555 Síla mysli July

[ Ezoterika ] 2020-10-15

Začněme tím, že všechno se skládá z energie, všechno je energie v našem vesmíru, když se energie pohybuje, vytváří se zvuk, zvuk generuje vibrace, proto je vše energií, vše je zdravé a vše je vibrace. Myšlenky jsou vibrace, které vyzařuje vaše vědomí. Vibrace mají různou kvalitu, hustotu, rychlost a informační potenciál. Myšlenky jsou vibrace, které generují zvukové vibrační vlny prostoru. Zvuk je vibrační energie. Nejprve tento zvuk vibruje ve vašem těle, v každé vaší buňce, dále ve vašich jemných tělech, ve vašem prostoru, ve vašem domě, ve vašem městě, ve vaší zemi, na vaší planetě.

Ultrazvuk vy neslyšíte, ale slyší ho vaše buňky. Poté začnou vibrovat v rytmu se zvukem, který vydává vaše vědomí. Jakákoli myšlenka, dokonce i ta bezvýznamná, generuje vibrace, mikrozvuk. Jako házet kámen do vody. Zvuk vždy vyvolává vibrace. Jelikož jste ve 3. hustotě vědomí, vaše myšlenka vibruje velmi slabě, například jako když hodíte kámen do husté bažiny, ale stále vibruje. Čím jasnější je vaše vědomí, tím lépe se vibrace přenášejí do buněk, vibrace se nezasekávají v hustých energiích, kterými ucpáváte svá energetická těla. Zvuk generuje vibrace, vibrace generují zvuk atd. Ad infinitum tímto způsobem původní zvuk dosáhne svého cíle a nakonec svého zdroje. Tím, že proces dosáhne cíle, se nezastaví. Vytvoří se ještě silnější vibrace, která jde stejným způsobem. Myšlenka je vibrace. Ale jak jste pochopili, nejprve musí existovat zvuk, který bude generovat vibrace. Zvuk vychází z vyššího já a váš mozek tento zvuk vnímá s přihlédnutím k vašim vlastním energiím. Vaše mysl tento zvuk dekóduje. (pozn. na počátku bylo slovo-tj. zvuk, a onen známý tinitus)

Pokud je člověk vědomý, čistý, vyzařuje lásku, pak slyší zvuk v tomto rozsahu. Pokud v něm převládnou negativní energie, bude pro něj obtížné dekódovat tento zvuk do lásky. Přijme to, jak bude moci, a rozluští to v souladu se svými vibracemi a svým systémem ega. Když tedy říkáte, že vše závisí na vašich myšlenkách, jedná se o mírně nesprávnou víru, protože vše závisí na tom, jaký druh vibrací můžete přijímat a vydávat. Jak čistý je váš komunikační kanál s vaším vyšším já.

Proč vyšší já vysílá tento zvuk?
Někdy tomu říkáte intuice, cítění, vyšší já vás vždy vede, jako by se vás dotklo svým zvukem, abyste pochopili, kam máte jít. Teď nemluvím o myšlenkách, které vaše mysl zpracovává každou sekundu, mluvím o myšlenkách s úmyslem. Jaké myšlenky vaše mysl zpracovává, je indikátorem úrovně frekvence vibrací, kterou jste schopni vysílat a přijímat.

Myšlenka na záměr k vám přichází se zvukem od vyššího já, je to signál, je to světlo, které osvětluje vaši cestu. Proto je důležité umět oddělit pravé úmysly od falešných. Pravé úmysly vždy slouží skvělým účelům, falešné spotřebě. Vyšší Já vám nemůže poslat zvuk, abyste něco nebo někoho pohltili. Buď si to přeje vaše mysl spolu s egem, nebo máte nízké vibrace.

Jak zvýšit vibrace?
Je to jednoduché, v první řadě se vzdejte spotřeby. Nečekejte, že vám někdo něco dluží, nebo že jste středem této planety. Nikdo vám nic nedluží, včetně toho, že nikdo nemusí odpovídat vašemu přesvědčení, souhlasit s vámi a nikdo vás nemusí milovat. Pokud milujete, pak nemilujte kvůli něčemu. Odmítnutí spotřebitelského myšlení ve všem. V lásce, ve vztazích, v sexu, v jídle, v práci.

A co kolektivní myšlení?
Kolektivním myšlením vytváříte stejné vibrace - pouze ve větším množství. Pokud si skupina lidí myslí, že například žije ve společnosti, kde si neváží dobra, vibrace po nějaké době dosáhne svého cíle a vytvoří prostor odpovídající této vibraci. Stejně tak ve všem. Při výběru podobně smýšlejících lidí proto musíte být velmi opatrní. Celý vesmír je melodií mysli, hlavní dirigent (Bůh) řídí pohyby v pozadí. Každý z vás se přizpůsobuje melodii svého prostředí. Váš nástroj a jeho naladění velmi ovlivňuje, jak hrajete. Přemýšleli jste někdy o tom, jak zní vaše duše? Jakou melodii hraješ? To platí zejména o ženách a jejich lásce k drbům. Když jedna žena řekne jiné informace o nízkých vibracích a slovo jsou zvukem slyšitelné vibrace, pak obě ženy absorbují tuto vibraci do sebe jako houbu a zažívají tuto vibraci na sobě. Žena proto potřebuje více komunikovat o tématech krásy, lásky, důvěry, mluvit s úctou o mužích, aby mohla zakoušet pouze pozitivní a vysoké vibrace. Muži by zase měli sledovat, co a jak říkají své ženě, protože žena je od přírody velmi plastická, dokáže přijmout jakýkoli tvar. Když muž mluví se ženou láskyplně, rozkvétá a vyzařuje do svých buněk, jemných těl a prostoru světlo a lásku.

Jelikož je žena matkou, dokáže svými vibracemi uzdravit celou planetu, mužská energie je hrubší, žena v tomto smyslu nese velkou odpovědnost. V rodině, kde žena vyzařuje vysoké vibrace, bude každý očištěn a komunikační kanál s vyšším já bude očištěn a myšlenky budou vysoké.

Postup pro zvýšení vibrací?
Vaše vibrace začíná vaší schopností vnímat mikrozvuk na vysoké frekvenci, ne na nízké. Proto poslouchejte hudbu vysokých vibrací. To vše je v přírodě, zpěv ptáků, zvuk vln, praskání ohně, samozřejmě bude lepší, když budete poslouchat tyto zvuky v jejich přirozeném stavu, ale bude to fungovat i z nahrávky. Praxe ticha vám umožní uklidnit mysl, vnitřní a vnější ticho je ten nejlepší zvuk, který vás očistí. Prostor je zvuk vašeho srdečního rytmu. Naučte se to slyšet. Můžete začít s pulzujícími místy, nejdříve je cítit, procvičovat až uslyšíte své nejdůležitější vibrace, zvuk vašeho srdce. Je nejsilnějším zvukem ve vašem těle, jeho elektromagnetické záření má neuvěřitelnou sílu. Toto je zvuk opravdové lásky, tento zvuk bude vždy s vámi. Naučte se slyšet zvuk svého srdce a bude to to nejlepší, co se vám kdy stalo.

Jaká je síla myšlení?
Síly myšlení jsou frekvence, na které můžete dekódovat a zřetězit zvuk svého vyššího já, vašeho pravého primárního vědomí. V určité formě můžete tento zvuk vrátit zdroji.

Kdo přenáší zvuk do vyššího já?
Vyšší já vyššího já. A tak po řetězci k prvnímu tvůrci. Pamatujte, že je dirigent. Všechno je zdravé, všechno generuje zvuk a vše končí zvukem. Jednota je, když jsou nástroje přesně vyladěné. Mysli mají ohromné ​​schopnosti, navzdory skutečnosti, že je dirigent viditelný pouze v prvních řadách, každý hraje stejnou melodii, pouze na různé nástroje. Zvuk vašich srdcí vždy vyzařuje čistotu. Proto jsou vašimi nástroji vaše tělo a vaše mysl, vaše ego. Je to v podstatě jeden nástroj. Nástroje se mohou lišit výškou, ale melodie je stejná. Proto i esence s nízkými vibracemi mohou znít jednotně s esencemi s vysokými vibracemi. Váš osobní dirigent je vaše vyšší já. Sledujte jeho zvuk.

Jak pracovat s myšlenkovou silou?
Nejprve musíte pochopit, zda je myšlenka pravdivá, nebo je to důsledek znečištění vašeho pole, které nedokáže dešifrovat vysoké vibrace. Tím, že tomu porozumíte, můžete zlepšit kvalitu svého života, zvuku. Pokud je myšlenka pravdivá, můžete o ní přemýšlet a vyzařovat tak do svého prostoru vysoké vibrace, například myšlenku na uzdravení. Řekněme, že onemocníte, vaše vyšší já vám pošle přímé uzdravení (integritu) a signál, že nejde o nehodu a nemoc je nejlepší příležitost. Vzhledem k tomu, že jste podstoupili nemoc a její nízké vibrace dešifrují tento zvuk nesprávně, začnete stále více přemýšlet nespravedlnosti světa a o tom, jak jste špatní. Vibrace generuje zvuk nejen vašeho biologického těla, ale také váš prostor.Dříve či později dospějete k závěru, že nemoc je vám dána jako dar k uzdravení a že je nutné zvýšit vaše vibrace a myslet v souladu s počátečními zvuky vašeho vyššího já. Zvažte, proč zpočátku nenaladit vaše nástroje tak, aby zněly jasně.
Jak pracovat s vypnutým napájením? Zvyšte vibrace (příjem) a vylaďte svůj nástroj na čistý zvuk (vysílání). Nechte své srdce vládnout vaší mysli. Pokud vyšší já vysílá signál, musí tento signál dekódovat srdce, nikoli mysl.

Mohou si lidé navzájem sdělovat své myšlenky?
Samozřejmě se to děje stále, prostě o tom nepřemýšlíte, každá myšlenka tvoří pole kolem sebe a toto pole vydává určitou energii a ovlivňuje pole jiných lidí prostřednictvím přenosu informací na jemné molekulární úrovni. Proto jste s některými lidmi rádi, s jinými ne - hlavní komunikace probíhá na úrovni vnitřních energií a vibrací. Ve skutečnosti s člověkem možná ani nemluvíte, ale už víte, zda s ním najdete společný jazyk. Srdce to cítí dřív, než má mysl čas tyto vibrace dekódovat.

Srdeční čakra je větší, ale je na úrovni jemnohmotných těl a na úrovni fyzického těla je orgánem srdce. Srdce je jednou z lidských žláz s vnitřní sekrecí, které produkují hormony. Vibračně přijímá a dekóduje informace a dává signál tělu. Všechny orgány, které produkují hormony, mají speciální funkci nejen na fyzické úrovni, ale také v jemné rovině. Srdce produkuje hormon, který snižuje stres a úzkost. Lidé, kteří poslouchají své srdce, nejsou ve stresu. Srdce také produkuje hormony lásky, potěšení, soucitu, přijetí a tolerance. Srdce má nejlepší schopnost přijímat a přenášet informace.

Mozek také přijímá a dekóduje vibrační zvukové toky, ale na jiné úrovni. Běžnou překážkou přijímání čistých informací je zkažený systém ega.

Zdroj: https://absolutera.ru/article9546-chto-takoe-sila-mysli-i-kak-ona-rabotaet-praktika-povysheniya-vibr

Zpět