568 Chystá se velký krok Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2020-10-23

Velitel Ashian -
Změny, které si přejete vidět, se mohou projevit v hmatatelné podobě, až když bude dosaženo určité vibrace. Před touto dobou bylo dosaženo bodu zvratu pro toto vibrační vyrovnání; jakmile kolektivní energie dosáhla tohoto bodu, bylo zaručeno, že budete schopni dosáhnout frekvence, kterou požadujete pro Velký krok.

To, co se v současné době děje, je jako pračka, která se zběsile točí, stále rychleji a rychleji, jak roste hybnost, a ponechává prostor uvnitř, zatímco je prádlo nalepeno k okrajům bubnu.

Úroveň vibrací světelných pracovníků exponenciálně roste. "Nasáváte" většinu psychických a emocionálních otřesů, které dosud lidstvo neodstranilo, aby byl přechod po Velkém kroku snazší pro ty, kteří ho v současné době stále odkládají.

Je to vyčerpávající práce. Chápeme, že rodina pracovníků světla je unavená do poslední buňky, že mnozí z vás nespí, mají finanční potíže, zdravotní potíže, rodinné starosti a že navíc k tomu všemu pracujete přesčas emocionálně a psychicky. Není divu, že jste vyčerpaní a cítíte se prázdní.

Tuto práci, tuto energetickou transformaci je třeba provést "ve formě" člověka. Proto to nemohou dělat galaktici, i když pomáháme, jak je nám dovoleno, v souladu s Božským zákonem.

Chystáte se zahnout za roh. Poskytne vám ujištění, že děláte to, proč jste tady, abyste byli tím, kým jste. Ano, způsobí - a vynutí - to velké množství změn, ale tyto změny již byly naplánovány do nejmenších podrobností; od nejznámějšího z vás po nejneznámější mezi vámi, nikdo pro nás není v těchto dobách neviditelný nebo bez pomoci.

Mnoho z vás si všimlo zvýšeného zaměření na osobní péči mezi kanály a moudrými. Starejte se o sebe a své tělo jakýmkoli způsobem. Vaše fyzická těla procházejí nesmírnou transformací a zároveň s vámi neúnavně pracují na pozvednutí a transformaci Gaie a celého lidstva.

Jenn: Abych byla upřímná, právě omýláme slova, která jsi už tak často říkal.

Odpověď: Je to stále nutné. Stále se musíte starat a pečovat o sebe, abyste měli sílu v poslední fázi maratonu, kterou běžíte. Všichni jste došli daleko, ale nejtěžší ještě asi přijde, protože na planetě dojde k obrovskému energetickému posunu, který vytvoří masivní energetické posuny ve všech bytostech.

Tyto energetické změny je třeba normalizovat, přizpůsobit je, abyste je mohli pohodlně držet ve svých tělech. Jedná se o energickou práci na olympijské úrovni, nikoli středoškolské.

Po Velkém kroku budete dělat stejnou práci jako nyní! (pozn. už je mi jasné, proč práci měním teď...ona mi zůstane)

Bude to však mít úplně novou hloubku a rozměr. Ale prozatím se soustřeďte na to, abyste byli optimističtí, jak jen můžete, ctili si pocity, které vás srazí ... když cítíte tyto nepříjemné, ošklivé pocity tím, že si jich všimnete a přijmete je, nemusíte hledat jejich kořen v dětství, jen jim dejte jim vědět, že jste je viděli, to stačí k jejich vyčistění.
Jsme vždy s vámi. Každý z vás, kdo nás potřebuje, stačí zavolat a jsme s vámi.

Zdroj: http://jennifercrokaert.blogspot.com/

Zpět