5680 Vůně ducha a zvláštní fluidum magie Karnauchov

[ Ezoterika ] 2024-01-02

˝Je tam ruský duch, je tam vůně Ruska˝ - náš prorok věděl o podstatném původu vůně a přímo ji spojil s duchem. Vzduch voněl jarem, potem letního pole po dešti, podzimním listím - známe nejen tyto vůně, ale i státy a konkrétní místa, kde jsme je zažili. A například myrha a kadidlo nejsou jen kadidlo, jsou to plnohodnotné atributy křesťanského tajemství, takže vůně je jak o složkách, tak o nejvyšším pocitu.

Rozšířením našeho vědomí otevíráme pokladnici vůní a máme možnost vychutnat si stále rafinovanější vůně. Rozlišovat a vytvářet jejich jedinečné kombinace je celé umění, jen to nezapomínejme založit na lásce, aby náš čichový génius nešel do temné služby jako hrdina filmu ˝Parfém˝. Na zemi o lidský čich skutečně bojují různé síly - některá aromata rozšiřují vnímání, činí jej plastickým, všeobjímajícím, jiné svádí, provokují, další probouzí a jiné ukolébávají. Každá vůně má své důsledky, zkušená duše si pamatuje, co se skrývá za různými vůněmi. Vdechováním některých vůní se můžete dostat do přímého kontaktu s egregorem nebo duchem, ale co je to za ducha a je pro nás toto setkání žádoucí?

Je-li nos primárním orgánem čichu, pak je hlubší vnímání pachů spojeno s čakrou a hormonálními centry a velmi jemné receptory jsou smyslová pole duše. Zdravý energetický systém čistí tělesnou nádobu, duše ji naplňuje jedinečným aromatem a duch jí dává pravou vůni. Kvetoucí v duši a silný v duchu naplňuje okolní prostor, v jeho poli chcete dýchat a vdechovat život. Přirozená vůně každého člověka nejvíce přímo souvisí s množstvím života v něm. Proto miminka tak sladce voní po mateřském mléce, toto aroma obsahuje kvintesenci života.

Člověk si může vyvinout dovednost číst vibrace a energii prostřednictvím čichu, základ pro to je v našem jazyce: ˝špatně voní˝, ˝vyzařuje jemné aroma˝, ˝jako nebeská svěžest˝, ˝voní čistotou˝. Ostrý zápach napadá čich bez dovolení. Technogenní prostředí je na takové pachy bohaté, občas ˝nakrčíme nos˝ nad něčím vlezlým. Vytříbené přírodní vůně jsou k lidem etičtější, jsou předehrou smyslné interakce s krásou, jemně se vine svou přirozeností a připomínají věčnost. Vůně vzdálených světů je sotva postřehnutelná, jako by dotek anděla byl krátkodobým a nezapomenutelným dotekem zázračného. Nejvyšším potěšením je povznést se do řídkých vrstev a vdechnout čistý éter hvězd, zažít skutečnou inspiraci (tj. vdechnout něco nového).

A Nový rok, přátelé, je vůní magie, ve vesmíru je jí stále více. Magie má zvláštní fluidum, jde přímo do srdce a má s ním slitování. Pokud to náhle necítíte, dovolte mi, abych se o to s vámi podělil - otevřete své srdce více a zhluboka se nadechněte... tato tichá radost je vaše.

Zdroj: https://absolutera.ru/article16123

Zpět