5406 Přechod z 3D do 5D Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-11-08

Světlo zvítězilo
Dnešní proměna je vlastně harmonogramem událostía procedury událostí zvané časová osa. Lidstvo je nyní na časové ose, kde se má stát něco významného; to znamená, že v tomto Vesmírném věku se nyní odehrávají důležité události; což se kvalifikuje jako historický zlom. Planeta Země prochází přechodem z 3D do 5D, mnoho současných duší inkarnovaných na Zemi nyní také provádí svůj vzestup. Je to nejdůležitější okamžik v celé planetě nebo dokonce v historii Vesmíru, ale především je to největší okamžik na Zemi s probuzením Lidstva. Často propagovaná již prastará armagedonská proroctví se neuskuteční! Zažijeme neuvěřitelné časy. Stále však existuje velká překážka, která se nepochybně týká osudu lidstva samotného; ale v tomto okamžiku je to nejdůležitější okamžik pro lidstvo na planetě Zemi. Budoucnost určí dvě nové dobře definované časové osy: jedna povedená část lidstva k Nové 5D Zemi; druhý zavede zbytek do exilu na jinou 3D planetu. Pouze třetinu lidstva je možné provést a dokončit nezbytný přechod; pro druhou část to možné není.

Nakonec se objeví Nový cyklus a Nová Země, kde neexistuje žádná autorita nebo nadřízený, který by ovlivnil naši svobodnou vůli a volby. Každý bude svým vlastním soudcem. Nikdo nebude zasahovat do individuálních preferencí ostatních. Světlo zvítězilo. Každý si vytváří svou vlastní realitu. O osudu lidstva je nyní definitivně rozhodnuto. Pšenice byla oddělena od plev. Pouze 5-dimenzionální bytosti půjdou na Novou 5-D Zemi. Očekává se, že tento proces bude dokončen, vyjasněn a vypořádán kolem roku 2025. Světlo bude ještě větší, takže spáči nebudou moci spát. Je jisté, že mnozí, i když jsou probuzeni vysokou intenzitou Světla, si vyberou jinou temnou planetu, aby tam pokračovali ve spánku své duše. Proto je tento článek pouze pro ty, kteří jsou skutečně vzhůru a vybrali si cestu Nové 5D Země.

Lidstvo se probouzí
Buďte připraveni a buďte ve střehu, protože věci jdou nyní velmi rychle. Banky se dočasně zavřou. Zajistěte si zásoby základních potřeb. Přechod může trvat až tři týdny. Zkorumpovaní kumpáni kabaly a jejich podporovatelé budou odstraněni. Jsou součástí Deep State kvůli zaplaceným penězům a práci, kterou pro ně udělali. Díky tomu se cítí důležití, ale nyní za to musí zaplatit vysokou cenu. Až se v roce 2024 usadí prach, lidé v mnoha zemích si začnou uvědomovat, že byli podvedeni. Zjistí, že historie je lež, peníze podvod, dluh fikce, náboženství kontrolní systém, masy jsou manipulovány médii, vlády a dokonce i lidé jako jednotlivci jsou začleněni. Závěr: vše a ještě více jsou velké lži a podvody! V našich potravinách je více než sto chemických látek. Pokud nečtete publikaci FWC a/nebo štítky produktů, vystavujete se velkému riziku. Rozhodnutí o konečném průlomu přijme ˝mimo tento svět˝ Otec/Matka BŮH. Deep State musí nejprve zničit sám sebe; žádná další válka nebude na planetě Zemi tolerována! Jejich zničení je skutečností, jakmile se peněžní systém zhroutí a/nebo dav masivně protestuje proti injekčnímu toxickému COVID. Všichni vzhůru, kteří chtějí přispět k rychlému průlomu, pište tuto zprávu široce! Vracející se mimozemský korespondent Vital Frosi informuje o nejnovějším vývoji a vyžaduje, že musíme převzít iniciativu a vést sami sebe, abychom osvobodili naši planetu Zemi!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/08/transition-from-3d-to-5d-2/

Zpět