547 Mise pokračuje Blossom Goodchild

[ Ezoterika ] 2020-10-12

Galaktická federace světla

Zkráceno -
Brzy přijde oznámení, které je šokující. Udržovali jsme ho posvátně pod pokličkou. Oznámení bude začátkem druhé fáze. Poté bude následovat globální lockdown. Mnoho zemí je již uzamčeno. Říkáme globální ... protože to myslíme vážně.

Blossom: Během této druhé fáze budeme "ohromeni" tím, co se děje?

GFS: Ano. Velmi. Pro mnoho se okamžitě zobrazí transparentnost a myšlenky a diskuse o dalším postupu vpřed jako celku, jako společenství světa. Ostatních, kteří žijí ve strachu, dosáhnou "vrcholu", protože se u nich obavy stávají stále častějšími. Rozdíl bude mnohem větší, než s jakým se v tuto chvíli setkáváte. Přesto pro všechny ty, kteří jsou probuzeni, a pro ty, kteří to brzy udělají, zvítězí síla člověka v poznání a bude existovat celkové přijetí aktuálního stavu s poznáním, že se vše pohybuje kupředu.

Musíte důvěřovat božímu plánu. Zeptejte se svého Srdce, jestli se cítí silné a vědomé v tom, o čem mluvíme? Po dlouhé době jste přímo v transformaci ... víte, že pro to jste přišli. Každý byl vybrán. V rámci našeho vědomí "kdo jste" považujeme za zvláštní, že se občas ptáte.

Blossom: Jak jsem řekla, přijďte na planetu Zemi v lidské podobě a uvidíte, jak to půjde vám.

GFC: To jsi už řekla. Určitě to nezpochybňujeme. Přesto proto, že vás vidíme jako světlo, které jste, je pro nás "divné" slyšet, že se tak trochu vzdáváte. "Známe" božský plán a jdeme podle něj. Rozhodně se to najednou neotočí opačným směrem. Vše není tak, jak se zdá .

Pojďme rozebrat "Božský plán"
Navrhujeme, aby se vaše myšlenkové vzorce změnily na skutečnost, že "Božský plán" probíhá již mnoho, mnoho vašich let. Jeho účelem je přivést vaši planetu z nižších frekvencí ... z nižších vibrací ... na nejvyšší, jaké kdy poznala..

Určitě na vaší "rovině" byly chvíle, kdy se rozmohla radost, čest a pravda. Časy, kdy vibrace, ve kterých člověk pobýval, byly v těchto dnech mnohem vyšší než nyní. Energie, které proudí dovnitř ... změny, které se mají uskutečnit vás ujistí, že zažíváte vibrační frekvenci, na kterou vaše Země dlouho zapomněla.

Držte se tohoto poznání. Ti z vás, kteří znají své světlo, ví, jak projít temnými časy. Je to dlouhá cesta, může být trochu skličující. Existuje pět fází ... a chystáte se vstoupit do dvojky! Přesto jsme neřekli, že každá fáze bude horší. Možná jen fáze dvě a tři. Pokud bychom vám sdělili plán, plán by nevyšel podle plánu!

Blossom: Pokud mi tedy poslouží matematika, mělo by během příštích čtyř týdnů dojít k "Velkému oznámení" (Ne obrovskému). Čekali jsme dlouho, dalších pár týdnů nebude bolet. Stejně nemáme na výběr.

Zdroj: https://blossomgoodchild.com/11th-october/

Zpět