567 Politické trendy Steve Beckov

[ Ezoterika ] 2020-10-26

Ve středu se ozval bývalý obchodní partner Huntera Bidena Tony Bobulinski a potvrdil, že Joe Biden se aktivně zapojil do rodinného programu Biden, který má vydělat miliony z komunistické Číny. (pozn. což vysvětluje nasranost Bidena a demokratů, když Trump přiměl podniky zůstat v USA a dát práci američanům, namísto stěhování do Číny.)

Bobulinski vysvětluje, jak byl bývalým partnerem Huntera (Joa) a Jima Bidena, a potvrdil, že byl jedním z příjemců emailu ze dne 13. května 2017 zveřejněného v New York Post. Email uváděl, že 10% obchodů bylo vyčleněno pro Joa Bidena. Ten email je pravý.

Bobulinski potvrdil: "Dnes odpoledne jsem obdržel žádost Senátního výboru pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti a Senátního finančního výboru požadující všechny dokumenty týkající se mých obchodních záležitostí s rodinou Bidenů i různými zahraničními subjekty a jednotlivci. Mám rozsáhlé relevantní záznamy a komunikaci a hodlám tyto položky v blízké budoucnosti předložit oběma výborům. Jsem vnukem důstojníka armádní zpravodajské služby, syn více námořního důstojníka a bratr námořního důstojníka. Sám jsem sloužil v námořnictvu, byl jsem držitelem bezpečnostní prověrky na vysoké úrovni a byl jsem CTO velitele výcvikového zařízení pro námořní jadernou energii. Dříve jsem podporoval demokraty. Nemohl jsem déle dovolit, aby bylo jméno mé rodiny spojováno nebo vázáno na ruské dezinformace nebo implicitní lži a falešné příběhy, které právě teď dominují médiím. To, co popisuji, je skutečnost. Vím, že je to fakt, protože jsem to žil. Jsem generálním ředitelem Sinohawk Holdings, což bylo partnerství mezi Číňany působícími prostřednictvím CEFC / předsedou Ye a rodinou Bidenů. Do společnosti mě jako generálního ředitele přivedli James Gilliar a Hunter Biden. . Hunter Biden často žádal o otcovo prohlášení nebo radu ohledně různých potenciálních obchodů, o kterých jsme diskutovali. Viděl jsem viceprezidenta Bidena, jak říká, že s Hunterem o jeho podnikání nikdy nemluvil. Viděl jsem na vlastní oči, že to není pravda, protože to nebylo jen Hunterovo podnikání. Číňané se opravdu nezaměřují na finanční zisk. Dívali se na to jako na politickou nebo ovlivňující investici. Hunter chtěl použít společnost jako své osobní prasátko, z nějž vytáhne peníze, jakmile od Číňanů přijdou.

Johnsonova zpráva spojila některé body způsobem, který mě šokoval - uvědomil jsem si, že Bidenové za mými zády dostali od Číňanů zaplaceno miliony dolarů, i když mi řekli, že je jejich partnery neudělali. Rodina Bidenů agresivně využila jména Bidena k vydělání milionů dolarů od zahraničních subjektů, z nichž některé pocházely z komunisticky ovládané Číny. (pozn. co mu vadí na tom, že politici na své moci vydělávají... takovýhle účelovky by u nás neprošli... řepce zdar)

Studie Centra pro výzkum chorob zjišťuje, že většina lidí dostává masky s koronavirem - Jordan Davidson, federalista, 12. října 2020 Zpráva zveřejněná v září ukazuje, že masky a zakrytí obličeje nejsou účinně nebrání šíření COVID-19, a to i u lidí, kteří je trvale nosí. Při srovnání 154 "pacientů", kteří měli pozitivní test na COVID, s kontrolní skupinou 160 účastníků ze zdravotnických zařízení, kteří byli symptomatičtí, ale testovaní negativní, přes 70 procent pacientů bylo nakaženo virem a onemocnělo navzdory neodkládání masky. Kromě toho více než 14 procent pacientů uvedlo, že nosili pokrývku obličeje často, a přesto byli infikováni virem. Studie také ukazuje, že virem onemocnělo méně než 4 procenta případů, kteří "nikdy" neměli masku nebo zakrytí obličeje.

Více než 70 procent účastníků se nakazilo virem, i když dodržovali doporučení CDC vždy nosit obličejové kryty na "shromážděních s méně než 10 osobami nebo více než 10 členy domácnosti. CDC připouští, že neexistuje úspěšný způsob, jak vyhodnotit přesný okamžik, kdy byl někdo nakažen virem, když dochází k širokému přenosu, zejména od asymptomatických osob v neodmyslitelně propojených komunitách," uvádí se ve zprávě.

Zpráva ve skutečnosti naznačuje, že "směr, ventilace a intenzita proudění vzduchu mohou ovlivnit přenos viru, i když jsou podle současných pokynů zavedena opatření pro sociální distancování a použití masky."

Přes tyto nové vědecké informace CDC ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci Dr. Fauci, a mnoho úřadů stále povzbuzují lidi, aby nosili masky. Mnoho států a měst dokonce nařídilo masky jako jeden z hlavních nástrojů ke "zpomalení šíření" koronaviru a udržení počtu případů v jejich oblasti na nízké úrovni.

Ředitel CDC Dr. Robert Redfield to vysvětluje jasně: "Tato pleťová maska mě ochrání před COVIDem více, než vakcína."

https://www.zerohedge.com/geopolitical/covid-19-lockdowns-may-have-caused-more-100000-avoidable-deaths

CDC zveřejnilo ve středu zprávu, že vlivem uzavření a karantény zemřelo v USA nejméně 100.000 osob. Ve věku 75-84 zemřelo o 21,5 % více lidí, než v běžném roce, nejvíce - 26,5% zemřelo ve věku 25-44 let.

Guvernér New Yorku Andrew Cuomo obvinil na tiskovém brífingu Trumpa, že má na svědomí desítky tisíc mrtvých Newyorčanů a další stovky tisíc po celých USA. Od doby, kdy WHO poprvé prohlásila COVID za globální pandemii, bylo 200 000 z 300 000 nadměrných úmrtí přímo přičítáno COVID. Vědci mají podezření, že dalších 100 000 nadměrných úmrtí bylo způsobeno COVID nepřímo - například předávkování drogami nebo sebevraždy způsobené depresí, smrtelná mrtvice způsobená strachem při nedostatečné dostupnosti testování. Podle údajů citovaných AP je od začátku února do konce září obvykle hlášeno přibližně 1,9 milionu úmrtí. V letošním roce se blíží 2,2 milionu, což je nárůst o 14,5%. Se zvyšováním případů nakažených dále klesá smrtelnost viru.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2020/10/23/20-20-oct-23-2020/

Zpět