5679 Proč neexistuje společná vize nadcházejících změn Elena Lozinska

[ Ezoterika ] 2023-12-29

Hierarchie Lucifera: Zdravím vás, drahé inkarnované Duše! Jsme velmi rádi, že máme možnost komunikovat a dotýkat se vašich oborů. Chtěli jsme objasnit situaci, proč o Přechodu a všem, co s ním souvisí, mají různí znalí odborníci úplně jiné představy. Zdálo by se, že existuje jedna planeta, jedna lidská civilizace - kam tedy míříte?

Abychom pochopili naši odpověď, musíme přejít od jednoduchého, plochého vnímání k multidimenzionálnímu a představit si například, že každý člověk má svou Zemi, jako měl Malý princ svou planetu. Každý člověk má svou vlastní historii života na své planetě, svůj vlastní jedinečný postoj k ní - s péčí nebo zanedbáváním ji miluje nebo ničí. Je pouze jeho osobní věcí, jak se chová k planetě a ke svému okolí. Své nepěkné počínání si přitom nemůže nikým a ničím ospravedlňovat - v tomto spojení je jen on a jeho planeta.

V multidimenzionálním vnímání se všechny jednotlivé planety spojují v jednu Zemi, ale každá je ponechána sama se svou vlastní kopií Země. A proto, jak mnoho Duší nyní tvoří lidstvo, tolik možností pro možný výsledek. Ukazuje se, že lidé jsou zodpovědní pouze za vztahy se svou vlastní planetou - děláte přechod a procházíte procesem evoluce pouze pro sebe a svou Duši. Všechna hesla volající po globální pomoci Zemi míří pouze na vaši kopii planety, na váš vztah k ní.

Postarejte se o sebe a svůj svět - S láskou a podporou.(pozn. to bude jednou skvělé, až si ti pátí přes deváté navzájem vjedou do vlasů)

Zdroj: https://absolutera.ru/article16111

Zpět