586 Aktuální situace Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-10-19

Zkráceno -

Aštar: Pokud jde o pandemii, zůstaňte u ní, protože další, kterou by na vás vypustili, bude jako obvykle horší. Čím déle se táhne, tím lépe pro vás. Skutečnou výzvou je přimět lidi, aby se probudili a pochopili pravdu. Je zřejmé, že to bude nějakou dobu trvat. Do dnešního dne Covid trval dost dlouho, což je štěstí.

Sharon: Chystáme se zahájit televizní stanici sami, možná příští rok, ale předpokládám až ten další?

Aštar: Ano, vzdušný prostor bude sdílen mezi světlem a tmou. Tma už ale nebude mít monopol. Samozřejmě se vás pokusí vyhodit. Nebudou však moci. Počítač Quantum je velmi silný a dokáže přemoci jakýkoli signál, který vysílá, aby ovlivnil vaše signály.

Sharon: Proč dávat lidem na výběr? Proč neodstranit vysílače z vysílání a nahradit je vysílacími společnostmi, které říkají pravdu?

Aštar: Protože právě teď lidé potřebují zábavu nebo informace, které odpovídají jejich frekvenci. Je na jednotlivci, aby si vybral, co chce sledovat. Chápete sami sebe, že na youtube je spousta pořadů, které ukazují pravdu. Včera jste sledovali satanskou vábničku s 3hodinovým programem a uvědomili jste si, že víte všechno, o čem mluví, a další, o kterých se nezmínila. Byla jste připravena. Pravdu znáte, jakkoli vám můžou lhát.

Váš svět právě teď patří jak Světlu, tak temnotě. Nebo spíš vaše mysl. (Ve skutečnosti není vaše mysl opravdu váš svět, když o tom přemýšlíte?) A jde o to, komu je dáte. To je vaše volba; vaše svobodná vůle. Nikdo se nemůže rozhodnout za jiného.

Sharon: Všichni mluví o Události 21. prosince. Bude to?

Aštar: Ne. Ještě ne. Je to ještě příliš brzy. Zbývají vám ještě roky, než budete připraveni přežít záblesk této velikosti. Existují někteří, kteří by mohli snadno, někteří, kteří by se vám mohli líbit, a další, kteří na to zemřou. Nesnažíme se zabít populaci Země.

Sharon: Máte vůbec nějaký vliv na to, jak rychle Země stoupá?

Aštar: Ano, máme. Hodně naší energie je posíláno na planetu stejně jako obyvatel toho, čemu říkáte Nebe, energii posílá sám Bůh. Mnoho z nich vysílá své konkrétní energie, aby pomohly opravit pole kolem vaší planety a pomohly změnit vaši DNA. Ve vašem případě, Sharon, byste dostávali energii od Vegy a oni by vám pomáhali opravit duši. Pokud jde o vaše tělo, dostáváte je od Lyry, Vegy a Plejáďanů, protože to jsou vaši fyzičtí poskytovatelé DNA. Otázkou také je udržení vašich procesů v rovnováze, stejně jako všech ostatních na planetě. Existují lidé, kteří mají DNA z tolika ras, že jejich pohyb v tomto procesu je otázkou načasování a přesnosti. Nepracujete na tom sami.

Sharon: Není divu, že při skenování aury stále vidím tolik očí. To teď dává smysl. To jsou bytosti z Vegy, kteří mi posílají energii. Plandemie je zjevně snahou nás obtěžovat, přimět, abychom se jimi řídili. Zjevně tolik protichůdných informací od tolika takzvaných vůdců nedává smysl. Je to jen žumpa nesmyslů. Nyní to odvolává i Světová zdravotnická organizace (WHO).

Aštar: Ano, vidíte zmatek temnoty, když jsou vystaveni Světlu. Nyní je pro ně příliš mnoho světla na to, aby mohli vytáhnout novou agendu světového řádu. Kdyby to bylo před lety, bylo by to provedeno přesným způsobem, ale nyní existuje tolik informací, jak jste řekli, a tolik těch, kteří tyto informace poskytují, že je hromadný zmatek. Jsme jejich protikladem. Jsme jejich opakem. Naši lidé během této pandemie průběžně poskytovali informace ostatním, a to navzdory cenzuře a snaze zabránit vám v přístupu na internet. Už jste někdy uvažovali o tom, že vás drží online vaše naprosté odhodlání poskytnout tyto informace? Pro ty, kteří mají neustále stínový zákaz a cenzuru, vzhledem k tomu, že za své zprávy dostali "distanc", budete se i nadále vracet nebo zůstávat online, abyste tyto informace mohli nadále poskytovat?
Proč? Je to proto, že to vytváříte. Nemohou s vámi bojovat. Jste pro ně příliš silní.

Jako příklad Jordan Sather. Je tak odhodlaný poskytovat tyto informace lidem, že ho nelze zastavit. Světlo nezastavíš. Když ho zablokují, znovu se zapne. Proč? Protože jednoduše přepne časové osy na jednu, kde má kontrolu. Pravděpodobně si neuvědomuje, že to dělá, ale je to tak. Nemohou ho zastavit. Sharon, celý tento svět byl poháněn energiemi vaší mysli, proto bylo nutné ovládnout mysl Terranů. Nyní, když máte svůj vlastní program, teď, když jste viděli Světlo, vás nelze zastavit. Jste virus v jejich programování.
Vy sama otevíráte své třetí oko a vidíte pravdu o tom, co je kolem vás. Viděli jste, jak Zeta kráčí po vaší ulici, budovy nahoře nad řekou v oblacích, ten kousek smyslového vybavení, který vypadal, že visí ve vaší ložnici...

Sharon: Ano, myslím, že šlo o tu bitvu. Nelíbí se mi, když mě špehuje temnota. Snažím se získat nabídku na tisk mých knih z mé staré tiskárny v Torontu a z nějakého důvodu se jí email se specifikacemi nikdy nedostane. Hmm .. Možná budu muset zavolat.

Aštar: Jedná se o nepříjemnosti a pokud byste je chtěli změnit, mohli byste si přehodit nohu a říct, že tyto věci nebudete tolerovat. A pak se to nestane. Ale sedíte a pozorujete, jak se dějí, aniž byste věděli, co dělat. Co musíte udělat, je požadovat, aby se to zastavilo. To samé s negativními hlasy, se vším, co si nepřejete zažít, ovládejte svůj prostor. Vaše mysl zahrnuje tento vesmír! Postavte se do své moci. Všichni to můžete udělat! Jste mocné bytosti! Lidé milují Trumpa a láska vyhrává. Mnoho lidí Trumpem pohrdá, ale ne tolik, kolik ho miluje. Láska vyhrává.

Zabývali jsme se odpůrci Trumpa dlouho. Mají tendenci vybít si své ztráty na vašich lidech. Víte, že tunely a DUMB jsou očištěny od všech lidí, kteří tam žijí. Někteří nikdy neviděli denní světlo. Máme soucit k těmto lidem, někteří jsou přemístěni na jiné planety nebo žijí na našich lodích. Peníze byly vybrány a zásoby z Vatikánu odstraněny. Tito lidé byli zatčeni, ale ne všichni. Někteří jsou stále volní, zabývali jsme se hlavními.

Sharon: Co se stane 4. listopadu?

Aštar: Trump a Aliance vyjednávají s hráči deep state. Mají obtížný úkol, protože s nimi musí vyjednat mír, zatímco provádí svůj vlastní program "Znovu učinit Ameriku skvělou." Někteří nejsou vůbec na palubě a vy to vidíte v Oregonu. Ostatní státy jsou na tom o něco lépe. V New Yorku se zastavily nepokoje.

Hlavním bodem sporu jsou samozřejmě vakcíny. Po celém světě se pro Covid vytvářejí nové vakcíny, je však otázkou, která bude nařízena. Trump prohlásil, že vakcíny nejsou povinné, avšak pro jiné země tak nepovinné nejsou.

Dojde k pádu ohledně viru Corona a Číny a USA o tom budou s Čínou jednat. Budou opraveny některé informace.

Nevidím, že by byly vakcíny povinné. Uvidíme se na časové ose, kde vakcíny nejsou povinné. Existují lidé, kteří by vakcínu vzali, aniž by ji zpochybňovali. Nejste jedním z nich, oddělte se tedy od těch, kteří by to udělali. Když si vezmete mysl a ovládnete svou realitu, tento typ problému nezažijete. Budou existovat časové osy, kde vakcína nebude nařízena. Možná budou volitelné, ale nejsou povinné. Zůstaňte na této časové ose a nebojte se vakcíny.

Sharon: Proč komunistická čínská armáda přistála na kanadské půdě?

Aštar: Ve skutečnosti je to nová armáda deep state. Pokusí se nainstalovat základny po celém světě, ale nebude to povoleno. Trump má nyní nad americkou armádou velkou kontrolu.

Sharon: Možná proto se zastavili na ostrovech mimo pevninu? Vím, že Trudeau byl v kontaktu s čínskými černými šlechtickými rodinami, takže jsem zjistila, že to samé, co se děje v Austrálii, se stane tady.

Aštar: Pro některé. Pro ty, kteří se bojí.

Sharon: Vzpomínám si, že jsem s vámi o tom mluvila už dávno. Řekl jsi mi, že bude mnoho časových os a některé budou hrozné a jiné nebudou tak špatné; šlo o to, co daná osoba vytvořila nebo umožnila, aby bylo vytvořeno.

Aštar: A to je pravda. Existuje rychlý způsob, jak vystoupit na 5D, a existuje mnoho časových os, které trvají mnohem déle, možná mnoho životů.

Vaši lidé byli příliš dlouho oběťmi. Někteří se krčí, když přijde velký bratr, a jiní se postaví a budou bojovat. Existuje mnoho různých přístupů k řešení vaší aktuální situace a to, jakým způsobem se vydáte, závisí na vaší vlastní úrovni vědomí.

Sharon: Čeká nás brzy ekonomický krach?

Aštar: Ano, brzy. Možná letos nebo příští rok. Nebude to krach tak, jak očekáváte, s krachem akciového trhu a ztrátou zaměstnání. Vidíte, že to je to, co již vytvářejí s uzamčením - lidé přicházejí o zaměstnání a firmy. Nemají dost peněz na to, aby uživili svoji rodinu. Toto je ekonomický krach. Spíše jde o to, aby je vaši lidé zcela akceptovali, než aby se obrátili k socialismu a závislosti na vládě. Proč je nenapadlo, že již jsou závislí na vládě. Nyní jste všichni závislí na svých vládách. Myslíte si, že jste svobodní, protože pracujete za peníze. Není to ironické? Věříte si, že jste na svobodě, ale pracujete pro peníze? A očekáváte, že vám vláda řekne, čemu máte věřit. To je také závislost.

Pokusí se odstranit všechny výdělky kromě vládních pozic a zaměstnanců velkých podniků - plánem covid se snaží vyhladovět malé podniky. Toto je součástí agendy NWO. Všechno bude založeno na vládě a velkých firmách. Problémem deep state je právě teď Aliance a Trump. Pak vám řeknou, abyste zůstali doma, protože několik lidí má chřipku, a to je jen lepší kontrola. Když si přečtete "1984", uvidíte přesně, o co se s tímto chřipkovým plánem snaží. Věří, že to, že se stanete závislými na vládě a že vás porazí strachem, dostanou vás kam chtějí. Podcenili však odpor, věřili, že právě teď budou mít Hillary na místě, aby prosadili svou agendu. To nefungovalo. A nebude to fungovat ani příští měsíc.

Mají stále menší vliv v USA, ale stále mají vliv v zahraničí. Trump se tím začne v budoucnu více zabývat. Loutky deep state budou odstraněny, pokud již nebyly, a budou nahrazeny bílými klobouky. To bude pokračovat po celém světě. Aliance poroste v počtu i v síle, jak stále více lidí odolá deep state.

Některé vakcíny budou bezpečné, ale musíte být opatrní. Samozřejmě si dejte pozor, že váš lékařský systém byl zkonstruován tak, aby vám bylo špatně, takže neočekávejte, že se to přes noc změní. S vaší měnící se DNA se to všechno jen komplikuje. Právě teď je na vaší zemi více než jeden typ člověka.

Právě teď je to trochu choulostivá situace. Jak víte, deep state má stále hodně síly. Mají také své drakonické / archontí spojence, kteří s nimi pracují. Dokud počet neklesne, a to záleží na vás, musí zůstat na planetě. Odstranit veškerou kontrolu mysli a temný vliv z těch, kteří jsou stále pod jejich vlivem, by mohlo způsobit trvalé šílenství. Jak víte, probuzení je proces, který je pro mnoho lidí obtížný a vyžaduje náležité hledání duší, zkušeností a dotazování. Bez těch temných jako protiváhy by byli vaši lidé spuštěni na vyšší frekvenci tak rychle, že by to vyvolalo šílenství. Toto je proces, který musí zpracovat každá jednotlivá mysl. Řekl jsem, že jsi mocná mysl; může to fungovat i proti vám.

Sharon: COBRA ohlásil další den a poté Youtube odřízl spoustu pravdy. Všichni jsme věděli, že to udělají, a hledají alternativní způsoby, jak s námi sdílet své zpravodajství.

Aštar: Což mluví o odhodlání, o kterém jsem mluvil. Existuje mnoho způsobů hlášení zpráv a některé z těchto webů nejsou ani cenzurovány, například GAB.

Aštar: Všechno, co se děje na této planetě, je odrazem toho, co se stalo někomu v mysli jako první. Deep state a temná aliance začnou ovlivňovat vaše mysli tak, abyste vytvořili realitu, kterou od vás chtějí. To vše lze změnit, když změníte názor. Je to tak jednoduché, jednoduché, ale není to snadné, protože tolik z vás je zakořeněno ve fyzické realitě a věří, že nic není za ní. Věříte, že vaše mysl je ve vašem mozku. Vaše mysl je samostatným aspektem vašeho těla. Věříte pouze ve svou fyzickou sílu, ale neuvědomujete si sílu své mysli, protože samozřejmě věříte tomu, co vám řekli. Jsi jen mozek. Nebyli jste naučeni, jak myslet, bylo vám řečeno, čemu věřit. A bylo vám to říkáno celý život. O čem si myslíte, že jsou vaše média? Jediní jedinci, kteří byli schopni po dlouhou dobu samostatného myšlení, pocházeli z jiných světů a inkarnovali se na Zemi. Nyní se to mění.

Vaši lidé teď nedokáží zvládnout závěr. Nikdo z vás to nedokáže. Musí se to odhalovat postupně. Zvykněte si na to a pak přejděte k dalšímu zjevení.

Sharon: Od Soren vím, že se ve Švýcarsku něco děje. Našla jsem video, vůbec ne náhodou - které popisovalo, jak opevněné byly DUMB ve Švýcarsku. Švýcaři to udělali pro zachování neutrality během světových válek, takže Ilumináti to nyní využívají a schovávají se tam.

Aštar: Jsou tam, ale ve stejném duchu byly vytvořeny další podzemní základny. Uvědomují si rozsah technologie Světla a tvrdě pracovali na vytvoření pevností, které nás drží mimo.

Sharon: Když jsme astrálně cestovali do základen, moje nižší frekvence nás mohla dostat do základny. Poté, co jsem vstoupila, jsem zvýšila frekvenci v základně, což umožnilo její propustnost pro světelné flotily. Pak začala párty. Bylo to nezamýšlené. Snažila jsem se, aby Yvo skončil v Area 51, aby mohl být znovu se mnou v mém domě.

Aštar: Přesto dobrý zásah. Pozemšťané se mohou dostat do svých základen, ale síly světla ne. Když tedy pozemšťané astrálně cestují na základny, snadno se dostanou dovnitř a zvýší frekvenci pro náš vstup.

Sharon: COBRA nedávno informoval o vakcínách: "Jelikož odpor na jaře letošního roku zničil všechny pokročilé biočipy, které měly být vloženy do vakcíny covid, DARPA nyní vyvíjí hrubou verzi biočipů vakcín: Temné síly rovněž pracují na šíření vakcíny jako biologické zbraně."

Aštar: V případě těchto opatření zasáhnou síly Světla. Stejně jako u virů Corona a Covid, které se ukázaly být mnohem méně smrtící, než bylo zamýšleno. Do toho jsme zasahovali. A budeme v tom pokračovat, abychom zajistili, že na planetě nedojde ke zbytečnému ublížení.

Existují oblasti, které se vracejí zpět do uzamčení, což se zdá být pro veřejnost nepřiměřené. Pokračujeme v používání těchto uzamčení, abychom provedli naši agendu GESARA, odstranili Cabal, odstranili negativní ET a předali náš QFS a peněžní systém do všech vašich středisek Fiat. Na mnoha místech jsou stále odstraňováni lidé z podzemních DUMB, o které se staráme. Pokud si všimnete oblastí nejvíce zasažených virem, zahrnují hlavní finanční centra.

Kanada bude přepnuta na QFS. Proto v lednu získáte peníze na svůj projekt. Existují další, kteří mají skutečně na starosti tyto záležitosti. Zvažte, zda jsou vaše vlády rozděleny mezi světlo a tmu. Oba se navzájem tolerují, oba si předávají své vlastní agendy. Trudeau nemá absolutní kontrolu nad Kanadou, ani Číňané. Existují i další hráči, kteří jsou veřejnosti neznámí.

S rozvojem cenzury je nutné mít nastaven samostatný systém, aby POTUS mohl oslovovat lidi. POTUS musí být vždy schopen mluvit s americkým lidem, ale nyní je korupce tak závažná, že zasahuje do jeho zpráv a do těch, kdo je předávají. Musel tedy být vytvořen jiný systém. Nouzový vysílací systém bylo řešení.

Aštar: Deep state ví, jak vás použít, jak si hrát s vašimi reakcemi. Když vypukly nepokoje, zahájily BLM a Antifa ničit města. Nyní, když probíhají protesty, jednoduše umožňují lidem rozptýlení/zábavu.

Nejlepší způsob šíření informací je přes internet. Kdyby nebyl internet, vypadala by tato válka úplně jinak. Ústní předávání informací je dobré, ale nic není tak rychlé a snadné jako elektronický přenos. Kdokoli vládne internetu a televizi, má výhodu, nebýt rozhodnutí Světla.

Sharon: Co se týče toho, co přijde po volbách, očekávám hodně hněvu ze strany deep state. V tom nejhorším budou ďábelští. Lidé si myslí, že to letos skončí.

Aštar: Je na všech, aby to ukončili. Lidé s tím musí skončit, ne politici. Je na vás, abyste otevřeli svou mysl pravdě a přijali pravdu. To je řešení. Pro všechny.

Pokud se deep state rozjede a zahraje všechny své karty najednou, možná vytáhne něco ďábelského, pak bílé klobouky zareagují nařízeními, které mají připravené pro případ nouze. Tah a protitah. Bílé klobouky posouvají svou agendu dopředu, aby kontrolovaly pohyby deep state. Vše vede k odhalení. Nebude použit žádný systém nouzového vysílání, pokud deep state nevytáhne zástrčku na internetu. To je Trumpův hlavní způsob komunikace s veřejností. Vyžaduje to, aby měl nouzový systém jako zálohu. Nakonec, jak jsme diskutovali, média hlavního proudu se rozdělí na vlastněné cabal a ostatní. K tomu dojde, až bude logické, že se to stane. Souvisí to s tím, kdy to většina dovolí a bude změny podporovat.

Máme potíže s implementací fondů St Germaine kvůli podezření ze zabrání "socialisty / komunisty". Jak jsem řekl, pozemští lidé nechtějí být závislí na svých vládách, takže by raději pracovali, aniž si uvědomují, že již jsou na svých vládách závislí. To zdržuje fondy St Germaine. Je zřejmé, že když pokračující blokování uzavře příjmy lidí, pak bude čas uvolnit prostředky.

Sharon: Takže očekáváte od nynějška do ledna další blokování všech zemí?

Aštar: Finanční prostředky na svůj projekt získáte v lednu, ne vaše finanční prostředky ze St Germaine. Ty jsou stále naplánovány od nynějška do konce příštího roku. To je to, co očekáváme. Lidé na Zemi se musí chopit myšlenky humanismu a jsem si jistý, že pro tolik lidí je to obtížné vzhledem k tomu, čím prošli, ale to je důvod financování. Možná bude nutné počkat, až budou oznámeny peníze ukradené Ilumináty a jejich splacení lidem.

Toto je logický proces. Návrat k ústavnímu zákonu pro USA. S ústavním zákonem mohou být všechny temné klobouky zatčeny a souzeny za nejvyšší zločiny, které na Zemi znáte. Cílem všeho je umožnit vám všem poznat pravdu o vašem světě.

Sharon: Byla tu velká předpověď o deseti dnech temnoty a podle mého nejlepšího vědomí se to nestalo. Anon byli cenzurováni ze sociálních médií, ale NY Times stejně vyšel s nehorázným příběhem. Nyní však bude jeden kandidát kvůli svým zločinům neplatný.

Aštar: Pravda vyjde najevo. Pokud je mu dovoleno pokračovat v kampani, pak to lidé potřebují vidět. Proč může zločinec kandidovat na prezidenta?

Sharon: Tvářil se jako čestný chlap. Dokonce vypadal ostýchavě! Měl tu energii.

Aštar: Vaši lidé to musí poznat. A zjistí to. Zatím se jedná o tah/protitah. Doufáme, že to tak zůstane.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět