569 Galaktická federace světla Blossom Goodchild

[ Ezoterika ] 2020-10-18

Energie světla, které přichází na Zemi zviditelní pro temnou část ty, kteří dokončují svou misi vrátit Zemi na správný kurz. Víme o mnoha věcech, s nimiž se těžko zápasí. Přesto víme, že hrajete vítěznou sérii.

Blossom: Snažím se to vydržet. Skutečně ano, protože kdybych si to nemyslela, kdo ví, co by nás postihlo. Přesto se zdá, že všude kolem je taková negativita. S úctou ke všem ... Vím, že existuje BOŽÍ PLÁN. V tuto chvíli však můžeme jen věřit, protože existuje jen málo konkrétních důkazů. Mnoho spekulací, zatím žádné konkrétní důkazy.

Federace světla: Přesto to brzy změní Blossom. Nebude to trvat příliš dlouho (ve vašem načasování několik dnů), než na světlo vyjdou důkazy o opaku toho, co se vysílá na vašich mainstreamových médiích. Je třeba odhalit nejhlubší a nejtemnější tajemství, a to natolik, že nebude pochyb o tom, že se váš svět právě obrátil vzhůru nohama! I když bude člověk zmatený a "rozrušený" ... stane se silnější. Pozná pravdu o sobě, kdo jste a proč jste tady pocítí až do morku kostí. Vaše tělo na tuto sílu bude reagovat poznáním.

Blossom: Dříve jste zmínili, že nebudou povinné vakcíny atd., Protože plány temných nepřijdou k uskutečnění a Božská intervence to zastaví. Cítím, že mi chcete přidat nějaký výraz náklonnosti, nebo něco takového, ale nemůžete najít výraz. Bílý mrak nazval určité duše "malá". Přeskočíme to a beru ten hřejivý pocit, který prochází? Jak to, že jste si tak jistí?

FS: Protože jde o Boží plán, který se odehrává a který ... nezahrnuje ... duše Země "držené proti jejich vůli" ...

Blossom: Přesto již "kontrola" přebírá kontrolu a objevuje se mnoho jejích důvodů. Máme jít do dalšího "zlověstnějšího" uzamčení ... takže větší kontrola?

FS: Zopakujme, že "zlověstná kontrola" znamená "Vytvářet dojem něčeho škodlivého". To je to, co to bude ...proto je nutné držet lidi uvnitř, aby mohli spustit vše, co předpokládají. Přesto vás tento další krok / fáze nebude schopna potopit do hlubin, které mnozí předpokládají. Bude se dít příliš mnoho, objeví se mnoho trhlin, což umožní Světlu uvolnit a odhalit, co se ve skutečnosti odehrává a co se odehrává v zákulisí.

Blossom: Uzamčení/Fáze 2, které nyní není daleko ... má dvě strany?

FS: "Možná" to může být nějaký čas prováděno jako "bezpečnostní strategie", protože pokud by nebylo uzavření, chaos by se určitě stal velmi běžným a mnoho emocí z duší by se mohlo vymknout kontrole?

Blossom: Vím, že nemůžete vybalit vše najednou, přesto myslíte, že by se to mohlo stát kvůli tomu, co nám má být odhaleno?

FS: Ano. Jak bude postupovat uzamčení, ukáže se toho mnohem víc. Virus je to skutečně "maskování". Nakonec, jak pravda začne vylézat stále více a více, pochopíte důvody a nezbytnost, která je za tím. Tentokrát, když vcházíte přímo do TEĎ, probíhá změna všeho navždy. Ze všech stran vyjde na povrch výbuch emocí a každá duše musí jít dovnitř, aby se spojila se svou Pravdou. Jak se stále více ukazuje, stále více budete přijímat Pravdu, a proto se stále více probouzíte k sobě a Světlo bude stále jasnější.

Dopřejte si meditace, abyste byli naplněni klidem.

MÍR ve vašich vlastních bytostech, ve vaší planetě i kolem... pokračujte mírem ... dokážete si představit svět, kde se nebojuje ... žádná válka ... žádná chamtivost ... žádná nepřátelství ... žádná nenávist? Pouze mír v rámci všech národů ..... tam teď míříte... do mírové existence

Existuje mnoho lidí, kteří ... to vědí / cítí ... přesto si říkají, jestli to bude...

pozn. Zdá se, že je to tady... zatkli Bidena

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2020/10/18/the-federation-of-light-via-blossom-goodchild-oct-18-2020/

Zpět