574 Skryté síly chtějí rozdělit lidstvo Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-10-23

Byli jsme ohromeni odvahou lidstva tváří v tvář tolika utlačovatelům v celé vaší historii. Nadále odoláváte tváří v tvář mocným jednotlivcům a skupinám, kteří vás chtějí držet na dně, kteří vás chtějí držet ve tmě. Mnozí, kteří jsou probuzení, se nyní dozvěděli o útlaku, který provádí neviditelné síly. Dozvěděli jste se o těchto utlačovatelích a kvůli tomu, co udělali, a kvůli tomu, co by mohli dělat dál, jste se rozhněvali, rozesmutnili a začali bát. Tyto bytosti a skupiny těží z toho, že se cítíte rozděleni, tlačíte proti sobě na základě vašich přesvědčení, pohlaví, sexuality, barvy pleti, národnosti a jakéhokoli jiného faktoru, který mohou použít k tomu, aby si lidé neuvědomili, že jste mocné bytosti lásky a světla. Jejich cílem je, abyste se cítili zbaveni moci, a poté celou svou víru vložili do něčeho mimo vás, jako je politik nebo politická strana. Nezajímá je, koho z nich podporujete, pokud si budete myslet, že druhá strana je kořenem všeho zla. (pozn. idiocie jejich opatření nás spojí... v Británii začali zabalovat do igelitu regály se zbožím, které nejsou potraviny a základní drogerie.... praskla vám žárovka - buďte potmě... naštěstí jen do 11. - pak si rozsvítíte.... a kdyby vám byla zima, přitulte se, protože deka je taky zakázaná... kdo si nestihl pořídit výbavičku pro mimino, ať radši nerodí... ožrat se z toho je povoleno).

Nyní se to dostalo do bodu, kdy nemůžete věřit zdrojům informací, kterým důvěřovali vaši rodiče a prarodiče. Musíte se tedy spoléhat na okrajové prvky, lidi, kteří tvrdí, co jsou a co vědí, ale i tyto zdroje jsou zkažené a zjevně hledají větší rozporuplnost, více rozporů mezi námi. Vy, jako probuzený kolektiv, musíte být schopni vidět dobro v každém, bez ohledu na to, čemu věří, bez ohledu na to, koho podporuje. Musíte dát každému příležitost ukázat vám, kým ve skutečnosti je, bez ohledu na to, s jakou politickou stranou nebo ideologií se v tuto chvíli spojuje.

Je důležité si pamatovat, že jsme v tom všichni společně. To, co se nyní odehrává ve vašem světě je prostě opakování toho, co se v galaxii odehrálo mnohokrát. Sami jste téma polarizace a rozdělení nevytvořili. Toto byla plánovaná součást vašeho duchovního vývoje a bylo předem známo, že vás bude dost, kteří jste vzhůru, abyste se povznesli nad polarizaci lidstva těmito neviditelnými bytostmi a skupinami. Říkáme "bytosti", protože víme, že nejsou všichni lidé, a tak to dělá i většina z vás.

Milujte svého bližního, ať už se děje cokoli. Milujte je bezpodmínečně a vytáhnete z nich to nejlepší. Odsuzujte je kvůli tomu, jak hlasují nebo jak uctívají Zdroj, a pravděpodobně zažijete to nejhorší od někoho, kdo je jim nějakým způsobem podobný.

Probuzení mohou navzájem posílit to nejlepší, když si se svými bližními promluví o tom, co se děje ve vašem světě. A pokud dokážete respektovat pocity někoho jiného jako bytost Zdroje, nemusíte souhlasit se závěry, ke kterým dospěli, abyste se mohli s touto osobou spojit velmi reálným způsobem. Tímto způsobem se všichni dostanete přes současnou situaci ve vašem světě a díky úsilí menšiny se stanete silnějšími jako jedna lidská rasa. Vy, probuzený kolektiv, jste tou menšinou.

Zdroj: https://danielscranton.com/

Zpět