5770 2024 - rok dřevěného Draka Astro

[ Ezoterika ] 2024-01-28

Patron roku - Zelený dřevěný drak 🐉. Období vlády trvá od 10. února 2024 do 28. ledna 2025. Drak je ovládán mužskou energií jang. Je neuvěřitelně silný a dokáže si svět ohýbat podle své vůle. V Číně představuje moc. Podle východního horoskopu je považován za nejmocnější znamení, obdařené nebývalou energií, silou a mocí. Jeho vliv zasahuje do naprosto všech oblastí života. Prvek Dřevo je zodpovědný za vývoj a růst. Období vlády Dřevěného draka je podřízeno jeho nativnímu živlu Země, který zosobňuje spolehlivost a stabilitu. Vyživuje kořeny stromu, urychluje jeho růst a naplňuje ho energií. Právě tento druh podpory vám pomůže dosáhnout dobrých výsledků v jakémkoli úsilí. Úspěch a štěstí provázejí sebevědomé lidi s jasnými cíli. Zelená barva Draka je spojována s novým životem, rozkvětem přírody, přináší pozitivitu a přináší mnoho zajímavých událostí. Její vliv se rozšiřuje na každého člověka a ponořuje ho do víru událostí. Právě nyní je čas nemožných úspěchů, uznání.

Drak je velkorysý, je připraven se s každým podělit o svá vítězství a štěstí. Jeho činy jsou uvědomělé, naplněné důstojností a ušlechtilostí. Horoskop na rok 2024 dává mnoho příležitostí, jak učinit svět lepším. Jedinou překážkou může být přílišná pýcha patrona. Rok dřevěného draka dává naději a předznamenává změny k lepšímu. Období jeho vlády přeje romantikům, vztahy mezi milenci nebudou zastíněny hádkami či konflikty. Nastává čas realizovat své plány a proměnit velké projekty ve skutečnost. Drak je však nedůtklivý a tvrdohlavý, snadno se urazí a po jeho optimistickém postoji nezůstane ani stopa. Náročné období nastane v polovině podzimu. Počátkem října začne dříve nastavené vysoké životní tempo negativně ovlivňovat duševní stav. Vztahy s partnerem se zkomplikují, práce bude vyžadovat příliš mnoho energie a nahromadí se finanční problémy. Nejlepším řešením v takové situaci bude odpočinek. Dřevěný drak je nebezpečný, ale flexibilní. Naučí vás přizpůsobit se jakýmkoli podmínkám.

Horoskop živlů na rok 2024
Rok Zeleného dřevěného draka je štědrý na zajímavé, vzrušující a jednoduše příjemné události. Zástupci všech znamení zvěrokruhu pocítí jeho blahodárný vliv a dosáhnou prosperity. To se dotkne zejména sebevědomých lidí, kteří jsou k úspěchu jednoduše předurčeni. Obavy a pochybnosti se budou snažit zlomit vůli Draka, ale to není tak snadné. Nejdůležitější je překonávat překážky nikoli bezhlavě, ale s jasně formulovaným plánem činnosti. Dřevěný Drak vám pomůže přijmout jakékoli změny bez šoku, ale neměli byste ho dráždit tím, že se budete zaplétat do pochybných podvodů. Přichází čas hospodářského růstu, řešení starých konfliktů, kariérních vzestupů a narození dětí. Hlavním rysem roku 2024 je schopnost najít přístup i v kritických situacích, bez použití hrubé síly a manipulace.

Pro zástupce ohnivého 🔥 živlu (Beran, Lev, Střelec) předznamenává Drak globální změny v životě. Na takové změny se však musíte připravit, nejednat nahodile, ale jasně si představit své cíle a systematicky k nim směřovat. Není třeba se bát nových věcí. Rozhodnost a odvaha - to jsou vlastnosti, kterých si patron roku 2024 cení nejvíce. Úzkost, strach, lpění na starém naopak mohou vyvolat Dračí hněv. Při jakémkoli podnikání byste měli zaujmout rozumný přístup, analyzovat situaci a nepouštět se do dobrodružství, zejména finančních. Zástupci ohnivých znamení musí projevit neobvyklý klid, naučit se požádat o pomoc své blízké a nespoléhat se ve všem jen na sebe, pak je úspěch ve finanční a profesní oblasti zaručen. Je možné, že se objeví vlivní mecenáši a užiteční známí.

Zástupcům ⛰️ zemského živlu (Býk, Panna, Kozoroh) je doporučováno najít rovnováhu ve všech oblastech života. V oblasti kariéry se věci nemusí vyvíjet tak rychle, jak bychom si přáli. Více než kdy jindy platí přísloví: ˝Pomalu dojdeš nejdál˝. Tvrdá práce a důsledné dodržování plánů rozhodně přinese výsledky. Důležité je pouze sledovat svůj vlastní cíl a nežít podle aspirací jiných lidí. Rok Draka může být obdobím rychlého osobního růstu a objevování skrytých talentů, bude však třeba pečlivě pracovat na vlastní osobnosti. Hrozí, že se uzavřete do sebe a uzavřete se před okolním světem, pokud budete příliš mnoho energie věnovat partnerovi. Pokud bylo předchozí období poznamenáno finančními neúspěchy, pak je Drak připraven je zcela vstřebat. Na oplátku to však bude vyžadovat vytrvalost, ochotu začít s novým podnikáním a činit informovaná rozhodnutí. Drak miluje sám sebe. Totéž vyžaduje od představitelů zemského živlu. Podle doporučení astrologů byste si měli najít nového koníčka, který se může proměnit ve slibnou známost.

Astrologové doporučují, aby zástupci 💨 vzdušného živlu (Blíženci, Váhy, Vodnář) jednali aktivně a před ničím se nezastavili. Drak hned od začátku roku nasadí vysoké tempo, po celé období byste ho neměli zpomalovat. V tomto případě byste měli jednat podle okolností a nepropásnout jedinou příležitost, která se objeví na obzoru. Dračí horoskop na rok 2024 předpovídá nástup příznivého období, i když ho nelze nazvat klidným. Je čas oživit staré nápady, najít sponzory a partnery pro své projekty a radikálně změnit typ své činnosti. Pokud plánujete finanční investice, pak je lepší investovat peníze pouze do jednoho projektu. Nebojte se nových věcí. Může jít o změnu image, partnera, zaměstnání, místa bydliště. Jakékoli změny jsou příznivé, zejména pokud k nim dochází pod tlakem vnějších okolností. Zvláštní pozornost je třeba věnovat zdraví, a to včetně zdraví citového. Rok Draka bude úspěšný pro ty, kteří se snadno vzdají svého obvyklého způsobu života a nebojí se pracovat až na hranici svých možností.

💧 Vodní znamení (Rak, Štír, Ryby) můžeme směle zařadit mezi oblíbená znamení Dřevěného draka. Horoskop jim předpovídá štěstí v jakékoli oblasti, ale budou vyžadovat maximální soustředění na své cíle. Abyste dosáhli výsledků, musíte jednat odvážně, rozhodovat se rychle a nezapomeňte udržet své emoce pod kontrolou. To vám pomůže získat vyšší postavení a zvýšit vlastní příjem. Nastal čas ukázat ostatním své četné talenty. Není třeba se bát být v centru dění. Drak nesnáší rozpaky, ale ocení spontánnost a zdravý avanturismus. Pokud jste dlouho odkládali stěhování nebo rekonstrukci, je nyní čas se k těmto záležitostem vrátit. Nepříznivá je však koupě auta: riziko poruchy je vysoké. Dokonce i v oblasti zdraví, který je pro vodní zástupce zvěrokruhu zranitelné, je pod ochranou mocného patrona. Výjimkou bude duchovní a emocionální stav. Přílišná tvrdost vůči sobě samému, obavy a suchopárnost mohou způsobit vážné onemocnění. Vyplatí se snažit se častěji chválit, povzbuzovat vlastní úspěchy drobnými dárky a bezdůvodně pořádat dovolené. Hlavním směrem roku Dřevěného draka je sebeláska.

Zdroj: https://astrologyk.com/horoscope/year

Zpět