554 Změna na Zemi Maria Zalutskaya

[ Ezoterika ] 2020-10-16

Dnes jsem skenoval Zemi.

Země se změní. Vytváří se nová energetická skořápka. I forma hmoty se změní. Z nejvyššího aspektu k tomu dochází právě teď a z pozice Země ubíhá mnoho času, epochy. Země je ve svých časových pásmech, zatímco ostatní planety dohlížející na Zemi jsou v jiném časovém sektoru, z naší pozice jsou ve věčnosti. Na Zemi dojde ke změně civilizace. Lidé se fyzicky změní, protože Země se změní. Toto je změna energií, těl, forem, další fáze, méně hustá, energičtější.

Na Zemi přichází proud z několika planet. Venuše a další nesčetné planety se účastní změn. Země opustila mateřskou školu, jde do nové dimenze. Jedná se o dojemné období pro celou planetární rodinu, která stvořila Zemi. Země byla vytvořena z několika proudů energií, byla vytvořena spolutvůrci. Samotná Země obsahuje genomy - božské geny, které jsou vybaleny, jak Země dospívá. V určitém okamžiku tyto geny spí, protože dobíhá jedna fáze evoluce, a poté se zapnou nové geny, protože vývoj pokračuje až k novým vibracím.

Hvězdné duše jsou jako výsadek. Je jich velmi málo, přišly ve skupinách, aby pomohly při přechodu pozemským duším, které usnuly. Dokonce i staré duše Země nyní potřebují při přechodu pomoc. Většina lidí není připravena na nové vibrace a jsou pro ně obtížné. Část lidí nemá genetický firmware pro přechod a nemá smysl je přetahovat do nových vibrací. Jsou pro ně připraveni průvodci do hustých světů, kde se budou i nadále vyvíjet.

Země byla hřištěm pro různé genetické rasy. Nejsme si zde rovni. Všechno jde v souladu s individuální cestou každého, jeho vlastní genetikou a vibracemi. Plán již existuje shora a proces již probíhá, myslíme si, že máme na výběr, ale shora to vypadá, že při postupu v souladu s vyšším plánem získáme svobodu. Z pozemské roviny hledáte spojení s vyšším aspektem duše a směr. U pozemských duší je vyšší já spojeno s vyšším já planety Země, vypadá to jako kolektivní pole planety. Ale pokud se podíváte blíže, pak ano, každý má své vlastní jedinečné vyšší já.

Zdroj: https://absolutera.ru/article9553-smena-tsivilizatsii-na-zemle

Zpět