548 Mise pokračuje- andělský kolektiv Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2020-10-11

Zkráceno -
Cítíme frustraci těch, kteří už nějakou dobu čekají, ale nezapomeňte, že toto byl váš úkol, abyste se probudili brzy, úkol, který jste si sami zvolili. Těm, kteří se nově probouzí a nevědí, se to nebude zdát tak dlouho. Začínají se rozhlížet a vytvářejí vnitřní otázky. Pošlete jim světlo a uzdravení. Všichni jsme neúnavně pracovali na mnoha frontách, rozměrech a časových osách. Vězte, že vše probíhá mnohem rychleji, než se dříve očekávalo, protože lidstvo, probuzené, je schopné udržet více světla. Spojte se se svým vlastním vnitřním světlem, připojte jej ke Gaii, ke Zdroji a zářete, abyste skutečně byli zářivou světelnou bytostí, kterou jste. Všichni cítí změny na Gaii. Jsme za tuto dobu vděční.

Když uvidíte zpoza tohoto rozpadajícího se závoje, pochopíte a pocítíte obrovskou hrdost a radost ze svých úspěchů. Mnozí z vás již splnili některé ze svých misí, a proto skvěle držíte světlo pro ostatní. Nové mise, nové cesty vám budou brzy odhaleny, ale prozatím prosím odpočívejte, až budete povoláni k odpočinku. Buďte k sobě milí a jemní, protože jste obklopeni veškerým vnějším chaosem. Nenechte ho dotknout se vás.

My světelní pracovníci nejsme sami, ale pokud se cítíme sami, je to naše volba být vůdce. Vůdce se často cítí sám, ale naše práce stála za to. Vidím skrze slzy radosti. Již nejste děti.

Zdroj: https://sananda.website/archangelic-collective-and-mother-god-via-galaxygirl-october-11-2020/

Zpět