5939 Chaos Michael Snyder

[ Ezoterika ] 2024-02-20

Vypukne chaos! V roce 2024 jsme svědky nepokojů, protestů a občanských nepokojů po celém západním světě

Řád se hroutí po celém západním světě, protože vlády ztrácejí kontrolu nad svým obyvatelstvem. Zemědělci pořádají rozhořčené protesty po celé Evropě, obrovské skupiny migrantů se pravidelně bouří, rabování se stalo životním stylem v mnoha komunitách ve Spojených státech a nyní řidiči kamionů vyzývají k historickému bojkotu New Yorku. Právě teď jsme svědky velmi znepokojivých výbuchů hněvu a frustrace po celém západním světě a neexistují žádné jednoduché odpovědi, protože většina z nás ztratila víru v ty, kteří nám vládnou.

Rád bych začal diskusí o nepokojích, které se právě odehrály v Nizozemsku. Boj mezi dvěma soupeřícími skupinami Eritrejců vyústil v masivní nepokoje, které proměnily ulice Haagu ve válečnou zónu...
Včera v noci vypukly v ulicích Haagu násilné nepokoje, když "migranti" zaútočili na policisty cihlami a zapálili policejní auta. Desítky výtržníků byly natočeny v okolí konferenčního sálu Opery na Fruitweg v Nizozemsku, když na místo přijelo několik policejních antonů. Budova měla několik rozbitých oken a zaparkovaná vozidla byla v plamenech, ulice vypadala jako válečná zóna. Vypukl boj mezi dvěma skupinami Eritrejců. "Vážně se to vymklo kontrole," řekl včera večer mluvčí haagského magistrátu Robin Middel. "Vážně se to vymklo kontrole" je velmi slabé slovo. Bude trvat velmi dlouho, než se napraví obrovské škody, které způsobili výtržníci.
Eritrejští afričtí imigranti devastují Haag a útočí na nizozemskou policii. pic.twitter.com/Ns7ygY5ICK
- RadioGenoa (@RadioGenoa) 17. února 2024

Jinde v Evropě došlo k "zuřivým střetům mezi policií a demonstranty", když v sobotu několik set tisíc propalestinských demonstrantů zaplavilo centrum Londýna. Během propalestinského pochodu v centru Londýna, který podle odhadů přilákal do hlavního města 200 000 až 250 000 lidí, došlo k zuřivým střetům mezi policií a demonstranty. Celkem bylo zatčeno jedenáct lidí, mimo jiné i za podezření z podpory zakázané organizace, přičemž demonstrace měla skončit poblíž izraelské ambasády - fotografie ukazují policii seřazenou před ní, zřejmě proto, aby ji střežila. Netřeba dodávat, že před 20 lety by k tak rozsáhlému protestu nikdy nedošlo. Ale v poslední době proudí do Evropy miliony migrantů a EU právě schválila "migrační pakt", který zcela otevře stavidla...

EU schválila migrační pakt přezdívaný "sebevražda Evropy", který by mohl vést k zaplavení kontinentu až 75 miliony nových migrantů. Výbor Evropského parlamentu LIBE ve středu schválil zákon, který formalizuje rozdělování migrantů do členských států a trestá ty, kteří je odmítnou přijmout. Vzhledem k tomu, že kulturní obohacení a rozmanitost je "naší největší silou", země, které se snaží udržet si svou národní identitu, aniž by byly přivtěleny migranty, budou postiženy přísnými finančními sankcemi. Marine Le Penová, vůdkyně parlamentního křídla Národního sdružení, již dříve uvedla, že pakt povede k "sebevraždě Evropy" a dodala, že jde o smlouvu s ďáblem a představuje "organizovaný plán na potopení Evropy a národů, které ji tvoří". Samozřejmě, že to nejsou jen migranti, kteří vycházejí do ulic. V posledních týdnech obrovské množství zemědělců po celé Evropě vyjadřuje svou hlubokou nespokojenost s těmi, kteří jim vládnou... Zemědělci pořádají protesty po celé Evropě, ucpávají ulice svými traktory, blokují přístavy a házejí na Evropský parlament vejce kvůli dlouhému seznamu stížností od regulace životního prostředí až po nadměrnou byrokracii.

"Už se naší profesí neživíme," řekl CNN jeden ukřivděný farmář v Paříži. Některé z nejdramatičtějších protestů se odehrály ve Francii, a podobné akce se odehrávaly v řadě zemí včetně Itálie, Španělska, Rumunska, Polska, Řecka, Německa, Portugalska a Nizozemska. Zemědělci obvykle nejsou radikální aktivisté. Byli však dotlačeni příliš daleko a rozhodli se, že už toho bylo dost. Tady ve Spojených státech se řidiči kamionů, kteří jsou rozzuřeni rozsudkem, který byl právě vynesen v New Yorku, zavazují, že od nynějška budou Velké jablko bojkotovat... Někteří řidiči kamionů, kteří podporují Trumpa, odmítají přepravovat náklady do a z New Yorku poté, co bývalý prezident dostal pokutu 355 milionů dolarů a v pátečním rozsudku za občanskoprávní podvod mu byla pozastavena možnost podnikat ve státě. Protrumpovský řidič kamionu známý jako "Chicago Ray" zveřejnil po vynesení rozsudku video na X, kde se podělil o to, že on a několik jeho kolegů odmítají práci doručovatele v New Yorku kvůli rozhodnutí manhattanského soudce Arthura Engarona. "Byl jsem v rádiu a mluvil s řidiči asi poslední... hodinu a 15 minut... Mluvil jsem nejméně s deseti řidiči... od pondělí začnou odmítat náklad do New Yorku," řekl Ray. Bude tento bojkot natolik rozšířený, aby měl obrovský význam? Nevím. Pokud by se však k bojkotu připojil dostatečný počet řidičů kamionů, určitě by to mohlo způsobit velké potíže.

Jak poukázala společnost Zero Hedge, řidiči kamionů přepravují "70 % až 73 % veškerého nákladu ve Spojených státech". Když řidiči kamionů začnou na sociálních sítích diskutovat o plánech bojkotovat náklad do progresivního pekla New York City, je důležité zpozornět. Po vynesení rozsudku se mnoho majitelů podniků v New Yorku obávalo, že by se jim mohlo dostat stejného zacházení, jakého se právě dostalo Trumpovi. Poté, co generální prokurátor státu oškubal prezidenta Trumpa o 355 milionů dolarů za podnikání ve státě se newyorská guvernérka Kathy Hochulová pokusila ujistit majitele podniků v New Yorku, že se nemají čeho bát, pokud "dodržují zákony a dodržují pravidla".... Hochulová řekla Johnu Catsimatidisovi v pořadu "The Cats Roundtable" na WABC 770 AM, kde byla dotázána, zda by se ostatní newyorští podnikatelé měli obávat, že "pokud to mohou udělat bývalému prezidentovi, mohou to udělat komukoli". Podle Hochul: "Myslím si, že je to opravdu mimořádně neobvyklá okolnost, že se Newyorčané, kteří dodržují zákony a pravidla, nemají čeho obávat, protože jsou velmi odlišní od Donalda Trumpa a jeho chování."

Myslíte si, že po takovém prohlášení se někdo bude cítit lépe? Samozřejmě, že ne. Je tu tolik hněvu kvůli tomu, co se právě stalo. V tuto chvíli Wayne Allyn Root vyzývá k celonárodnímu bojkotu celého města... Všech 100 milionů z nás musí bojkotovat New York. Už žádné prázdniny. Žádné služební cesty. Už žádné účasti na sjezdech. Žádné vánoční výlety za Rockettes a stromem v Rockefellerově centru. Už žádné nakupování oblečení na Páté avenue. Žádná představení na Broadwayi. Už žádné utrácení v hotelech, nebo luxusních restauracích. Prostě řekněte: "NE!" Zeptejte se každého obchodu, nebo online stránky, kde nakupujete: "Sídlíte v New Yorku?" Pokud ano, najděte si někoho jiného, od koho můžete nakupovat. Všechny příklady, které jsem sdílel v tomto článku, sdílejí společné téma. Elita ztrácí kontrolu a má velké potíže s udržením pořádku. Děje se tak navzdory velmi sofistikované kampani za cenzuru internetu a kontrolu toho, co si myslíme. Ep. 75 Stát národní bezpečnosti je hlavní hnací silou cenzury a zasahování do voleb ve Spojených státech. "To, co popisuji, je vojenská vláda," říká Mike Benz. "Je to převrácení demokracie." pic.twitter.com/hDTEjAf89T

- Tucker Carlson (@TuckerCarlson) 16. února 2024
Prostě to nefunguje.
Snaží se tahat za naše nitky, ale většina z nás už neposlouchá. A v mnoha našich komunitách se společenský řád zcela rozpadá. Jak jsem již zmínil, v některých částech země se rabování stalo životním stylem... Teď už je to známá scéna: skupina sedmi mužů vešla ve čtvrtek do obchodu s oblečením s rouškami na obličeji a vyloupila ho za bílého dne, když vyšla ven s náručí plnou zboží, zatímco obchod byl ještě otevřený. Ale tohle nebylo San Francisco, nebo Los Angeles, bylo to minulý týden v Memphisu a prodejce říká, že to byl jeden z více než 60 podobných incidentů, které se za poslední rok staly jen v jejich obchodech v oblasti Memphisu. Podle WREG-TV policie zveřejnila video z bezpečnostních kamer údajného gangu zlodějů, který vyšel z místního obchodu City Gear s náručí plnou ukradeného zboží. Policie po přezkoumání záběrů uvedla, že na organizované krádeži se podílelo nejméně sedm osob. Ani policie, ani mateřská společnost City Gear Hibbett nezveřejnily přesnou částku v dolarech z ukradeného zboží, ale bylo to popsáno jako "velké množství". V tuto chvíli se věci staly tak šílenými, že mě to opravdu hodně šokuje. Ale nejvíc jsem byl šokován jedním příběhem, který jsem dnes četl.

Muž, který byl právě propuštěn z vězení, se rozhodl unést nákladní vůz, který převážel 10 vozů Chevrolet C8 Corvette... Fox 10 Phoenix hlásí, že 23letý muž, čerstvě propuštěný z vězení, unesl tahač s návěsem naloženým exotickými sportovními auty a poté, co byl dopaden, řekl policii, že prostě potřeboval svézt. Podle oddělení šerifa okresu Cochise ve Phoenixu v Arizoně podezřelý Isaiah Walker "napadl a okradl" řidiče kamionu na zastávce Willcox Loves Truck. "Walker popadl oběť a vyhodil ji z taxíku," napsalo šerifovo oddělení na Facebooku. Podezřelý pak "vstoupil do vozidla, zamkl dveře, ukradl vozidlo a odjel s ním z parkoviště," pokračovalo oddělení šerifa a dodalo, že kamion vezl deset vozů Chevrolet C8 Corvette v odhadované hodnotě přes 1,25 milionu dolarů. Bohužel, toto je jen začátek. Rok 2024 je starý méně než dva měsíce a věřím, že do konce tohoto roku uvidíme mnohem větší chaos, než jakého jsme svědky nyní. Dávejte si tedy pozor na záda a mějte oči na stopkách, protože vstupujeme do doby, kdy nebezpečí bude potenciálně číhat za každým rohem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/20/chaos-erupts-we-are-witnessing-riots-protests-and-civil-unrest-all-over-the-western-world-in-2024/

Zpět