588 Technologie k fotografování multidimenzionálních bytostí Michael Erevna

[ Realita ] 2019-05-30

Jako teenager měl Daniel Nemes vášeň pro vědu a astronomii, takže nebylo překvapením, když ho jeho povolání přivedlo do oblasti vědy. Dnes je Nemes vědcem i vynálezcem v Kolumbii a tvrdí, že má technologii na fotografování multidimenzionálních bytostí. Nemes uvedl, že jeho zájem o multidimenzionální vesmír začal poté, co článek v časopise upoutal jeho pozornost na temnou hmotu vesmíru. Poté přišel s myšlenkou vymyslet technologii prostřednictvím optických experimentů spolu s matematickými výpočty, které by mu umožnily pořizovat snímky multidimenzionálních bytostí.

Nemes znal technologii pro snímání obrazů, jako je černé světlo, infračervené záření, ultrafialové záření atd., Ale šel ještě dále a našel mnohem lepší způsob, jak zachytit neznámé. Pojmenoval technologii, kterou vynalezl, "Energivision". Podle Mysterious-times. com Nemes kombinoval speciální čočky spolu se přirozeným slunečním světlem a obrazovkami s vysokým rozlišením, které sám vynalezl. Svým vynálezem dokáže zachytit obrazy neznámého původu, obrazy pocházejí z jiných úrovní a ukazující multidimenzionální bytosti.

Nemes svůj vynález nezveřejnil, ale pokusil se vědeckou komunitu informovat o její existenci. Média jeho objev umlčela, stejně jako obrázky, které pomocí své technologie pořídil. Nemes zveřejnil tisíce obrázků neznámých bytostí na sociálních médiích. Mnoho obrázků publikoval prostřednictvím Facebooku od roku 2015 zveřejnil na svou stránku více než 1000 fotografií. Vědec tvrdí, že byl častokrát odmítnut a spolu s nedůvěrou přišlo mnoho urážek. Nelze popřít, že fotografie jsou podivné a téměř na všech je možné vidět podivné postavy nebo tváře. U mnoha lze rozlišit obličejové rysy, jako jsou oči, nos, ústa a lícní kosti. Zdá se, že odhalují tváře a těla démonů, některé jsou komické a některé hrozivé. Zda se jedná o tváře a těla multidimenzionálních bytostí z neznámých světů je třeba ještě dokázat.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=252&v=U23SMwpDjbw&feature=emb_logo https://www.youtube.com/watch?v=pd3VVl_gD4s&feature=emb_logo

Zdroj: http://revelationnow.net/2019/05/30/faces-of-the-spirit-realm/

Zpět