592 Viry - ztracené děti / rakovina Olga Koro

[ Ezoterika ] 2020-10-30

Zkráceno-
Lucius -

Q: Na semináři Celena řekla, že viry jsou malé části Boha, silně oddělené se slabým spojením se stvořitelem. Hledají však také cestu "domů". Jako ztracené děti. Viry musí být milovány, "a vráceny domů". Jak to udělat? Jak najít přístup k virům? Být s nimi přáteli a nezabít? Jak přenést jejich ničivou sílu na jinou úroveň? Jaká je další úroveň virů?
(pozn. zajímavé: https://www.lifee.cz/laska-a-vztahy/radim-40-zena-se-mi-ztracela-pred-ocima-mela-rakovinu-sahl-jsem-po-reseni-ktere-mi-dalo-nadeji-ze-prezije_157898.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.lppartner&dop_ab_variant=null)

Použijte meditaci na odvádění přisedlíků (na Cassiopeu 😉 👍 )
https://www.youtube.com/watch?v=KOrqJvtZD-8

A: Viry jsou kolektivně vědomou formou života. Žijí a pracují společně, všichni společně, podle jednoho programu. Jejich úkolem je proniknout do těla, vytvořit tam kolonii. Ale když proniknou do těla a začnou tam žít, zabíjí toto tělo a tím ho i zabijí. To je princip rakovinné buňky. Rakovina je jen méně aktivní a individuálnější. Její energie je pasivní. Rakovina je selektivní. Chřipka, akutní infekce dýchacích cest a viry Covid mají jinou energii. Jsou mobilní, aktivní, nejsou vybíraví při výběru těla. Proto vytvářejí masivní infekci a epidemii. Mají jiný úkol - pracovat s masami lidí, kteří mají stejné narušení v duchovní rovině. Viry fungují se všemi najednou. Rakovina pracuje se složitějšími poruchami u jednotlivců. Aby se rakovina přenesla na jinou úroveň, musí člověk na sobě pracovat, zjistit, kde došlo k narušení pole, energetické úrovně, kde začal únik energie, která rakovinu živí. Zpracovat porušení prostřednictvím přijetí, pokání a modlitby, změnit postoj k současné situaci, čímž se uzavře možnost energetické výživy pro rakovinu. Pro rakovinu je důležité, aby ji tělo, ke kterému je připojeno, nezabíjelo mechanicky, užíváním pilulek a chemoterapií, ale modlitbami a přijímáním božské logiky přeneslo energii rakoviny na novou úroveň. Při mechanickém odstraňování se energetická složka rakoviny nemění, zdá se, že je rozhořčená a znovu se znovu rodí, aby si dále prošla svou cestou lásky. Toto je kolo Samsary. Funguje to na všechny druhy života. Pokud tedy člověk překoná rakovinu láskou, rakovina se posune na novou úroveň.

Vše záleží na osobě, s níž "žil". Skok může být okamžitý nebo kontinuální. Bakterie - rostlina - zvíře ... Virus rakoviny a další viry se mohou šířit do jiných světů. Existují světy virů a bakterií. Pokud přišli odtamtud, mohou se vrátit. Vše závisí na úkolech a zkušenostech, které jsou stanoveny před implementací.

Virus chřipky, Covidu a další sem také přišli za zážitkem lásky. Abychom neonemocněli, je nutné být v neustálém režimu plného kontaktu s Bohem, bezpodmínečné lásky, přijímání božské logiky. Měly byste rozumět jejich úkolům při implementaci a úkolům, kvůli kterým dochází ke kontaktu. V případě nemoci musíte opustit životní problémy, vstoupit do stavu úplného přijetí, poděkovat virům za příležitost znovu se dotknout božské lásky. Láskyplně jim nabídněte, aby se přestěhovali do nového stavu. Pak se rozpustí v energiích lásky, uklidní se a přestanou být agresivní. Spojení s láskou neznamená smrt, přestávají se bránit a držet se těla, rozpouští se v energiích lásky a sami se stanou laskaví.

Q: Když jsem onemocněla, kontaktovali mě zástupci civilizace Cassiopeia. Navrhli nasměrovat energetický tok virů na Cassiopeiu. Viry tam změní svou energii a budou nadále existovat ve formě květin a rostlin. Je to možné?
A: Nic není nemožné. Obyvatelé Cassiopeia mají velmi vysokou energetickou úroveň. Dělají to, když k nim viry proniknou z vesmíru. Obvykle k nim dorazí viry, které jsou již připraveny na přechod na novou úroveň - přechod do podoby rostlin. Proto můžete virům nabídnout takovou cestu ven z těla, pokud jste energeticky připraveni je tam poslat. Ale opět nejde o mechanické vylučování virů ze strachu z nemoci nebo smrti, ale o energetickou modifikaci, především ze sebe. Zde je důležité přenést agresi virů do jiného stavu - lásky a dobra, aby samy odcházely a nepřecházely a nezůstávaly v tělech jiných lidí vedle vás. Zákon svobodné volby platí také pro viry. Jednoduché zničení viru proto nebude fungovat. To je vůči němu násilí. Vakcíny proti virům proto nefungují. Energeticky je vakcína zaměřena na ničení, nikoli na obnovu lidského vědomí. Koneckonců, kdo bere vakcínu? Každý, kdo se bojí nemoci, virů. Vakcína je jedním ze způsobů ochrany fyzického těla, zvýšení jeho odolnosti. Chvíli to funguje. Ale bez přechodu na novou úroveň porozumění světu bude virus agresivní a zmutovaný.

Pouze prostřednictvím lásky a přechodu na jinou energetickou úroveň s pochopením božských zákonů je možná bezbolestná existence s viry. Spojení, ne boj mezi temnými a světlými energiemi. To je jeden z cílů duality experimentu. Vraťte se ke Stvořiteli prostřednictvím transformace a sjednocení různých úrovní energií.

Zdroj: https://absolutera.ru/article9631-virusy-poteryavshiesya-deti

Zpět