575 Královna An-Ra Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2020-10-23

Jsem královna An-Ra. Od mé poslední zprávu uběhla nějaká doba, ale vypadá to, jako by to bylo před staletími. Čas pro nás nemá stejný význam, jako tady na Zemi. Vždy žijeme v okamžiku Teď.

Pocházím z egyptské civilizace z galaxie Andromeda. Byla jsem zde na Matce Zemi před 10000 lety a moje civilizace pomáhala lidstvu s jejich pokrokem. Učili jsme vás, jak používat naši technologii, a o duchovních zákonech vesmiřu. Bohužel jsme se rozhodli odejít a naše znalosti a vědu vzít s sebou, protože vaše lidská civilizace se začala pohybovat negativním směrem ovlivňována temnými.

Ujala jsem se vedení hlavní rady skupiny zvané Velká rada a propustila jsem staré členy, protože bylo nutné provést změny k lepšímu. Pravidla, která byla vytvořena před dlouhou dobou, se stala překážkou celého procesu Vzestoupení na Gaii, a ve skutečnosti prospívala více negativním, než lidstvu.

Po několika brífingách s primárním tvůrcem bylo rozhodnuto, že budu řídit Velkou radu, protože proces vzestupu postupoval na Zemi příliš pomalu. Měníme spoustu pravidel, aby se usnadnila práce přímo s lidmi a nebyli jsme neustále znepokojeni, zda porušujeme některá z pravidel, jak občas miliony z nich cítí.

Beru své povinnosti velmi vážně a již jsem odstranila některé členy Aliance, kteří zastavovali pokrok v přípravě RV a uvolňování fondů Saint Germaina lidstvu. Tento proces je již dlouho zpožděný. Zbytek Galaktiky a Já již víc nečekáme, takže Alianci byl dán rámec, dokdy musí být peníze rozdány lidem na Zemi.

Už nás unavuje poslouchat tisíce výmluv, proč dosud nejsou fondy v rukou lidských bytostí. Chci vidět výsledky a nebýt neustále zastavovaná překážkami, které oddalují tento důležitý krok. Já a ostatní členové podílející se na tomto procesu věnujeme svůj čas na pomoc Zemi a vám k dosažení této transformace a vzestupu z duality 3D do 5D.

Proces vzestoupení zde je jako sládačka, kde musí každý kousek přesně zapadnout. Denně se setkávám s novými a nečekanými výzvami, které se na vaší planetě objevují. Jednou z posledních komplikací je klíčový pár dvojčat plamene (pozn. duchovní dvojče). Muž utekl od svých povinností a to způsobilo zlom ve velké části procesu Vzestoupení. Shledání dvojčat plamene je důležitá část skládačky, která bude mít dominový efekt na ostatní páry dvojčat plamene tím, že je bude aktivovat, a zahájí mnoho dalších misí, díky nimž se dá tento proces znovu do pohybu. Pracuji s primárním tvůrcem a vzestoupenými mistry na jeho přivedení zpět k jeho dvojčeti. Nemůžeme dopustit, aby tento mužský dvojplamen ohrozil proces vzestoupení svým egem a sobectvím.

Transformace ve vaší realitě je velmi pomalá, takže nepatrná změna na Gaii je pro lidské oko téměř nepostřehnutelná. Žádám vás všechny, abyste zůstali v přítomném okamžiku a meditovali, abyste pomohli urychlit vysoké energie, které jsou pro vzestup nezbytné. Svět, který jste znali, mizí před vašima očima. Každým dnem se hroutí víc a víc a nikdo, ani Temní, nemohou zabránit rozkladu této Matice. Rozpadá se jako stará budova, bez ohledu na množství úsilí negativních, aby ji udrželi pohromadě. Starý systém se nejprve musí zhroutit, a poté bude nahrazen novým. To obnoví božskou rovnováhu ve vašem světě a všichni budou znovu šťastní a harmoničtí.

Chtěla bych všem připomenout jejich odpovědnosti. Zejména vy, kteří své povinnosti znáte, dodržujte je, protože váš pokrok v tomto přechodu závisí na vašich činech. Před příchodem na tuto planetu jste všichni složili přísahu, že zde na Terra Christa budete pomáhat a plnit své úkoly.

My, Galaktici, navazujeme na náš slib přivést tuto civilizaci k dalšímu kroku evoluce v existenci v 5D. Nezapomeňte také na skutečnost, že jste vůbec první v historii Galaxie, kteří procházejí touto transformací na vzestup společně s fyzickými těly.

Velmi pečlivě sleduji všechny operace, které probíhají na této planetě, zejména aktivity negativní strany. Moje egyptská flotila a flotila Aštar jsme vždy připraveni zachránit Matku Zemi před neočekávaným nebezpečím. Většinu katastrof na vaší planetě tvoří lidé zkorumpovaní temnými mistry.

Jejich vláda a kontrola nad lidstvem se blíží ke konci. Nyní jsou tak zoufalí, že zastavili proces vzestoupení. Negativní síly jdou po probuzených a útočí na ně. Nenechte se, prosím, zastrašit jejich činy, protože vyhráváte bitvu. Světlo vždy temnotu převálcuje. Jejich dny na Matce Zemi jsou sečteny.

Zdroj: https://sananda.website/queen-an-ra-via-erena-velazquez-october-23d-2020/

Zpět