5772 Horoskop na únor 2024 Astro

[ Ezoterika ] 2024-01-28

Únor 2024 bude poněkud klidnější. Budete se tak moci opět soustředit na své cíle. Tvrdá práce se vám vyplatí. Alespoň tak odvedete pozornost od chmurných myšlenek. Únor bývá často měsícem rozčarování, kdy jedinci často zjistí, že předsevzetí, která si dali v předchozím měsíci, není tak snadné dodržet. Můžete se vypořádat s demotivací, dokonce i se znechucením. Pokuste se však tyto negativní pocity zahnat!

Planety - únor 2024:
Slunce ve Vodnáři 21. ledna 00:57 - 19. února 15:04 l
V tomto období budete působit velmi přátelsky a sympaticky. Nebudete mít problém při přizpůsobování se okolí, protože budete pružní a přizpůsobiví. Přesto si zachováte vlastní názor a pokročilé intelektuální schopnosti. Můžete pociťovat náhlé změny nálad. Jednou budete vážní a pak zase společenští a veselí. Každopádně si neděláte starosti s tím, co si o vás myslí ostatní, a jdete si svou vlastní cestou.

Venuše ve znamení Kozoroha 23. ledna 19:39 - 17. února 02:52 k
V tomto období budete pravděpodobně chtít zůstat důstojní v každé situaci. Proto se vyhnete veřejnému projevování náklonnosti nebo dávání najevo, že vás něco ranilo. Váš pohled na svět bude velmi realistický, což se může odrazit ve vašem rozhodování. Časté je také navazování vztahů jen proto, abyste si zajistili společenské postavení.

Merkur ve Vodnáři 5. února 16:59 - 23. února 18:18 l
Protože budete cítit potřebu stát si velmi pevně za svými názory a myšlenkami velmi pevně, budete v tomto období spíše upřímní. Bez ohledu na okolnosti - ať už je to vhodné, nebo ne. Kvůli tomuto postoji však můžete mít problémy v komunikaci. Navíc se nebudete bát mluvit o věcech tak, jak jsou, a lidé si k vám budou rádi chodit pro radu.

Mars v Kozorohu 5. ledna 01:33 - 13. února 16:46
Energie tohoto umístění je ideální pro kariérní záležitosti. Touha po hmotném uspokojení a uznávaném postavení je pro vás důležitá a motivuje vás. Na vysoké úrovni je také vaše sebeovládání a manažerské schopnosti. Pokud jde o relaxaci, dáváte přednost odpočinku při józe nebo dechových cvičeních před trávením času ve skupině.

Zdroj: https://www.skyhoroscope.com/february

Zpět