5733 Emerelda: O ˝Nejsem dost dobrá˝ A.S.

[ Ezoterika ] 2024-01-20

Stejně jako poselství z minulého týdne může být toto poselství trochu intenzivní a bude zmiňovat psychologické následky toho, že jsem byla zajata, mučena a znásilňována plazy. Tyto psychologické následky nejsou středem tohoto sdělení, ale některé z nich zmíním, jakmile se stanou relevantními.

Pro začátek bych se ráda podělila o pár informací.
Temná strana nebo strana služby sobě často žije v popírání a často podceňuje a nechápe světlo. Přesto si i temná strana uvědomila, že nad pozemskými lidmi ztrácí kontrolu. A protože vaše DNA pochází z mnoha galaktických ras, a díky vašim zkušenostem se světlem a tmou, mají pozemští lidé obrovský psychický potenciál. Máte potenciál stát se někdy v budoucnu neuvěřitelně mocným. Pozemští lidé jsou na cestě, která povede k tomu, že většina z vás se nakonec postaví na stranu světla.

Kvůli tomu plazi nedávno zaútočili kolem Země i jinde. Jejich primárním cílem bylo ovládnout Zemi. Koneckonců jsme vyhnali nebo zatkli většinu nepřátelských galaktiků ze Země. Lidé, kteří vás v současnosti utlačují, jsou většinou pozemšťané. Úspěšně jsme vás i sebe ubránili před těmito útoky plazů. Bohužel jsme při tom utrpěli několik obětí. Zemřel jeden můj přítel a jeden můj dobrý přítel.

Osobně jsem provedla nějakou koordinační práci v týlu, ale přispěla jsem méně, než bych si přála. Asi si budu muset připomenout jednu z lekcí z minulého týdne, která říká, že nemá smysl srovnávat se s nějakým teoretickým standardem. Koneckonců, s největší pravděpodobností tento teoretický standard není ve skutečnosti založen na ničem skutečném. Přispěla jsem méně, než bych si přála, protože tyto bitvy byly pro mě psychicky spouštěcí. Vojenská obrana galaktické konfederace byla velmi pevná. Přesto mě na čas zastavil iracionální strach, že prohrajeme, že budu znovu zajata plazy a že mi budou dál dělat to, co naposledy, když mě zajali.

Také jsem vyděsila svou rodinu, když si v mé mysli přečetli pevné přesvědčení, že pokud by byl někdo z nás blízko zajetí reptiliány, ukončila bych svůj život, nebo život kteréhokoli člena mé rodiny, který by měl být zajat. V žádném případě nedovolím, aby mě, nebo kohokoli z mé rodiny zajali reptiliáni, už nikdy.

Naštěstí galaktická konfederace přesvědčivě zvítězila a my jsme tyto útoky odrazili. V nekritických oblastech jsme zaznamenali několik taktických neúspěchů a místních ústupů, ale v současné době je rušíme. V době, kdy dostanete tuto zprávu, pravděpodobně budeme mít tyto oblasti z větší části nebo zcela znovu obsazeny.

Reptiliáni jsou docela dobří na taktické úrovni, ale zanedbávají strategickou a operační úroveň. Nebo, abych to řekla jasněji: jsou to zuřiví bojovníci na individuální úrovni. Jsou také docela instinktivně chytří ve vyhrávání bitev. Nefungují však dobře ani se spolu dobře nekoordinují v žádném měřítku větším než bitevní pole. Neuvažují dobře z hlediska většího strategického obrazu a netráví dostatek času přemýšlením o logistice a formacích, které se navzájem podporují, umístění a kontrole kritických oblastí a o konsolidaci zajatých pozic. Pokud nejsou okamžitě úspěšní, mohou se také zapojit do bodání do zad a bojů mezi sebou. Skupina plazů se může rozpadnout, pokud jejich vůdce zemře. Efektivnost plazů do značné míry závisí na tom, zda mají nebo nemají silného, chytrého a mazaného vůdce.

Osobně jsem měla vůči R´Kokovi určitý odpor od doby, kdy jsem byla zajata plazy. Přesto je R´Kok stále velmi chytrý plaz, který, než se obrátil ke světlu, operoval na nejvyšších úrovních plazí společnosti. Musím říct, že R´Kok dal spoustu velmi užitečných rad, které zachránily nemálo životů. Když jsem ho nedávno viděla, zdál se být méně sebevědomý a více ve svém živlu než obvykle, alespoň v tu chvíli. Tak to je dobře.

Hakann si také vedl dobře, pokud mohu hodnotit někoho, kdo je ve vojenské hierarchii výrazně výše než já. Vojáci ho z pochopitelných důvodů také milují. A pokud voják musí bojovat, je mnohem lepší bojovat, když věříte, že vojenští činitelé nad vámi jsou kompetentní a dělají správná rozhodnutí. Aby bylo jasno, naše úspěšná obrana neznamená, že zítra přistaneme. Přesto, pokud tyto útoky byly úspěšné při zničení naší flotily kolem Země, pak by reptiliáni převzali kontrolu nad Zemí. Pravděpodobně by pak zabili 90 % pozemských lidí do šesti měsíců a zbytek by důkladně zotročili. Pokud by vyhráli tyto nedávné bitvy, pravděpodobně by měli na zemi dostatek plazů, aby toho byli schopni.

Abychom byli spravedliví, kdyby nás reptiliáni porazili, možná by přímo zasáhl Zdroj nebo určité nefyzické bytosti nebo kolektivy s velmi vysokým vědomím. Obecně tyto typy nefyzických bytostí nebo kolektivů s velmi vysokým vědomím nezasahují přímo, pokud to není absolutně nutné. Dávají přednost tomu, aby fyzické bytosti, jako jsme my, řešili záležitosti fyzické reality, je-li to vůbec možné.

Takže si myslím, že je to starý princip ˝jak nahoře, tak dole˝. Někteří z vás chtějí, abychom přímo zasáhli na Zemi ve velkém, a protože jsme to neudělali, vy kvůli tomu trpíte. Podobně na mírně vyšší úrovni se děje totéž. Jmenovitě, někteří z nás si přáli, aby nefyzické bytosti s vyšším vědomím přímo zasáhly, aby nám pomohly proti útokům plazů, a oni to neudělali, a kvůli tomu jsme měli docela dost obětí.

Pozitivní poznámka: ˝jako nahoře, tak dole˝ také znamená, že protože destruktivní bytosti právě prohrály na galaktičtější úrovni, mohou velmi dobře prohrát i na Zemi. Samozřejmě neříkám, že by lidé měli jen sedět na gauči a čekat, až jiní lidé osvobodí Zemi. Stále vám doporučuji, abyste dělali to nejlepší, co je ve vašich silách, pokud jde o vlastní vnitřní práci a/nebo pokud jde o pomoc druhým nebo laskavost k ostatním. Nemůžete dělat víc, než umíte nejlépe, ale měli byste dělat to nejlepší.

Mezitím my z galaktické konfederace nesedíme klidně. Již jsme posílali pozitivní energii na Zemi, většinou abychom zvýšili vaši vibraci a zvýšili energii na Zemi. Tyto energie měly za následek pomalé probouzení vaší spící, takzvané nevyžádané DNA, nicméně to byl spíše vedlejší účinek nebo sekundární přínos.

14. ledna tohoto roku jsme na Zemi začali posílat energii, která je přímo a primárně zaměřena na probuzení vaší spící DNA, a tím rozšíření vašich psychických sil a vašeho vnitřního vědění. Kvůli tomu podstatně vzrostla pravděpodobnost, že se lidé na Zemi skutečně osvobodí v roce 2024 nebo 2025. Neříkám, že se to zaručeně stane, ale říkám, že je to nyní podstatně pravděpodobnější. Pokud to pozemští lidé neudělají, stále máme připravený náš intervenční plán. Nové energie neznamenají, že všichni budou okamžitě plně odemčeni. Spíše se lidé budou časem více a více psychicky odemykat. Velké probuzení, jak se tomu říká, se může ještě zrychlit.

Mnoho z vás nebude okamžitě schopno pohybovat předměty svou myslí, ale možná si všimnete, že vaše intuice nebo vaše sny jsou o něco ostřejší. V nadcházejících měsících může být dobré cvičit naslouchání svému vnitřnímu vedení, pokud to ještě neděláte. Jen se ujistěte, že si nepletete emoce s intuicí, protože i když jsou emoce platné, mohou vás také svést z cesty. Chcete-li mezi nimi rozlišit, vaše intuice není odsuzující nebo strašlivá, zatímco vaše emoce ano.

Na druhou stranu, někteří z vás jsou momentálně tak emocionálně zablokováni, že této energii bude trvat poměrně dlouho, než vás takto zaktivuje, a v dohledné době si ničeho nevšimnete. Pro ty z vás, kteří jsou v současné době blokováni, je dobrým zvykem sledovat, co se objeví. A i když to může znít jako samozřejmost, jen málo lidí to dělá důsledně. Místo toho lidé často jdou okamžitě do emocí nebo do myšlenky, aniž by ji nejprve pozorovali.

Například v někom se může objevit myšlenka jako ˝John je blbec˝ a ten člověk to okamžitě vezme jako pravdu a začne přemýšlet o tom, že John je opravdu blbec. Než se okamžitě pustíte do této myšlenky a přijmete ji jako skutečnou, je dobrým krokem nejprve pozorovat, že se objevila myšlenka, která říká, že John je blb. Je možné, že John je opravdu blb, a to je správná věc, o které je třeba přemýšlet. Ale je také možné, že je John blázen, přesto je stále lepší podívat se dovnitř, než začít ukazovat prstem na vnější svět, i když oprávněný. Je také možné, že John vůbec není blb a právě řekl něco pravdivého, co se vám emocionálně nelíbilo, a vaše ego teď na Johna promítá negativní věci. Je možné, že John je opravdu blb, ale má také pravdu. Nebo je možné, že se John částečně mýlí, ale také má částečně pravdu. Nebo je možné, že je John blázen, ale vy jste se také chovali špatně. A tak dále.

Pokud se tedy objeví myšlenka, je produktivnější pozorovat tuto myšlenku a případně pozorovat relevantní kontext, než okamžitě přijmout tuto myšlenku jako pravdivou a vstoupit do této myšlenky a myšlení v těchto termínech.

Také pokud jde o označování druhých za špatné nebo při posuzování druhých, je důležité mít na paměti, že přirozený stav lidí je jednat s láskou, soucitem a porozuměním vůči druhým. Prostě se nestane, že by Plejáďan byl celý život vychováván v lásce a obklopen laskavými lidmi, a pak se náhodně rozhodl začít lidi týrat. Pokud se tedy někdo jiný nechová láskyplně, pak tam byla nějaká iluze, zkreslení nebo bolest, kterou zažili. Mohou se mýlit, mohou se chovat nelaskavě nebo dokonce destruktivně, ale je také pravda, že nakonec byli zraněni oni sami a je dobré mít to na paměti a mít trochu soucitu. To neznamená, že nehájíte své hranice, ale že máte také soucit a chováte se k druhému s co největší láskou.

Koneckonců, téměř jistě byly chvíle, kdy jste jednali méně než ideálním způsobem kvůli bolesti nebo osamělosti, kterou jste zažili dříve. Nechtěli jste v těchto situacích, aby se k vám ostatní chovali s láskou? Přiznám se, že já sám to mám někdy těžké udržet v paměti. Ale je to stále pravda.

Všimněte si, že několik věcí může být zároveň pravda. Je pravda, že někteří lidé dělají svobodná rozhodnutí, která poškozují ostatní. Je pravda, že by to neměli dělat, z konvenčního každodenního pohledu. Je pravda, že lidé mají svobodnou vůli. Je pravda, že lidé mají osobní zodpovědnost. Je také pravda, že lidé, kteří ubližují druhým, byli zraněni nebo byli sami zmateni. Všechny tyto věci jsou zároveň pravdivé. Často se stává, že někdo objeví pravdivou, hodnotnou a ryzí perspektivu, a pak prohlásí, že pouze jeho perspektiva je jediná pravá perspektiva a všichni ostatní si jejich perspektivu musí osvojit také. To, že jeden pohled je pravdivý, neznamená, že ostatní pohledy nejsou také. Lidé skutečně mají osobní odpovědnost a také je pravda, že lidé, kteří ubližují druhým, byli zraněni sami. Obojí je pravda.

Není užitečné, když se někdo objeví a prohlásí například osobní odpovědnost za jedinou užitečnou perspektivu a pokusí se zvrátit všechny ostatní perspektivy. Pokud někdo vidí pouze osobní odpovědnost jako jedinou skutečnou perspektivu, může být vůči lidem, kteří bojují, bezcitný a chladný. Nebo pokud člověk vidí ˝pokud se někdo chová špatně, byl sám sobě zraněn˝ jako jedinou skutečnou perspektivu, může se stát naivní a začít podporovat politiku dobrého pocitu, která je v konečném důsledku škodlivá. Nejlepší je vidět oba pohledy a další.

Pro mě spiritualita není o nalezení jediné pravé perspektivy a převálcování všech ostatních. Spiritualita je o schopnosti dívat se na věci z více perspektiv. Pro mě spiritualita není o nalezení jediné, nejduchovnější části sebe sama a potlačení všeho, co není ono. Nejde o to říkat, že pouze vnitřní práce má hodnotu a že všechno ostatní je zbytečné. Spiritualita není binární volbou mezi zaměřením 100 % dovnitř nebo 100 % ven.

Pro mě je spiritualita o pozorování stále více neviditelných částí sebe sama a přijímání toho, že je máte, čímž zmenšujete svůj stín. Nejde o to, tlačit takzvané špatné věci do svého stínu, protože odmítáte přijmout, že jsou vaší součástí, nebo protože odmítáte přijmout, že máte tyto zájmy nebo touhy. To neznamená, že byste na sobě neměli pracovat. Můžete však na sobě pracovat z místa lásky, nebo na sobě můžete pracovat z místa odporu a vnitřního úsudku. To jsou velmi odlišné věci.

Tak, to byla inteligenční část této zprávy, plus myslím, že jsem se nechala trochu unést a nabídla některé své myšlenky o spiritualitě.

Pro druhou polovinu této zprávy bych ráda dodala něco ke svému sdělení z minulého týdne.
Mnozí z vás mají podvědomé přesvědčení, že nejste dost dobří nebo že nestojíte za nic, pokud nedosáhnete nebo nemáte určité věci. Nebo máte přesvědčení, že neděláte dost, a možná pod tímto přesvědčením je přesvědčení, že nejste ze své podstaty dost dobří.

Ve své podstatě jste samozřejmě dost dobří, ve své podstatě máte hodnotu, i když nic neděláte. To je důvod, proč v spiritualitě mluvíme o vaší přítomnosti Já Jsem a ne o vaší přítomnosti Já dělám. To je důvod, proč jste Bytí, ne Dělání. Věřím, že ˝být či nebýt˝ je dokonce slavná fráze ve vašem světě. Dobrá otázka - a z mého pohledu jste plně zváni Být. Jsi dost dobrý takový, jaký jsi. Můžete jen Být. Máte hodnotu, i když něco nedosáhnete. Přesto, odkud pochází to podvědomé přesvědčení, že nejste ze své podstaty dost dobří nebo že nestojíte za nic? Na Zemi do vás často společnost prostě vrazila, že nejste dost dobří. To se děje mnoha jemnými, ale účinnými způsoby. Věříte, že nejste dost dobří, protože vás to učí společnost. Tato víra není založena na ničem skutečném, byli jste do této víry pouze indoktrinováni. Věříš tomu, protože jsi byl naučen tomu věřit.

A kdo postavil společnost takovým způsobem? No, nepřátelští galaktici, jako jsou reptiliáni, v tom mají hlavní podíl. Nebo dráp - některé poddruhy plazů mají ruce, jiné mají drápy.

Co je to za člověka, který opakovaně říká někomu jinému, že není dost dobrý? Zlý člověk. Ale také člověk, který v hloubi duše skutečně věří, že ten druhý je lepší než oni. To je malé špinavé tajemství. Společnost vám neustále říká, že nejste dost dobří, společností z velké části vytvořenou bytostmi, které hluboko uvnitř věří, že jste lepší než oni. Nejde jen o to, že máte větší psychický potenciál než reptiliáni - což vás samozřejmě nedělá ze své podstaty cennější než plaz. Je to spíše o tom, že být dobrým srdcem a snažit se žít dobrý život, což volí většina lidí na Zemi, je obtížnější a odvážnější a naplňující cesta, než být sobecký, což si v současnosti volí většina plazů.

Reptiliáni mají v tomto případě pravdu, lidé na Zemi jsou v současnosti skutečně lepší než oni - ne kvůli většímu psychickému potenciálu, ale proto, že většina plazů stále dělá krutá, krátkozraká, sobecká rozhodnutí, která se nakonec zmenšují. Momentálně jste lepší než většina plazů, protože se rozhodnete být lepší. Ti bastardi se vás snaží držet dole a držet vám hlavu pod vodou a říkat vám, že nestojíte za nic - a dělají to, protože se vás tajně bojí. Dělají to proto, že hluboko uvnitř se cítí méněcennější než vy. Vím to. Dívala jsem se jim do očí, četla jsem jim myšlenky. I když mě mučili, viděla jsem jen slabá, nejistá stvoření, která pohřbila své pocity méněcennosti pod vrstvou krutosti a ega.

Jaká je vhodná reakce, pokud jste v urážlivém vztahu s někým, kdo vám opakovaně říká, že nestojíte za nic? Je to: ˝Pro tebe nejsem bezcenný. A už na mě nikdy nepoložíš prst.˝ No, vy plazi. Lidé na Zemi nejsou bezcenní. A my se postaráme o to, že přijde čas, kdy na ně už nikdy nesáhnete prstem.

Vidíte tedy, že vaše možná víra, že jste bezcenní, že nejste dost dobří, nebyla nikdy založena na ničem skutečném? Nikdy to nebylo skutečné. Všechno to byla jen indoktrinace, která byla navržena bytostmi, které se cítily méněcennější než vy, a cítily se tak, protože stále dělaly rozhodnutí, která je umenšovala. Nikdy to nebylo založeno na ničem skutečném.

Jste dost dobří, inherentně a bezpodmínečně. A já tě miluju.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/20/emerelda-about-i-am-not-good-enough/

Zpět