5677 Vzestup - důvod, proč jsi tady Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-12-31

Otevírám tento příspěvek povznášejícím příspěvkem o Vzestupu, který byl zahrnut do nejnovějšího zpravodaje Starship Earth. S velkým množstvím těchto informací rezonují. Začíná to, když starší Ikai dá signál. Po tisících letech ˝čekání˝ jste lidmi, kteří to zažijí. V okamžiku Posunu portál okamžitě obklopí celou planetu a každého vzestupujícího člověka jednotlivě. Obloha změní barvy a... https://t.co/yi6oH9ryF1
- Kab (@Kabamur_Taygeta) 14. listopadu 2023

Mým posláním na Zemi (kromě tohoto blogu!) je být velvyslancem Galaktické federace, když lodě přistanou. Poznámka... Včera v noci mě navštívily dvě hvězdné lodě. Po delší nepřítomnosti jsou k mé největší radosti zpět. Nic se nevyrovná blaženosti spojení s galaktickými bratry a sestrami. Jejich záblesky zářivě bílého světla jsou pro tohoto unaveného bojovníka světla tolik potřebným balzámem.

Včera jsem si udělala nového přítele z kmene duše. Už jsme se společensky znali, ale během dvou hodin jsme si potvrdili, že jsme oba plně probuzení do galaktické energie. Bylo to velmi napínavé. Je skoro o 40 let mladší než já. V jednu chvíli se zeptala: ´Jak se každý den vyrovnáváte s přesahem dvou různých realit...?´ Před odpovědí jsem se odmlčela. Je to těžké...

Duchovně jsem se probudila deset let před jejím narozením. Byla to dlouhá izolovaná cesta. Izolace se však rychle rozpouští - příkladem je včerejší setkání s mou novou sestrou duše. My, bojovníci světla, posilujeme naše stávající vztahy mezi kmeny duše a vítáme nové. Závoj mezi dimenzemi zmizel a nás osvobodil, abychom byli s našimi lidmi.

Nyní k informacím...
Hodiny Q se aktualizují tak rychle, že pouhé napsání aktualizace je okamžitě okamžitě zastaralé. Přiznám se, že jsem z poslední aktualizace nadšená (v době psaní těchto slov). Nezapomeňte, že PRAVDU lze vždy nalézt ve vašem srdci. Poslouchejte své srdce a nikdy neuděláte chybu. Nejnovější zpráva hodin Q...´Y2K3: 4D>5D UPGRADE. NA CESTĚ.´ https://qofficial.net/password (pozn. poslední je odhalení plánované na 12.1 ve 20:00... mimochodem, Epsteinův ostrov a Clinton nezabral)

Nejnovější zpravodaj Starship Earth poskytuje nejlepší informace o volebním cirkusu pro volby prezidenta Trumpa spojeného s hodinami Q. Je tam i spousta dalších zajímavých informací. Zástupce státu Maine John Andrews se chystá obvinit ministerstrini zahraničí státu Maine Sheenu Bellowsovou za odstranění prezidenta Trumpa z volebního lístku.
Zdá se, že Bellows už možná ustoupil. Neocenitelný. Otázka: "Nemůžete to říct; musíte to lidem ukázat..."

Když už mluvíme o Q, děkuji Stephenovi za tento příspěvek Dana Scavina. Stephen zkoumal dropsy Q a je tam DVANÁCT rozhodnutí na "připoutejte se (BUCKLE UP)..."Vzrušující věci.

Zde je další zajímavé spojení Q k ´BUCKLE UP...´
Konečně úžasně cool meme prezidenta Trumpa pro rok 2024...! Je tu horký den, takže dnes odpoledne mířím na pláž koupat se. Promiňte, čtenáři severní polokoule, nezapomeňte, že před pěti měsíci jsem poskakoval bosýma nohama po zmrzlé zemi, zatímco jste se topili ve vlnách veder. Užijte si očekávání blížící se velké změny. To je moje nejlepší rada. Po letech/desetiletích čekání na příchod tohoto mimořádného času si užijte veškeré úsilí své odvahy a trpělivosti. Vy, bojovníci světla, jste bezpochyby nejstatečnější z odvážných, nejsilnější ze silných.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/31/ascension-it-is-why-you-are-here/

Zpět