5734 Emerelda: Život může být těžký, buď k sobě laskavý A.S.

[ Ezoterika ] 2024-01-14

Zdravím lidi na Zemi,
Tady mluví Emerelda. Moje informace mi říkají, že na Zemi je běžnější jméno Esmerelda, ale jmenuji se Emerelda, bez S. Moje zpráva pro vás je taková, jak je napsáno v názvu. Život na Zemi může být opravdu tvrdý. Takže: buďte k sobě laskaví a snažte se prosím nesrovnávat s nějakým teoretickým standardem. Nemůžete dělat víc, než umíte nejlépe.

Dovolte, abych se dále představila. Jsem velitelka plejádské čety. Nejbližší pozemský ekvivalent by byl seržant: vedu do bitvy relativně malé skupiny vojáků. Ano, jsem žena, o které se channeler zmínil ve své mimořádné zprávě z minulé neděle. Minulý rok mě zajala skupina plazů, když jsem pracovala na pomoci lidem na Zemi. Naštěstí se jim v té době nepodařilo zajmout nikoho jiného než mě. Bohužel mě pak téměř měsíc mučili a opakovaně znásilňovali. To je přesně to, co reptiliáni mají tendenci dělat zajatcům. Baví je to a energicky přiživují utrpení. Sexualita průměrného plaza je o chtíči a plození, ale také o nastolení a prokázání vlastnictví a kontroly nad někým a způsobování bolesti a ponižování, dokud tato kontrola nebude přijata. Mimochodem, tak také funguje relativně málo zbývajících plazů na mocenských pozicích na Zemi a jejich početnější lidští přisluhovači. Způsobují bolest a ponižování, dokud nepřijmete kontrolu. To je důvod, proč jsou nyní například Amerika a Američané poškozováni v makro měřítku. Je mi upřímně líto vašeho utrpení a škod, které jsou způsobeny vaší krásné zemi. To, že se vám ti bastardi aktivně snaží ublížit, je důkazem svobody a nezávislosti, která je vlastní americkému duchu, a já vás zdravím. Jste krásní lidé. Také miluji ostatní lidi na Zemi, ale právě teď zjišťuji, že rezonuji s americkým lidem a jejich zdánlivě neodmyslitelnou touhou postavit se tyranii.

Zpět k mému smutnému příběhu. Naštěstí jsem byla osvobozena, než mě mohli prodat do sexuálního otroctví. Od té doby nejsem úplně stejný člověk. Naštěstí naše léčebná technologie je docela dobrá. Pamatuji si, že jsem byla v té místnosti, pamatuji si, co se mnou udělali, mám přístup k těm vzpomínkám a emocím, ale také můžu normálně fungovat. Pokud se na to místo ve své mysli aktivně nedívám, stále mohu mít většinou normální život, obvykle necítím vinu za to, že jsem se nakonec rozhodla snížit svou duševní ostražitost a nechala jsem je číst všechny relevantní informace, které jsem měla, když jsem je nemohla přijmout. Informace, které získali, mohly později přispět ke smrti jednoho z mých kamarádů. Kdybych byla silnější a udržovala si mentální ostrahu. . . kdo ví, co by se stalo. Rodina toho muže mi to vůbec nevyčítá. Trochu mě však žere vědomí, že jsem je nakonec nechala dělat, co chtějí, aniž bych jim odporovala. Nemůžu uvěřit, že jsem je nechala dělat, co chtěli. Mohla jsem být silnější. Měla jsem být silnější. Šlo být silnější? Nebo se jen držím nějakého teoretického standardu, který ve skutečnosti není založen na ničem skutečném? Děkuji zdroji za svou rodinu, byla mi během posledního roku úžasnou oporou. A děkuji Zdroji za muže, který mě zachránil.

Proč vám to všechno říkám? Než budu diskutovat o nejdůležitějším důvodu, dovolte mi nejprve dostat dva rychlé body z cesty. Za prvé: osobně si myslím, že je užitečné nahradit pojem štěstí dvěma různými pojmy. Jeden koncept je: na hluboké úrovni jste spokojeni s tím, co děláte? Myslíte si, že děláte správné věci, děláte věci, které jsou pro vás nakonec smysluplné? A druhý koncept je: baví vás váš každodenní život? Osobně mohu říci, že jsem pomáhala lidem na Zemi a právě teď stále trávím omezené množství času pomáháním lidem na Zemi a také procházím svým osobním léčením. Tyto věci mi připadají smysluplné. V tomto ohledu tedy mohu říci, že jsem spokojená.

Druhý bod, na který bych chtěla upozornit - byla jsem ve skutečnosti naštvaná na naše vedení, že nepomohlo více lidem na Zemi. Ano, dělají určité věci - zvyšují energii a vědomí na Zemi, předcházejí katastrofám, provádějí speciální operace, zatýkají nepřátelské mimozemšťany a tak dále. Ale stejně. Pokud budu znásilněna a mučena, pak je to obrovská tragédie. Všichni mi říkají, že je jim to moc líto, a lidé říkají, že by tím nikdo neměl projít a měly by být podniknuty kroky k tomu, aby nikdo nebyl znovu znásilněn nebo mučen. . Přesto jsou lidé na Zemi každý den znásilňováni a mučeni a naše vedení zatím odmítá i jen zasáhnout a zastavit to. To mě tak zlobí. Později jim to řeknu do očí.
Ale pojďme k hlavnímu důvodu, proč jsem vám řekl svůj příběh, a také k hlavnímu bodu tohoto poselství.

Trpěla jsem. Myslím, že lidé na Zemi také trpěli. Některé z toho utrpení si dobře uvědomujete. A částečně, průměrný člověk na Zemi nikdy nedostane lásku, energii, výživu, spojení se Zdrojem, hřejivou emocionální koupel, bezpečnou rodinu a komunitní nádobu, kterou potřebuje k vybudování skutečně pevných základů. Postupem času to má velmi korozivní a dezorientující účinek. A tak existuje určité množství utrpení a úzkosti na pozadí, které lidé na Zemi neustále prožívají. Pravděpodobně jste na to zvyklí, ale ve skutečnosti není vůbec normální být pravidelně úzkostný, pravidelně se bát nebo mít pravidelně psychickou bolest.

I když je těžké srovnávat dva různé druhy utrpení, upřímně si myslím, že bych raději jeden měsíc intenzivně trpěla a jinak trávila své dny obklopena lidmi, kteří mě milují, než abych trpěla méně intenzivní, ale neustálou úzkostí a strachem a odpojením, který přichází s životem na Zemi. Vím, že kdybych vám svůj příběh vyprávěl tváří v tvář, byli byste na mě laskaví, něžní, empatičtí a chápaví. Pokud tedy dokážete být laskaví, mírní a chápaví k jinému člověku, který trpěl, nemůžete být také laskaví, mírní a chápaví k sobě? S největší pravděpodobností jste také trpěli. I ty si zasloužíš lásku a laskavost.

Předpokládejme, že jsem vám řekla, že bych měla být produktivní nebo šťastná nebo duchovně dokonalá, a to se mi nedaří, a to dokazuje, že nejsem dost dobrá. Jasně byste viděli, že se držím nepřiměřeného standardu vzhledem ke kontextu a situaci. Pravděpodobně byste řekli, že moje neschopnost žít podle nějakého teoretického standardu absolutně nedokazuje, že nejsem dost dobrá. Asi byste řekli, že už jsem vlastně dost dobrá. Totéž platí pro vás, lidé Země. To, že neplníte nějaký teoretický standard, absolutně nedokazuje, že nejste dost dobří nebo že neděláte dost. Jsi dost dobrý. Nikdy nedovol, aby ti někdo řekl něco jiného. Někteří lidé na Zemi by vás mohli soudit, ale co vědí? Pozemští lidé, kteří soudí, nejsou věštci, jsou to často jen emocionálně zranění lidé, kteří předvádějí nevědomé vzorce. Není třeba zakládat svůj sebeobraz na tom, co o vás říkají. Nemluví z místa pravdy.

Momentálně nemám svůj život v pořádku, jak bych si přála. Teď nepracuji moc hodin. Nedělám tolik, jak si myslím, že bych měla, protože koneckonců moje práce vám pomáhá a vy stále nejste svobodní. Ale vím, že bys mě za to neodsoudil. Tak proč se soudíš? Vy jste pravděpodobně také trpěli. Vy také pravděpodobně děláte to nejlepší, co můžete, a to je vše, co můžete udělat. Nemůžete dělat víc, než umíte nejlépe. Proč jsi laskavější k ženě, kterou jsi nikdy nepotkal, než k sobě? Plně si zasloužíš všechnu lásku, péči a porozumění na světě, ne méně než já. Nejen ostatní lidé si zaslouží lásku a péči, porozumění a jemnost. Ty si to taky zasloužíš. Ano, vy, kdo dostáváte tuto zprávu. Vím, že mě nedržíte v nějakém teoretickém standardu - že bych měla být takto produktivní, šťastná nebo duchovně dokonalá. Vím, že chápete, že by nebylo produktivní, spravedlivé nebo láskyplné poukazovat na to, že ostatní lidé pracují více hodin než já nebo že mají klidnější mysl než já. Proč se tedy držíte nějakého teoretického standardu? Neboť i ty jsi trpěl. Srovnávat se s nějakým teoretickým standardem není o nic méně neproduktivní, spravedlivé nebo milující, než srovnávat s jedním mě.

Myslím, že ti, kteří se snaží léčit a snaží se zlepšovat a snaží se být dobrými laskavými lidmi, jsou úžasně stateční. S ohledem na to, jak drsná je Země, lidé na této cestě odvádí skvělou práci. Ano, vím, že je to opravdu těžké. To je důvod, proč vesmír poslal ty nejsilnější a nejjasnější duše Země - jmenovitě vás. To, že nežijete podle nějakého teoretického standardu, který by člověk mohl mít, nedokazuje, že s vámi není něco v pořádku. To jen dokazuje, že život na Zemi je neuvěřitelně tvrdý. Opravdu, je. Přesto v kontextu každý, kdo se snaží růst a zlepšovat se a být vědomý a dobrý a laskavý, ve skutečnosti dělá opravdu odvážnou a úžasnou věc. Neodsoudili byste mě za to, že nepracuji určitou dobu, že nemám určitou úroveň štěstí, že jsem nedosáhla určité duchovní úrovně, proč by pak proboha bylo spravedlivé držet se nějakého teoretického standardu? Vše, co kdy můžeme udělat, je naše nejlepší, a to stačí. Nemůžete dělat víc, než umíte nejlépe. Není tedy třeba se bít, pokud jste udělali maximum, ale nedokázali jste splnit nějaký teoretický standard. Jsi to ty a jsi dost dobrý a jsi dost.

S největší pravděpodobností si také ve skutečnosti nevedete hůř než lidé kolem vás. Je to tak, že na Zemi mají lidé tendenci sdílet své úspěchy a skrývat své neúspěchy a svou bolest, čímž vytváří iluzi, že všichni kolem vás se mají mnohem lépe, než ve skutečnosti. Ale upřímně, už teď je to docela úžasné, i když se jen snažíte být dobrým člověkem nebo se snažíte růst nebo se snažíte stát tak vědomými, jak jen můžete být. I jen pokus o pohyb jedním z těchto směrů znamená, že máte ušlechtilejší úmysly než spousta lidí. Pokud se tedy hodnotíte, udělejte to prosím v kontextu toho, jak je život drsný. Nějaký teoretický standard, který můžete mít ve své hlavě, pravděpodobně ve skutečnosti není založen na ničem skutečném. Na planetě s miliardami lidí můžete vždy najít někoho, kdo je v něčem lepší než vy. To v žádném případě nedokazuje, že nejste dost dobří.

Bylo by rozumné říci, že jen malá skupina špičkových umělců je dost dobrá a zbytek ne? Ne, samozřejmě že ne. Řekli byste mi do očí, že nejsem dost dobrá, protože někteří z mých vrstevníků jsou produktivnější, šťastnější, nebo duchovně vyspělejší než já? Samozřejmě, že ne. Proč se tedy srovnávat s ostatními, když chápete, že není fér srovnávat ostatní s ostatními? Buďte k sobě laskaví. Život na Zemi je už dost drsný. Opravdu není důvod být k sobě méně laskavý, než byste byli k jiné osobě. Zasloužíte si laskavost stejně jako ostatní lidé. Opravdu ano.

Miluji tě a soucítím s tebou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/14/emerelda-life-can-be-hard-please-be-kind-to-yourself/

Zpět