556 CERN přiznává, že hledá kontakt s paralelními vesmíry Joseph P. Farrell

[ Realita ] 2020-10-16

Vědci na velkém hadronovém urychlovači jsou přesvědčeni, že během několika dní naváží kontakt s paralelním vesmírem

Je velmi zajímavé sledovat veřejná oznámení z urychlovače v průběhu času. Zdá se mi, že se mírně posunou pokaždé, když se objeví určitý subjekt. Od samého začátku jsem při pohledu na design celkového designu urychlovače měl podezření, že jde o více než o fyziku částic - že jde o torzi a hyper-dimenzionálnost a magnetické rezonance a také o další věci. Částice byly, jaksi, krycím příběhem. Lidé mi poslali e-mail - včetně jednotlivce, který tvrdil, že pracoval na několika urychlovačích, včetně velkého hadronového urychlovače. Říkali o mě, že jsem blázen. Možná jsem blázen, ale držím svůj směr. Měl jsem dojem, že díky designu je to o torzi, hyper-dimenzionálnosti, magnetické rezonanci, piezoelektrice a spoustě dalších věcí včetně sociálního inženýrství. Nebyl jsem sám za hlupáka (ačkoli jsem nebyl a nejsem jedním z těch, kteří navrhovali, aby srážka byla součástí nějakého saturnského spiknutí s cílem otevřít portály k Saturnu a nechat projít démony). Jiní se báli, že vytvoří mini-černé díry, které by nakonec pohltily Zemi (a všechno ostatní), a zahájily soudní řízení, aby zabránily jejímu zapnutí. K jejich překvapení zjistili, že žádný soud nemá pravomoc projednávat případy, protože CERN a jeho hračka byly suverénní subjekty. To bylo velké "hhhmmmm".

Potom v CERNu nakrmili křečky v setrvačnících a zapnuli je; křečci běhali, řemeny a převody se otáčely a velký stroj cinkl, vypustil páru a, malé balíčky informací zvaných protony se otočily a ... bum. "Nehoda chladicí kapaliny" na masivních magnetech přinutila celou věc zavřít, zatímco byly prováděny opravy. Opravy byly provedeny, křečci krmeni ořechy, setrvačníky se otáčely, pásy se se napínaly, protony se vířily a voila, objevili Higgsův boson. V tu chvíli se objevily i první záblesky... ano, mohou také hledat důkazy "hyper-dimenze".

Nyní máme tento malý nugget, což by mohl být onen důkaz:

Pokud bude úspěšný, odhalí se zcela nový vesmír - který zcela změní nejen knihy o fyzice, ale také knihy filozofie.

Je dokonce pravděpodobné, že gravitace z našeho vlastního vesmíru se může "přenést" do tohoto paralelního vesmíru, říkají vědci z LHC. Zaručeně experiment zdůrazní alarmy kritiků LHC, z nichž mnozí zpočátku varovali, že urychlovač částic s vysokou energií nastartuje vrchol našeho vesmíru vytvořením vlastní části. Ženeva však dosud zůstává nedotčena a bezpečně mimo horizont událostí.

LHC byl bezpochyby mimořádně úspěšný. První vědci prokázali existenci záhadného Higgsova bosonu "Boží částice" - klíčového stavebního kamene vesmíru - a zdánlivě díky odhalení "temné hmoty" - dříve nevystopovatelné teoretické představy, o které se nyní věří, že tvoří nejranější hmoty ve vesmíru. Ale příští týden experimentování změní hru. Mir Faizal, jeden ze tří silných skupin fyziků stojících za tímto experimentem, řekl: "Stejně jako může paralelní list papíru, což jsou dvourozměrné objekty [šířka a délka] existovat v další dimenzi [výška], mohou existovat paralelní vesmíry i ve vyšších dimenzích."

"Předpokládáme, že gravitace může proniknout do dalších dimenzí, a pokud ano, vytvoří se na LHC miniaturní černé díry." Když lidé uvažují o multivesmíru, obvykle uvažují o interpretaci kvantové fyziky mnoha světů, kde jsou aktualizovány všechny možnosti. To nelze otestovat, takže je to filozofie a ne věda. Často to není to, co máme na mysli paralelními vesmíry. Máme na mysli skutečné vesmíry v extra dimenzích. "Jelikož gravitace může proniknout z našeho vesmíru do dalších dimenzí, může být takový model testován detekcí mini černých děr na LHC."

... takže při hledání hyper-dimenzí hledáme (1) "únik gravitace", která "prosakuje" do (2) nějakého paralelního vesmíru, ale, chválabohu, to není ta šílená "teorie multiversa", které se nyní říká, "filozofie", nikoli "věda", navzdory skutečnosti, že mnoho fyziků teorii nejen vytvořilo, ale také se k ní přihlásilo. A o tom všem rozhodně rozhodne úžasný stroj určování v CERNu.

Uh, hmm ... promiňte, že jsem se ptal, ale zdá se mi, že si vzpomínám na jistého slavného fyzika, který spojil gravitaci a čas, a který tím vytvořil celé následné multivesmíry? A zdá se mi, že si vzpomínám na další slavné fyziky, kteří se zabývají nejistotou a pozorovacími efekty a souvisejícími tajemnými věcmi, k čemuž také sami přispěli?

Takže vydržte, protože tuším, že se příběh znovu změní ...
(pozn. bludného balvana jim poslat do CERNu.... Rak ho již dostal, tak další fyzici... do nich... cokoli, s čím nepřijde Grygar, nemá právo na existenci)

Joseph P. Farrell má doktorát z patristiky na univerzitě v Oxfordu, věnuje se výzkumu ve fyzice, alternativní historii, vědě a "zvláštním věcem". Napsal knihu The Giza DeathStar (2002)z "alternativní historie a vědy".

(ps. Pokouší se objevit částici s přidanou dimenzí, která je predikována v teorii strun)

Zdroj: https://gizadeathstar.com/2020/10/cern-admits-it-seeks-contact-with-parallel-universes/<

Zpět