z vás pociťují. Zkuste odblokovat své energetické struktury. Zkuste se cítit a zaplavit světlem, kterým jste, a to odblokuje a odlepí některé z těchto oblastí, kde je možná energetická tíha nesouladu.

Všichni stoupáte. Energie vás obklopují a jsou jako matrace podpory. Tvorové, kteří nejsou z vyššího světla, a lidé, kteří mají mnoho připoutaností k těmto bytostem z nižších dimenzí, jednají tak, jak byli podrobeni litanii bolesti, kterou pro ně nižší vibrační připoutanost může vytvářet, a také to dělá. Zmírnit to lze meditací a hledáním spiritistického léčitele, šamana, který dokáže odstranit takové propletence. A samozřejmě to můžete udělat sami. Můžete požádat o pomoc své týmy z vyšších dimenzí a sami můžete vzývat modrý plamenný meč Archanděla Michaela, který vám vždy rád pomůže. Společenstvo Vyzdvižených draků je také dychtivé být v pohotovosti, aby pomohlo s likvidací těchto tvorů. (Vidím draka, který říhá s plným břichem).

Je toho hodně, co se děje, co vy nevidíte, a tak jsme my z kolektivu Pegasa dnes přišli, abychom vám řekli, že je hodně, v co můžete doufat, a je toho mnohem víc, co přichází, a bude stát za to čekání. Vidíme, že ve vašem světě je více střelby a více výbuchů teroru. Je to tragické a smutné. Přesto je to součást vzorce, protože ve vašem světě bylo mnoho temnoty a nyní to všechno vystupuje na povrch. Zranění jsou tam pro všechny. Nyní je vám k dispozici mnohem více světla, než tomu bylo dříve, takže samotná vaše přítomnost je pro svět uklidňujícím balzámem. Říkáme to znovu a znovu, protože víme, že tomu opravdu nevěříte. Můžete pokyvovat hlavou, jako mnozí z vás, ale snižujete svou vlastní důvěryhodnost a hodnotu a my si přejeme, abyste s tím přestali, protože jste nejmocnější z mocných, stateční, kteří na čas odstranili svá andělská křídla, aby zažili temnotu a porazili ji, osvobodili duše uvnitř. Cítíte sílu této volby? Vidíte svou statečnost? My ano. Vidíme vás. Milujeme tě. Jsme všude kolem vás. Jsme andělé v koňské podobě. Sloužíme spolu s velkým Otcem a Matkou Všehomíra. Jsme výdechem Stvořitele, stejně jako vy. Jsme světlem a smíchem jiskry Stvořitele, stejně jako vy. A my vás zbožňujeme.

Vidíme vás očima, které viděly bezčasovost a víření a neustálé rozpínání věčnosti. Cestovali jsme všemi multivesmíry a stále se rozšiřujícím vědomím Všeho, protože jsme partnery mnoha a díky nim máme také své vlastní zkušenosti, protože jsme všichni jedním. Všichni jsme jedna obrovská nádherná bytost světla.

Na vaší planetě bylo mnoho problémů a záležitostí po velmi dlouhou dobu. Mnoho zármutku, který se rozvlnil v tapisérii času, který ovlivnil a onemocněl okolní vesmíry, a tak kde se Země uzdravuje, léčí vše. To je důvod, proč je tato mise tak kritická. V tomto kritickém okamžiku buďte ujištěni, že vše bude v pořádku a že vše je nanejvýš dobré. Bohužel v tomto společenském převratu budete ještě nějakou dobu pokračovat. Jen na čas. Ve své lidské formě jste zažili pouze časy, jako jsou tyto - "bytí na špendlíkách a jehlách", jak říkáte, "čekání, až dopadne druhá bota", a byly to velmi napjaté časy.

Nadechněte se našeho klidu. Zastavte se a dýchejte. Vnímejte rekalibraci časů, které přijdou, vašeho budoucího vzestoupeného galaktického já, které je zde nyní s vámi, protože budoucnost se nyní spojuje s přítomností, jak se čas rozmazává do jednoho okamžiku. Singularita přítomného okamžiku je to, o čem je život v páté dimenzi. Nyní pro vás přichází všechny dobré věci, s vědomím, že nyní máte vše, co potřebujete, protože jste vtěleným Zdrojem. Přejeme si, abyste s tím začali žít s vědomím, že jste vše, co potřebujete. Může to být nepopulární poselství, ale my vidíme nesmírnost Zdroje uvnitř vás, protože vy všichni jste jeho malými balíčky. Vidíme vás jako velké bytosti stvořitele, kterými jste, a vidíme úspěch tohoto dobrodružství. Pokud se na něj napojíte, máte k dispozici obrovský komfort.

Jsme jen jedním z mnoha kolektivů, které vám nabízejí svá otevřená křídla, nebo otevřenou náruč, sdílejí s vámi naše otevřená srdce, nabízejí vám svou útěchu a sílu. Přichází mnoho, mnoho radosti. Na druhé straně vás čeká mnoho radosti. (Vidím, jak se v knize otáčí stránka z poslední kapitoly. Na další stránce je napsáno Nová Země začíná. Je to začátek nové knihy. Vidím, jak se předchozí stránky mění v třpytivý prach a jsou odváty větrem, jak se mění na částečky světla.)

Milujeme tě. Létejte silně. Vítr je tady. Dovolte mu, aby vás nesl vzhůru blíže ke světlu a míru energií vyšších dimenzí. Velké odloučení, roztržení je tady a všechno bude v pořádku. Vidíme vás s otevřenýma očima a přijímáme vás s otevřenými křídly. Tančete s námi v oblacích, když meditujete, a budete se cítit lehčí. Milujeme tě. Jsme s vámi. Jste nekonečně milováni. (pozn. hmmmmmmmmmmmmmmmm)

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/19/pegasus-collective-hope-for-your-world/

Zpět