591 Nová Země Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2020-10-23

Jste uprostřed drastických změn, ale než jste se znovu ztělesnili, věděli jste, jaké zážitky by mohl váš život obnášet. Pro ty, kteří mají v úmyslu být připraveni vzestoupit je to testovací doba, ale pokud budou věrni svému životnímu plánu, vyhnou se tomu, aby byli strženi událostmi, které se dějí kolem nich. To je cíl každé duše, která se probudila k pravděl. Je to jednorázová příležitost nechat minulost za sebou a užít si nový život bez veškeré negativity, kterou jste nepochybně zažili během mnoha životů na Zemi. Přirozeně existuje mnoho dalších duší, které také chtějí zvýšit své vibrace, ale stále jsou v cyklu učení a nejsou dostatečně pokročilé, aby tentokrát vystoupaly. Získají však více zkušeností, které si mohou vzít s sebou do dalšího života, čímž se zvýší jejich šance na úspěch. Nikdo problém nevyhrocuje a pomoc je vždy po ruce, jakmile budou připraveni.

Temní na Zemi mají potíže, ale stále představují hrozbu díky svému počtu. Bez svých vůdců je však Cabal dezorganizovaná. V poslední době byla zbavena velké části svých finančních prostředků. Není žádným tajemstvím, že dlouhou dobu odkláněli do svých pokladen obrovské množství peněz. O ty, které se daří objevit postupně přichází. Není v žádném případě snadné úplně zastavit jejich činnost. Na jiné úrovni s pomocí reptiliánských ras je Cabal podporován, ale jejich posilám Síly světla s pomocí Plejáďanů zabránily ve vstupu do naší sluneční soustavy umístěním bariéry kolem ní. Umožňují nám v tak důležité době dělat naši práci s důvěrou a bez rušení. Nebude to dlouho trvat, a budete moci pracovat otevřeněji. Plán porážky Cabala byl naplánován už dávno. Jen jsme jim museli umožnit uvěřit, že vyhrávají, aby je jejich nadměrná sebedůvěra srazila dolů a to se také stalo. I tak bude nějakou dobu trvat, než se budou mimozemšťané otevřeně pohybovat po Zemi.

Lidé na Zemi toho hodně utrpěli, ale z dlouhodobého hlediska budou odměněni za svou odvahu a odhodlání překonat výzvy, které je trápily po celé věky. Díky zkušenostem bylo vaše odhodlání mnohem silnější a velmi úspěšné. Pomohli jste udělat první kroky, jste přínosem své Rase a ukázali jste, že se tváří v tvář všem útokům proti vám neohnete.

Brzy k vám přijde mír, který jste získali zasvěcením Světlu. Někteří z vás odehráli mnoho bitev proti temným, přesto jste se nikdy svou čest příliš nevzdali. Práce Aliance spočívá v zajištění vaší bezpečnosti a ujištění, že vše skončí dobře a co nejpřijatelněni. Zmínili jsme oslavy, po ukončení vašeho období boje a obětování. Už nikdy nebudete vyzváni, abyste prošli zkušenostmi, které jste zažili. Mnoho zármutků, rozrušení a bojů často jen o přežití, přesto máte lidskou kvalitu, díky které budete silní a rozhodní tváří v tvář nebezpečí.

https://www.mirror.co.uk/science/babies-being-born-without-wisdom-22818142
"Moderní děti se rodí bez zubů moudrosti, protože lidé se stále vyvíjejí rychlým tempem. Vědci v Austrálii zjistili, že lidé procházejí mikroevolucí, ve které lze během krátké doby pozorovat evoluční změny. Dr. Teghan Lucas z Flinderské univerzity v Adelaide uvedl, že tváře jsou mnohem kratší a menší čelisti znamenají, že je méně místa pro zuby. Zuby moudrosti se obvykle objevují na počátku dospělosti, ale stejně jako všechny zuby dospělých jsou založeny v čelisti od narození. Výzkum také zjistil, že někteří lidé se rodí s dalšími kostmi v pažích a nohou nebo s abnormálním spojením dvou nebo více kostí v nohou. Dr. Lucas uvedl, že studie publikovaná v "Journal of Anatomy" prokázala, že lidé se vyvíjejí rychleji než kdykoli předtím."

Zdroj: http://www.treeofthegoldenlight.com/

Zpět