590 Aktuální situace - srpen Seraphim Akchooel Subramani

[ Ezoterika ] 2020-08-28

Situační zpráva přímo od Plejáďanů.
zkráceno-
Plazi se stáhli do podzemí a v současné době připravují svůj útěk. Proto mnoho lidí mizí. Všechny východy jsou zapečetěny, vše je vypnuto; to je důvod uzamčení a příběhu druhé nebo třetí virové vlny. Jejich plán je opustit Zemi se svými loděmi těsně předtím, než dorazí sluneční záblesk. Jakmile opustí oběžnou dráhu, dostanou se do střelby Galaktické konfederace, protože stále pokračuje intergalaktická válka. Proto chtějí vzít co nejvíce lidských rukojmí a použít je jako lidské štíty k udržení bezpečné cesty skrze Konfederační flotilu.

Ačkoli Konfederace by teoreticky mohla akceptovat částečnou ztrátu populace vytěžením duší zajatých lidí dříve, než by jim bylo ublíženo na plazících lodích (technologie na lodích Aštara), při určité kritické mase by se asi nepovedlo skutečně zachránit každého. Hlavním problémem však je, že duše těchto lidí mohou být uvězněni na lodích Temných (pomocí energetických polí) a Chimery a s jejich exotickou technologií jsou dokonce schopní jim ublížit na nefyzické úrovni. První prioritou Galaktické konfederace vždy bylo co nejvíce zabránit zbytečnému utrpení a poškození lidstva, a Reptiliáni to vědí. Proto chtějí krátce před Událostí zajmout co nejvíce lidí, podle Plejáďanů alespoň jednu třetinu populace. Během těchto operací se neodhalí, jednoduše postaví před sebe další ovládané představitele moci (pozn. to jako že nás naženou do kempů, stanových polních nemocnic a kdoví kam ještě ..ať už zmizí v tý nejčernější díře)

Nezdá se, že by jim záleželo na Solárním záblesku. Jejich plánem je jednoduše znovu změnit planetu. Vezmou část populace, která je chována jako hospodářská zvířata, a jednoduše nainstalují novou mřížku někde jinde. Pro svůj nový planetární koncentrační tábor již mají novou planetu (někde v systému Alpha Centauri, podle Plejáďanských zdrojů)

Cabal se v tuto chvíli připravuje, a proto došlo k uzamčení. Už nechtějí, aby lidé cestovali, chtějí lidi doma, aby byli sledováni, aby je bylo možné mnohem snadněji obklíčit. Jejich problémem je, že plazi nemohou vydržet vysoké vibrační / pozitivní energie. Nemohou to vydržet v přítomnosti lidí s vysokými vibracemi, proto mohou jako rukojmí na svých lodích používat pouze lidi s nízkým vibračním polem. (pozn. zkrátka je milujte, jako malý hajzlíky, co jen zkouší, kde jsou hranice...čau lidi)

To je také důvod pro pokračující blokádu, narůstající rasovou válku a podmínky podobné občanské válce, které se Cabal snaží vyvolat. Potřebují lidi ve strachu a v nenávisti, aby zajistili nejnižší možnou vibraci, Plejáďané by řekli, že potřebují lidi "kontaminované". To je právě plán Temných. Síly světla si to uvědomují a samozřejmě mají protiváhu. Galaktická konfederace nicméně vyzývá lidstvo, aby zastavilo boje, rasovou nenávist, bitvy komentářů na internetu, hádky, negativní myšlenky atd.

Nyní je důležitější než kdy jindy udržovat vlastní vibrace na vysoké úrovni, abyste se vyhnuli tomu, že budete rukojmí Reptiliánů. Cílovou skupinou jsou lidé, kteří jsou stále úplně uvězněni v matici, kteří o takových věcech nic nevědí, jsou zapojeni do současných konfliktů a nenávisti, jedí maso (jako Reptiliáni), obvykle vedou nezdravý životní styl, kteří jsou otevřeni okupaci negativních bytostí atd. Plejáďané uvádějí, že by to mělo dopad na mnoho lidí z chudých nebo odlehlých oblastí světa, kteří o situaci vůbec nevědí, včetně amazonského deštného pralesa (inkarnovalo se zde mnoho bohyň + plazí pevnost), Afriky (také pevnost plazů) a Asie (zejména Indie).

Čtenáři takovýchto blogů (nebo obecně probuzení a duchovně aktivní lidé) by s největší pravděpodobností neměli být ovlivněni, protože jejich vibrace jsou již vysoké. Stále je ale důležité udržovat neutralitu, mír, čistotu ... jít do přírody, meditovat, ustoupit, očistit se, zpívat (pozn. hmm, tak to u nás ještě nebyli), očistit čakry, jíst zdravě, cvičit jógu, spojit se se zdrojem a modlit se za lidstvo. Již to také není o hromadění materialismu, doba už skončila. Nyní jde o to působit šamansky, rozjet duchovní každodenní rutinu a poslat mír, klid a lásku do kvantového pole a zaplavit tím krystalickou mřížku Země.

Každý může čistit Zemi Světlem. Pokud by to 100 000 lidí dělalo každý den, Reptiliáni by zmizeli. V tuto chvíli narušují vše, potřebují lidi v negativních energiích. Lidstvo se z toho ale musí dostat. Reptiliáni a další neg. bytosti nyní stále více útočí na nefyzickou úroveň. Je důležité být nyní válečníkem světla.

Teď jde o dokončení mise, záchranu lidstva a duší a to, že nám nevymyje mozek politika, levicovo-pravicové myšlení, vlastenectví, rasové konflikty nebo náboženství, to je všechno jen Cabal řízená pracovní terapie.Zdroj: https://thegalacticfederation.com/7-029?utm_content=11330196

Zpět