5771 Únor 2024 Horoskop Astro

[ Ezoterika ] 2024-01-28

Podle horoskopu na únor 2024 bude vládnout stabilita. Události se vyvíjejí pomalu a předvídatelně, což ponechává široký manévrovací prostor. Můžete pomalu promýšlet nejbližší plány a podle potřeby je upravovat. Harmonické Slunce ve Vodnáři umožňuje přehodnotit vaše názory na život. Spoutaná a racionální zemská znamení se budou moci otevřít z nové stránky. Touha změnit image, či bydliště bude ostatními schválena. Důležitým momentem je únorový Sněžný úplněk, jehož energie může změnit běh událostí. Je třeba využít této příležitosti k dosažení dohody v rodině. Klíčovou roli bude hrát ochota ke kompromisům.

Na začátku února budete mít více času na své blízké díky kompetentnímu plánování, kdy se počítá s každou minutou. Vztahy vyžadují seriózní práci, rodinu nemůžete odsunout do pozadí. V případě akutního nedostatku času můžete využít tajemství time managementu. Venuše v Kozorohu zvyšuje vůdcovské ambice, heslem pro některé bude: vítězství za každou cenu. Touha dokázat svou převahu hrozí přerůst v problémy. Určitě někteří s takovým názorem nebudou souhlasit, a to bude plné konfliktů. Chcete-li dát průchod energii, měli byste být kreativní: nemůžete se držet zpátky.

Motivace v polovině měsíce je více než dostatečná: předtucha jara vzrušuje duši. Není třeba se hnát do omezení a žít podle nastavení jiných lidí, záleží jen na vašich vlastních touhách. Podle všeobecného horoskopu v únoru 2024 bude možné potkat zajímavé lidi a uspět v novém směru pro sebe. Hlavní je jít vpřed bez zastávek a oddechů. Další pobídkou k rozhodnému jednání bude Merkur ve Vodnáři, který dává vzniknout úžasnému pocitu svobody. Přísné zákazy mizí, hranice možností se rozšiřují až k hranicím - život dostává chuť. Abyste s sebou netahali břemeno starých problémů, měli byste uzavřít existující dluhy a požádat o odpuštění ty, kteří k vám možná chovají zášť.

Finanční situace v posledních únorových dnech bude stabilní a objeví se peníze navíc. Pravděpodobné je zvýšení platu nebo vysoké prémie; to svědčí o přízni šéfa. Podle únorového horoskopu je na prvním místě domov a rodina. Spontánní utrácení podlomí rozpočet; je lepší plánovat nákupy společně s blízkými. Přízeň osudu podporuje skutečnost, že Mars ve Vodnáři zaštiťuje odvážlivce. Přestože vaše okolí bude zmatené a tajně závidět úspěch vzdušným znamením, nic to nezmění. Jsou oblíbenci osudu, takže si mohou dělat, co se jim zlíbí. Hlučné večírky, spontánní výlety - proč ne?<

Zdroj: https://astrologyk.com/horoscope/monthly/february

Zpět