589 Aktuální situace Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2020-10-23

Zkráceno -
Jde to rychlostí blesku, události v sekvenčním toku se dějí exponenciálně zrychleným způsobem !!!

U temných bylo několik událostí 9-11, ve které doufali, a jedna, která konkrétně proběhla. Doufali ve stejnou devastaci a zničující dopad jako 9-11 pro londýnskou City. Nestalo se! Chtěli udělat něco destruktivního v hlavních oblastech po celém světě - nestalo se !!! Místo toho jste měli možnost minulý víkend vidět zánik jednoho z Hillariných klonů.

Co se týká klonů, v případě demise je klon nahrazen. Proto uložili záložní klony. když byl klon Hillary v režimu destrukce - demise, jak jste viděli po celém webu - byl vydán příkaz: Odeslat klony!!! Tyto klony NEJSOU originály a NEMAJÍ kapacity ani schopnosti duše. Každá verze je slabší a slabší, jinými slovy temnější a temnější. Klony byli vytvořeny, jsou naprogramovány na temnotu. Temní vytvářely děsivé situace po mnoho věků - tisíciletí, klony jsou relativně novou součástí jejich programů. Klon se bojí, je to strach ze SVĚTA. Jak se dále vyvíjíte, klony se samy ničí rychleji a rychleji. Prostě NEMOHOU přežít! Poslední Hillary trvala jen asi měsíc. Jak dlouho si myslíte, že vydrží tato další?

Vidíme vás z našich lodí z vyšší úrovně reality než 3D, ale můžeme se dívat přímo do 3D a můžeme říci, že jasně záříte. Nedělejte si starosti! Nemáme kamery na každém rohu. Mluvím o jasnějších paprscích celého lidstva. Přišli jsme, protože jste nás pozvali !!! Žádná party třetí světové války. Jsme tady, protože jste řekli: "NE, tentokrát uděláme něco jiného. Už žádná další světová válka!" A proto jsme tady! Takže když slyšíte příběhy o konci přicházejícího světa a všech těchto věcech, je to konec trojrozměrných iluzí a životního stylu založeného na strachu. Poděkujte jim - včetně sebezničujících klonů, protože je to teď tak zřejmé, naprosto jasné! Každý, kdo sledoval některou z prezentací nebo četl kterýkoli z příběhů nebo se podíval na některý z obrázků, nemůže si pomoct, ale ví, že se tu děje něco, co nedává smysl. Ale když víte o "klonech", pak je to jasné, že?

Vždy existuje příležitost, aby i ti nejodpornější z nich přešli ke světlu. Nikdy není příliš pozdě, dokonce ani pro klon. Pokud se klon rozhodne přejít na světlou stranu, neznamená to, že jejich fyzický život bude nutně prodloužen, ale je zde něco, co mohou získat zkušenostmi na úrovni DUŠE. Když se dostanete na dvacátý klon, není pravděpodobné, že přijdou. Existují ale i ​​takoví, kteří jsou relativně mladí a kteří by se chtěli účastnit Zlatého věku, a pokud ano, jsou vítáni!

V každém Srdci, uvnitř každého lidského jedince, je místo pro Odpuštění, bez ohledu na to, jak ohavný by se skutek mohl zdát. Všichni měli příležitost nosit temné klobouky - možná ne tak rozsáhlé, jako někteří z těch, kteří jsou nyní veřejně odhaleni - ale přesto. A pokud najdete něco, čeho jste si vědomi, víte, jak to vyčistit! Je velmi moudré v dnešní době vyřešit vše pouhým povolením vymazání jakýchkoli programů nebo aktivit, výrazů, které existují někde ve vašem bytí, ve vašich energetických polích - minulost, přítomnost, budoucnost, podvědomí, které vám již neslouží. Ve svém vývoji jste dosáhli bodu, kdy nemusíte nutně znát specifika. Jinými slovy, přiveďte SVĚTLO do svých JÁ a spojte se se všemi laskavými bytostmi ve vesmíru - včetně vašich JÁ.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/10-028?utm_content=118013978

Zpět