570 Trumpova volební kampaň Steve Beckow

[ Realita ] 2020-10-18

17. - 18.10.20 Twitter a Facebook cenzurují emaily Bidena. Joe Biden a jeho syn Hunter jsou veřejně odhaleni jako zkorumpovaní, ale Cabal popírá veškerá provinění svého kandidáta, cenzuruje tisk a odvrací veškerou kritiku. Dávat skrytou pravdu dohromady vyžaduje pečlivé a riskantní úsilí. Mnoho Clintonových odpůrců zaplatilo životem. Úředníci technologických společností, televizní moderátoři, humanitární pracovníci, Navy SEALs, na seznamu jsou i další lidé, kteří toho věděli příliš mnoho a přišli o život nebo, když se nám snažili sdělit, co se děje. New York Post odhalil několik Bidenových emailů z počítače Huntera Bidena, které nyní zkoumá kongres. Poradce Trumpovi kampaně Steve Cortez ve čtvrtek uvedl, že Bílý dům zvažuje, že podnikne právní kroky proti Twitteru kvůli jeho cenzuře New York Post ve věci emailů Huntera Bidena začátkem tohoto týdne.

"Členové všech tří poboček federální vlády vyjádřili vážné obavy ohledně převládajícího výkladu imunity stanovené v článku 230 komunikačních zákonů," uvedl Předseda Federální komise pro komunikaci Pai ve svém prohlášení. "V Kongresu existuje oboustranná podpora reformy zákona." Společnosti poskytující sociální média mají dle prvního dodatku právo na svobodu projevu, ale nemají právo odpírat stejné právo jiným (jako jsou sdělovací prostředky, noviny a vysílací společnosti.)

Emaily Bidena Emaily bývalého obchodního spolupracovníka vnitřního kruhu Huntera Bidena, který si odpykává vězení za investiční program pro rok 2016, ukazují, že Hunter a jeho kolegové využili svůj přístup k Obamově administrativě ke zprostředkování vlivu na potenciální čínské klienty a investory - včetně zajištění soukromého mimoburzovní setkání s bývalým viceprezidentem. Emaily, které dostal investigativní novinář Peter Schweizer od bývalého spolupracovníka Bidena Bevana Cooneyho a zveřejnil Breitbart, také ukazují, že v roce 2011 mladší Biden a jeho obchodní spolupracovníci diskutovali o posílení vztahů se společností "China Inc." jako součást "nového lehkého tlaku na diplomacii ve prospěch Číny". Je to poprvé, co blízký spolupracovník veřejně potvrdil Hunterovo obchodování využívající vliv jeho otce.

https://www.breitbart.com/politics/2020/10/16/exclusive-this-is-china-inc-emails-reveal-hunter-bidens-associates-helped-communist-aligned-chinese-elites-secure-white-house-meetings/ Např. V emailu z 5. listopadu 2011 navrhl jeden z obchodních kontaktů společnosti Archer pomoc při zajišťění schůzek v Bílém domě pro skupinu čínských vedoucích pracovníků a vládních úředníků jako "potenciálně vynikajích nových klientů". Ve skupině, Čínský podnikatelský klub (CEC), byli loajalisté Čínské komunistické strany, čínští miliardáři a minimálně jeden "respektovaný diplomat" z Pekingu. Podle zprávy je CEC označován jako "druhé ministerstvo zahraničí" čínského komunistického režimu. Hrubý příjem členů CEC se podle emailu odhaduje na zhruba 4% čínského HDP.

Jen o dva roky později založili čínskou vládou financovaný investiční fond Bohai Harvest RST (BHR). Podle zprávy "Jednou z prvních hlavních portfoliových investic BHR byla společnost pro sdílení jízd, jako je Uber, s názvem Didi Dache - nyní s názvem Didi Chuxing Technology Co. Tato společnost je úzce spjata s Liu Chuanzhi , předsedou China Entrepreneur Club (CEC) a zakladatelem společnosti Legend Holdings - mateřské společnosti Lenovo, jedné z největších počítačových společností na světě. Liu je bývalý delegát čínské komunistické strany a byl vůdcem delegace CEC v roce 2011 v Bílém domě. Jeho dcera se stala prezidentem Didi."
Bývalý starosta New Yorku, poradce pro kampaň Trumpa a bývalý americký právník Rudy Giuliani varuje Američany, že zatím viděli jen 5%, pokud jde o korupci rodiny Bidenů.

Od svátku práce má Biden velmi málo akcí a velmi malý počet účastníků, kteří nesouvisejí s kampaní nebo tiskem. Na některých Bidenových událostech nebyli přítomni žádní jednotlivci kromě schválených pracovníků tisku nebo kampaně. Mnoho dní Biden nebyl ani v kampani. Prezident Trump uspořádal akce s téměř 360 000 návštěvníky, zatímco Biden pobavil odhadem 637 návštěvníků akcí.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2020/10/18/20-20-oct-18/

Zpět