587 Památný prosinec Lynne Rondell

[ Ezoterika ] 2020-10-17

Galaktická federace světla
Prosinec je velký měsíc, 20. - 21. prosince máte spoustu věcí, máte spojení tří planet, které budou sladěny 21. prosince, ale máte čtyři nebo pět dalších velmi velkých událostí, které se budou konat letos v prosinci. Od konce října do prosince k vám budou protékat energie. Prosinec byl měsíc, který byl před dávnými dobami označen vyššími radami světla jako klíčový - pokud se kolektiv/lidstvo včas nepřipraví, nedosáhne vibrační frekvence, to znamená, že pokud by vaše vibrace jako kolektivu nebyla dostatečně vysoká, došlo by k velmi velkému slunečnímu záblesku nebo sluneční záři, která by vaše těla vytřásla vzhůru a donutilo vaše těla skutečně přijmout obrovský řekněme výbuch energie.

Sluneční erupce nebo sluneční záblesk je jen výbuch energie, která přichází ze slunce k této planetě a bude se na ni opravdu pohlížet jako na záblesk světla. Je to jen výbuch energie a světla, který zasáhne planetu v určitý den a čas, bude to mezi 20.- 22. prosincem spolu s konjunkcí planet. Tento výbuch energie ze slunce, tento sluneční paprsek a sluneční erupce, byl původně navržen tak, aby vám všem poskytl skutečnou podporu ve vašem vibračním poli, což znamená ve vaší vibraci, aby vás ve vašich vibracích, vaší frekvenci dostal výš, pokud byste nedosáhli určitého bodu, kterého jste museli dosáhnout.

Teď tento sluneční výboj a vzplanutí stejně přichází, ale dosáhli jste vyšších vibrací, držíte vibrace a frekvenci daleko nad tím, co si kdysi dávno mysleli, že tato planeta dokáže. Stoupáte z mnoha důvodů. Matka Země je získala velmi dávno, řekneme, že volání vyšlo před 60, 70, 80 lety. Plánuje to už dlouho. Byla zavedena metoda jistící proti selhání. Pokud byste nedosáhli této vibrace, této frekvence, která vás přenese do páté dimenze, tato sluneční erupce by měla drastický účinek. Tlačila by všechny vaše vibrace a vaše frekvence ve vašem těle a kolem vašeho těla a spolu se vším na planetě o dva nebo tři zářezy nahoru.

Jsme rádi, že můžeme říci, že jste došli daleko, držíte se nyní tak vysoko, kde si nikdo ve vyšších radách nemyslel. Se všemi energiemi ve světle a veškerou prací, kterou všichni děláte, jste vysoko nad místem, kde byste neměli být, ale tam, kde jsme si mysleli, že budete.

Tato sluneční událost, o které na vaší planetě mluvíte, nebude nic víc než výbuch energie, záblesk světla, který na vás přijde a prostě trochu pomůže, jen udělá trochu práce. Může probudit některé, kteří nejsou probuzeni, může některé z vás posunout o úroveň výš ve vaší vibraci. Tato sluneční erupce, tento sluneční paprsek je navržena tak, aby zvedla vaše vibrace, zvedla vás o stupeň, dva stupně, tři stupně. Lze jej také použít k dalšímu rozvoji a cestě k páté dimenzi. Může být použit jako manifestační nástroj, řekněme, že je jako mřížka nebo portál. Skoro si řeknete, že se otevřela brána. Takže tato energie zasáhne Matku Zemi a bude to, jako by se otevřela brána, nebo se portál roztrhl dokořán. Ve skutečnosti to bude jen energie procházející skrz, kterou můžete použít, projevit, abyste se dostali blíže k páté dimenzi, pracovat na čištění vašich čaker, sladit se s vaší vyšší silou. Ti, kteří ji nemohou použít, se mohou probudit. Nebude to nic víc než výbuch energie, který byl navržen před velmi dlouhou dobou, aby vás všechny opravdu rozběhl.

Toto bylo dávno navrženo jako velké probuzení, jako první obrovský náraz a skok, který vás dostane na vaši cestu do páté dimenze. Jste úplně pryč, to, co pro vás přijde, je vzpomínka, to, co pro vás všechny přijde, je spíše osvícení, pomůže každému z vás s tím, co je potřeba.

Doufáme, že některý z kolektivu, který spí, bude trochu otřesený. Je to jen energie, která na vás tlačí. Možná se budete cítit povzneseni, budete mít pocit, že jste opustili své tělo a jste výše. Nebudete se vůbec cítit špatně, na nikoho z vás to nebude mít opravdu špatný vliv, protože už držíte vysokou vibraci, ale přijde to a umožní vám něco takového načerpat na své cestě do páté dimenze ještě více.

Spojení s planetami 21. prosince také pomáhá s tímto sladěním, ale udělá další věc, pomůže vám s vaší vzpomínkou na to, kdo jste. Vaše vzpomínka na to, kde jste byli, kdo jste na cestě vaší duše. Začnete mít vzpomínky na minulé životy na této planetě a jiných planetách. Otevírá vás více tomu, kým jste byli v minulosti.

Tento prosinec nazýváme velkým probuzením v tom smyslu, že to bude vzpomínka na vás všechny. Říkáme tomu velké probuzení prosince, abyste si vzpomněli, můžete energii použít na tento druh brány nebo portálu, který je otevřen pro všechny, můžete ji použít k pomoci s vaším vzestupem, můžete ji použít k manifestaci, k dalšímu sladění vaší vyšší síly, kterou je třeba sladit.

Vaši andělé a vaši průvodci budou vědět, kdy dojde k výbuchu energie, budou vědět, s čím vám mají pomoci, a pomohou každému z vás, protože všichni máte průvodce a anděly, kteří vás podporují ve vzestupu.

To, co původně mělo být probuzením, skutečně probuzením z obrovského spánku a máme na mysli nevědomé úrovně třetí dimenze, a skutečně otřást lidstvem, nebude nic víc než úžasný výbuch energie a světla, který slunce posílá stále, každých pár dní, aby vám všem pomohlo jít nahoru. Tento výbuch energie, tato sluneční erupce nebude ničím jiným než nástrojem, který vám všem pomůže na vaší cestě vzestupu. Není se čeho bát. Hodně z vás to necítí, někteří z vás mají pocit, že jste se zvedli ve své vibraci, vaše frekvence se zvyšuje, můžete se cítit trochu mimo své tělo, můžete se cítit jste velmi vysoko na vysokých vibracích.

Tato dávka energie byla původně před 40 nebo 50 lety navržena tak, aby probudila a zvedla kolektiv z jeho nižší vibrace o 1-3 stupně. Není to tedy nutné, stále to přijde, ale ne na této úrovni. Bude to na úrovni, která vám všem pomůže s nástroji, které potřebujete, abyste mohli pokračovat ve svém vzestupu.

Všichni to pocítíte, všichni se nějakým způsobem změníte a cítíte, že to může být i jen tím, že se dozvíte více o tom, kdo jste. Sladíte se se svou vyšší mocí, získáte pocit, že si pamatujete, kdo jste, s touto energií v životě se můžete více projevit. Toto je vysokofrekvenční energie ve světle.

Přicházejí různé frekvence energie a světla. Tato frekvence, tato energie ve světle je vyšší frekvence energie a světla, takže je pro vás všechny mnohem přístupnější, abyste ji mohli skutečně použít k tomu, co chcete. Bývalým lidstvem, které bylo velmi nízko v jakémsi probuzení, by otřásla.

Toto bude prosinec, který si budeme pamatovat. Čeká na vás spousta úžasných věcí. Toto je způsob, jak se skutečně zvednout, posunout a pozvednout na vyšší vědomí, vyrovnat se, očistit , projevit se, udělat vše, co je potřeba, a vaši průvodci a andělé vám řeknou, co je potřeba.

Každý dostane pomoc, když se tato brána a portál otevře. Každý dostane pomoc vysokoenergetického pole ve světle, každý se změní, každý bude mít něco jako vylepšení, každý bude abyste mohli používat tuto bránu a portál plný vysoce vibrujícího světla pro to, co je potřeba. Vaši průvodci a andělé vás nasměrují a pomůžou vám s blížícím se novým rokem 2021. Na první a druhé vlně se děje mnohem více věcí.

Uděláme další channeling prostřednictvím tohoto kanálu. Hovořte o energiích přicházejících od nynějška až do konce prosince a o tom, co přináší první vlna. Ještě není určena, protože není vidět. Matka Země opravdu tlačí, abyste povstali. Existuje spousta dalších důvodů, proč znovu přijdeme, ale pro první vlnu je připraveno dost. Mohlo by to tedy přijít velmi brzy, mohlo by to přijít v prosinci, mohlo by to přijít v lednu.

Dáme vám o tom vědět, jak se to bude blížit. Druhá vlna bude následovat tři až pět měsíců poté. Druhá vlna budou desítky milionů z vás. Takže jsme velmi nadšení ze všeho, co se děje, jsme velmi nadšení, že se všichni opravdu dobře transformujete. Jsme opravdu nadšení, že se skutečně posunujete k jednotě. Skutečně přecházíte k lásce, spravedlnosti, soucitu a rovnosti a opravdu se soustředíte na své srdce.

Bude to prosinec, který si budeme pamatovat, nic špatného se neděje, dostanete obrovský výbuch velmi, velmi vysokofrekvenční energie přicházející ze slunce. Jak říkáme, je velmi excitovaná, každé dva až tři dny nyní vybuchuje malý výbuch energií. Pomáhá zvýšit vaši frekvenci a vibrace. Tahle pro některé z vás bude obrovským vibračním paprskem, ale každý z vás bude tuto energii využívat jiným způsobem.

Je to pro nás všechny velmi vzrušující. Neudělá to nic špatného, nebude to pociťovat velký kolektivu, ale bude to používat a někteří z vás budou mít pocit, že jste skoro v éteru, než se znovu srovnáte.

Jsme galaktická federace světla, budeme přicházet tímto kanálem s mnohem více zprávami o tom, co se přesně děje. Těšíme se, až uvidíme, jak vy všichni zpracováváte energii a světlo.

Jsme devátá z 12 rad a jsme ve 12. dimenzi.

-------------
Je to šance pro nás, abychom tuto vysokofrekvenční energii projevili a nějak ji využili k čemukoli, k čemu ji potřebujeme použít. Nebude to nic víc než jen výbuch energie, a něco na přemýšlení, jak byste ho chtěli použít. Bude to obrovský proud energie. Nic špatného se nestane, je to všechno dobré, jen nám to všem pomůže na naší cestě.

Zdroj: https://sananda.website/galactic-federation-of-light-via-lynne-rondell-october-25th-2020/

Zpět