5678 Melchisedek: Symptomy vzestupu Victoria Cochrane

[ Ezoterika ] 2024-01-06

Jak se více probouzíte a uvědomujete, více světla vstoupí do vašich energetických center, nazývaných čakry. Vaše třetí oko se stane více vědoucím a vaše psychické smysly se začnou zvyšovat. Vaše tělo se začne měnit ve svých potřebách, jako je přitahování k biopotravinám nebo odmítání představy jíst maso. Vaše smysly se lépe vyladí a zdokonalí na pohledy a zvuky kolem vás a možná můžete žít zdravějším životním stylem. Můžete také zjistit, že vaše tělo se stává citlivějším na potraviny nebo na životní prostředí a že již nemůžete jíst nebo používat látky, které vám dříve nezpůsobovaly žádné obavy. (pozn. příznak vzestupu - se..ou mě Atorané a celá ta smečka deepů... miluji je celou svou bytostí a přeji jim jen ty nejskvělejší jimi pro ostatní oblíbené zážitky... )

Vaše čakry dostanou další světlo, a začnou se točit a vibrovat na rychlejší a vyšší úrovni. To vám také umožní myslet a cítit na vyšší úrovni. Začněte se více přijímat a méně odsuzovat ostatní, sebe a svou současnou situaci. Začněte projevovat více soucitu s ostatními lidmi a zvířaty. Zjistíte, že pojídání a týrání zvířat, nebo křivdy vůči lidem pro vás budou neúnosné. Váš zájem o světové dění a nespravedlnost se zvýší a možná vás přivede k charitativní práci nebo k pomoci druhému, aniž byste si něco přáli na oplátku. (pozn. a to mi vysvětlete, jaká nespravedlnost ve vyšším světě... k čemu charita, když má každý, co chtěl... nebo, že by né?)

Nepříjemnou stránkou zvýšení vaší energie na vyšší vibrace jsou fyzické příznaky, které můžete zažít. Můžete se cítit závratě, mít neustálé bolesti hlavy nebo nějakou nevolnost. Můžete být podráždění nebo nevysvětlitelně unavení; může vás bolet tělo a mohou vám otékat klouby; můžete pociťovat třes ve všech nebo určitých částech těla. Tyto příznaky nejsou trvalé ani nebezpečné a jsou to znamení, že jste v procesu přinášení svého světelného těla a připojování k Matce Zemi při jejím vzestupu. (pozn. chápu, budeme si více uvědomovat, že je čím dál hůř)

Existuje mnoho blokád, kterými se člověk může setkat na své cestě k vzestupu a osvícení. Strach je největším blokátorem, stejně jako ponoření do trojrozměrného světa ega a dramatu, kterým lze velmi rychle stáhnout vibrace člověka dolů. Čím více se necháte strhnout do hlubin dramatu, které je rozehráváno v médiích i mnoha lidmi, kteří dosud odolávali výzvě přinést světlo vzestupu, tím těžší bude. aby vám mistři pomohli zvýšit vaše vibrace. Zablokované čakry nemohou přijímat žádné další světlo, dokud nejsou vyčištěny. Budete vědět, že jste zablokováni ve svých energetických centrech, pokud se cítíte nemocní, letargičtí, unavení nebo mimo. Pokud jste podráždění, soudíte a jste kritičtí, hádaví a naštvaní, méně dovolíte světlu Stvořitele proniknout vaši bytost, zvýšit vaše vibrace z nižších úrovní a odblokovat vaše čakry.

Nyní více než kdy jindy je nutné být si vědom toho, jak se cítíte a jak se chováte; pokud jste zablokovaní ve svých energetických polích, možná budete hledat někoho, kdo vám je pomůže odblokovat. Kromě zahájení procesu přivádění svého světelného těla také zvýšíte své pocity zdraví a pohody a zároveň budete cítit více energičtí, vyrovnaní míru. (pozn. miluji vymývání mozků, miluji vymývání mozků, svět je duhovej, čakry samou rychlostí otoček odfrčely do padesáté dimenze, a jelikož je zima, jdu zatopit.. ruským plynem!!! )

(Pozn. pro útěchu: V roce 2024 jsou 3 velké energetické události a nejzřetelnější je vstup Pluta do Vodnáře 21. ledna. Jde o monumentální posun v energii, protože Pluto, které hrálo hlavní roli v rozpadu 3D paradigmatu, se stěhuje z Kozoroha, kde je od roku 2008 - Jennifer Hoffman ... https://eraoflight.com/2024/01/06/2024-predictions/)

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/06/lord-melchizedek-the-symptoms-of-ascension-2/

Zpět