5405 Spojení Rothschildova bankovního impéria a pedofilní sítě s Izraelem Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2023-11-08

˝ Všechny války jsou války bankéřů ˝ je běžná skutečnost známá mnoha alternativním médiím, kteří tomu rozumí. Politici jsou pouhými loutkami světových globalistů, kteří ovládají finance světa, a tito globalisté, kteří ovládají bankovní průmysl, stejně jako miliardáři na Wall Street a Silicon Valley, financují obě strany téměř každé války, aby maximalizovali zisky. Pro analogii si představte profesionální sport v USA. Když má hlavní sportovní liga mistrovský zápas nebo sérii, aby se určilo, který tým je ˝mistr˝, máte dvě města a dva týmy s údajně dvěma různými vlastníky, které spolu soutěží o určení ˝mistra˝. Pouze jeden z těchto týmů se může prohlásit za ˝mistra˝ pro danou sezónu ze všech ostatních týmů v této lize. Ale kdo profituje bez ohledu na to, který tým vyhraje? Bankéři, kteří vlastní banky, kde sídlí všechny finanční zdroje každého týmu. Dokud je sportovní liga finančně pevná a rozvíjí svůj trh, profitují bankéři a investoři, bez ohledu na to, který tým je korunován jako ˝šampion˝.

Tak je to i s válkou. Ale od začátku rusko-ukrajinské války v roce 2022 jsme byli svědky některých změn v pravidlech válčení. Zdá se, že v síti globálního bankovnictví se objevuje nová trhlina, protože systém západního bankovnictví se sídlem v Londýně, Francii, Švýcarsku a New Yorku odřízl Rusko od využívání jejich bankovní sítě tím, že je vyloučil z celosvětového bankovního systému SWIFT k přesunu peněz. Systém západního bankovnictví, který vede především židovská rodina Rothschildů v Evropě a židovská rodina Rockefellerů v USA, od roku 2019 žalostně selhává a dokázal zůstat na podpoře života pouze kvůli COVID-19, což umožňovalo Federálnímu rezervnímu systému, aby prostřednictvím armády (operace Warp Speed) vložil do ekonomiky doslova biliony dolarů v boji proti ˝neviditelnému nepříteli˝, COVID-19. Toto byla metoda, kterou globalisté používali, aby si udrželi kontrolu nad světovým finančním systémem přinejmenším od počátku 20. století, která vedla k první světové válce: stačí zahájit ˝válku˝ a financovat obě strany, aby ˝opravily˝ finanční systém. ˝Válka˝ změnila dynamiku po události pod falešnou vlajkou známé jako 11. září, kdy se z nepřítele stali ˝teroristé˝ namísto jediné země nebo geopolitické lokality. Globalistům to umožnilo použít své obrovské finanční zdroje k financování hlavních zpravodajských agentur, CIA, Mossadu a MI6, k vytvoření těchto ˝teroristických skupin˝, většinou mezi muslimy. Tato ˝válka˝ trvá dodnes a ospravedlňuje Spojené státy udržení vojenské přítomnosti na okupovaných územích po celém Blízkém východě, jako je Sýrie, Irák a mnoho dalších míst, která jsou shodou okolností také oblastmi s vysokou těžbou ropy.

˝Válka˝ zahájená těmito globalisty znovu změnila dynamiku v roce 2020 ˝válkou˝ proti ˝neviditelnému viru˝, kterou zahájili Čína a Donald Trump. Je proto vždy rozumné udělat krok zpět, kdykoli vypukne ˝válka˝, jako byla ta nejnovější, která začala v říjnu v Gaze, a pokusit se přijít na to, jaký by mohl být účel a konečná hra globalistů. Přemýšlel jsem o tom několik posledních dní, od té doby, co vůdce Hizballáhu Hassan Nasralláh minulý pátek nevyzval k úplné válce proti Izraeli, jak mnozí očekávali. To byla hrozba Izraeli, pokud by se rozhodl napadnout Gazu pozemními silami, což nyní udělali, protože pokračují v bombardování všeho a všeho v Gaze, včetně včerejška, kdy izraelský ministr dědictví Amichai Eliyahu prohlásil, že svržení jaderné bomby na Pásmo Gazy bylo pro Izrael alternativou a tvrdil, že v enklávě nejsou žádní nevinní civilisté. Proč tedy Hizballáh a Írán nedodržely své hrozby? Nevím a mohu jen spekulovat. Koupily USA Írán a Hizballáh před útoky Hamasu, jak dokazuje uvolnění miliard dolarů Íránu těsně před útoky? Nebo Írán a Hizballáh hrají dlouhou hru tím, že nepadnou do izraelské pasti a jen stojí opodál a čekají, až Izrael sám imploduje bez větší eskalace války? To je názor Scotta Rittera, bývalého zpravodajského důstojníka americké námořní pěchoty, který nyní píše pro RT.com.

Ale může existovat další kousek této skládačky, který Pam Martensová odhalila a zveřejnila ve svém sloupku na Wall Street on Parade , a její pokračující zpravodajství o soudních sporech Jeffreyho Epsteina proti Chase Bank, největší bance v USA. Při zkoumání soudních dokumentů pro nejnovější navrhované urovnání v hromadné žalobě proti Chase Bank, která financovala celosvětovou síť pedofilů Epstein, si všimla, že jedna ze žalobkyň, bývalá Epsteinova oběť Sarah Ransome, napadá urovnání a jde k soudu v New Yorku koncem tohoto týdne. Ransome jako bývalá oběť Epsteina již dříve uzavřela dohody, aby jí zabránili vypovídat, a litovala toho. Federálnímu maršálovi bylo nyní nařízeno, aby byl přítomen tomuto slyšení, o čemž žádná jiná média zatím neinformovala. Ve vysoce sledovaném federálním soudním případu na Manhattanu je zapletená největší banka ve Spojených státech, JPMorgan Chase. Oběťmi je obviňována z napomáhání Jeffreymu Epsteinovi, který sexuálně zneužíval nezletilé, zatímco v bance končilo 40 000 až 80 000 USD měsíčně v hotovosti po více než deset let, aniž byste museli podávat zákonem požadované zprávy o podezřelé činnosti. Další implikací banky je skutečnost, zdokumentovaná interními emaily, že manažeři a zaměstnanci JPMorgan Chase byli návštěvníky Epsteinova sídla na Manhattanu, kde se s oběťmi domnívaly, že dochází ke znásilněním a sexuálním útokům na nezletilé. (Viz naši zprávu: Soudní podání JPMorgan ukazuje, že další bankovní úředník navštívil rezidence Jeffreyho Epsteina pro obchodování se sexem 13krát - dvakrát více než Jes Staley .)

Nedávný záznam ve spisu případu ukazuje, že federálnímu maršálovi bylo nyní nařízeno, aby byl přítomen slyšení o spravedlivosti tento čtvrtek 9. listopadu v 16 hodin u amerického okresního soudu pro jižní obvod New Yorku.

Potřebují ozbrojeného federálního maršála na slyšení, které se týká největší banky ve Spojených státech; její právníci z velké advokátní kanceláře WilmerHale; a vysoce postavený právník žalobců David Boies - vypadají jako uchazeči o drahé mediální nemovitosti na Manhattanu. Auru podivnosti kolem případu přidává skutečnost, že ani New York Times, ani Wall Street Journal - dvoje noviny, které o případu dříve aktivně informovaly - se o tuto nejnovější intriku se svými čtenáři nepodělily. Pravděpodobný důvod, proč byl federální maršál předvolán k slyšení, je ten, že David Boies podnikl spornou akci a zveřejnil na soudní listině 105 stránek osobních emailů odeslaných obětí sexuálního obchodování Sarah Ransome. Poslední email uvádí toto:

V celé sérii emailů Ransome označuje Jamieho Dimona, předsedu a generálního ředitele JPMorgan Chase, jako ˝démona˝ místo Dimona. (Vzhledem k pěti trestným činům a podvodům , kterým Dimon v bance předsedal, může být člověku odpuštěno, že si pro nejvyššího ctitele banky zvolil nepříjemnou přezdívku.)

Kdo je Sarah Ransome?
Sarah Ransome je bývalou obětí Epsteina a Ghislaine Maxwellových a už se objevila v jiných soudních procesech, včetně Ghislaine Maxwellových. Tvrdí, že má kopie tajných sexuálních nahrávek zaznamenaných Epsteinem, které obsahují bohaté a mocné. Korporátním médiím je dobře známá a se svými tvrzeními se objevila v mnoha rozhovorech. Jediné jméno, které zatím prozradila, je advokát Alan Dershowitz, který obvinění rázně odmítá. Zažalovala Dershowitze za pomluvu za to, že ji nazval ˝lhářkou˝, a oba se vyrovnali mimosoudně.

Daily Mail napsal v prosinci 2022:
Jedna z obětí Jeffreyho Epsteina tvrdila, že natáčel sexuální nahrávky svých bohatých přátel - a nejenže je viděla, ale také si vytvořila kopie. Nově zveřejněná výpověď Sarah Ransome znovu rozdmýchala obvinění, že nejvyšší právník Alan Dershowitz byl zapojen do zneužívání nezletilých dívek. Ransome ve výpovědi přijaté jako součást žaloby, kterou Virginia Giuffre podala proti Epsteinově bývalé přítelkyni Ghislaine Maxwellové, tvrdila, že viděla záběry dvou Epsteinových společníků při sexu s ženskou obětí. Tvrdí, že byla donucena do trojice s Dershowitzem a neznámou ženou. Dershowitz jakékoli zneužívání popírá. Pro Daily Beast řekl: ˝Řeknu to velmi jasně - měl jsem sex s jednou ženou ode dne, kdy jsem potkal svou ženu. ˝A během celého relevantního časového období jsem nikdy neměl s Ransom žádný kontakt.˝ Nikdy jsem nebyl v kontaktu s nikým jiným. Všechny příběhy jsou vymyšlené.˝

Ransome tvrdí, že záběry, které viděla, mě budou ˝pronásledovat po zbytek mého života˝ a že tváře těch dvou mužů byly jasně vidět. Neidentifikuje tyto muže. Ransome dokonce tvrdí, že má kopie, které má uložené na několika zabezpečených místech po Evropě, a říká, že se bojí odplaty ze strany Epsteina, i když je mrtvý. Toto bombové tvrzení poskytuje nový pohled na dlouhodobou teorii, že Epstein vydíral své bohaté mužské přátele tajně nahranými videi, na nichž měli sex s nezletilými dívkami, které poskytl. Ransome, která se narodila v Jižní Africe a ve věku 14 let přestěhovala do Skotska, byla nalákána na Epsteinův web jedním z jeho náborářů poté, co přišla do New Yorku, aby se stala modelem.

Epstein tvrdil, že měl kontakty na FIT, newyorskou módní vysokou školu, a Ransome říká, že využil její touhu po vzdělání jako způsob, jak vyměnit svou duši s ďáblem a stát se sexuálním otrokem, aby zaplatila za svá studia˝. Studium na vysoké škole se nikdy neuskutečnilo, nesouhlas se sexem s Epsteinem by vedl k tomu, že by ji odmítal nadále podporovat, takže by Ransome zůstala bez peněz a bez vyhlídky na to, že se stane modelkou, tvrdí. Mezi nově nezapečetěnými dokumenty jsou emaily zaslané Ransom vysvětlující existenci pásek. Ransome píše: ˝Když měl můj přítel pohlavní styk s ???, ve skutečnosti Jeffrey při každé příležitosti natočil sexuální pásky. ˝Díky bohu, že se jí podařilo získat nějaké záběry z natočených sexuálních pásek, které jasně identifikují tváře osob majících s ní pohlavní styk.˝ Epstein se ve videu neobjevuje, což od něj bylo chytré. Kamarádka poslala Ransomi některé záběry ˝zahrnující˝ oba muže a ona píše, že ˝na vlastní oči viděla důkazy o těchto sexuálních aktech˝. Ransome píše: ´Budu více než ochotna přísahat a svědčit u soudu kvůli těmto sexuálním nahrávkám.... když se budete dívat na tyto záběry, zlomí vám to srdce na milion malých kousků.´ Ransome tvrdí, že si záznam zálohovala na několik USB klíčenek, které uložila na různých místech v Evropě. Jen jedna další osoba ví, kde je záznam, ˝pro případ, že by se mi něco stalo, než bude záznam zveřejněn. Ransome se pokusila spáchat sebevraždu dvakrát, včetně v roce 2018 poté, co urovnala soudní spor proti Epsteinovi a Maxwellovi o nezveřejněnou částku, rozhodnutí, kterého prý nyní lituje, protože u soudu nikdy nedostala slovo.
Mnohé z toho odhalila ve svém svědectví v roce 2018 v procesu s Ghislaine Maxwellovou.

Jedna z obětí Jefferyho Epsteina ve svém prohlášení o dopadu na oběť nastínila týrání, které utrpěla, a odhalila, že se dvakrát pokusila zabít poté, co byla zavřena v kobce Ghislaine Maxwellové, když byla Ghislaine uvězněna. Sarah Ransome, 37, ve svém prohlášení o dopadu na oběť, zveřejněném v úterý, uvedla, že se jednou pokusila skočit z útesu na soukromém ostrově Epstein´s St. Little James na Amerických Panenských ostrovech. Mluvila hodiny předtím, než byl Maxwell v úterý u brooklynského soudu uvězněn na 20 let poté, co se omluvil Epsteinovým obětem, přičemž tvrdila, že pedofil oklamal i ji. ˝(Nebyla jsem) nic víc než živá sexuální hračka k pobavení Epsteina, Maxwella a dalších,˝ napsala. ˝Při jedné návštěvě ostrova mě sexuální požadavky a ponížení přiměly k pokusu o útěk skokem z útesu do vod zamořených žraloky. ˝Maxwell a společnost mě chytili chvíli před skokem. V té době se tento extrémně riskantní útěk zdál přitažlivější než být ještě jednou znásilněn. Ransome řekla, že jí bylo pouhých 22 let, když přijela do New Yorku s nadějí, že se zúčastní Fashion Institute of Technology. Řekla, že se na ni v klubu zaměřil náborář Epstein-Maxwell jménem Natalya Malyshev, který jí zařídil setkání s miliardářem, který jí údajně slíbil finanční podporu, aby mohla navštěvovat vysněnou školu.

˝Epstein a Maxwell byli mistři v hledání mladých, zranitelných dívek a mladých žen, které by mohli zneužít,˝ řekl Ransome. ˝Nicméně brzy poté, co mě a ostatní ukolébali do falešného pocitu pohodlí a bezpečí, vrhli se na nás a chytili nás do svého převráceného, pokrouceného světa znásilňování a dalšího znásilňování. ˝Jako Hotel California se můžete ubytovat v Epstein-Maxwellově kobce sexuálního pekla, ale nikdy jste nemohli odejít. Ghislaine mě vlastní rukou donutila vstoupit do Epsteinova pokoje, abych byla znásilněna.˝ Přestože se Ransome v roce 2007 podařilo uprchnout do Spojeného království, řekla, že začala těžce pít, protože ji neustále pronásledovalo to, co se jí stalo, a ze strachu, že ˝jednoho dne Epstein a Maxwell ublíží mně, mým blízkým a mé rodině, jak Epstein opakovaně řekl, že se to stane, pokud se někdy odvážím odejít.˝ Trauma udusila Ransome do té míry, že se pokusila zabít o rok později, když Epstein čelil soudu, a poté se v roce 2018 pokusila o další pokus o vlastní život během jejího případu proti Maxwellovi a dalším Epsteinovým spolupracovníkům. ˝Navzdory mému upřímnému úsilí jsem si profesionálně neuvědomila svůj Bohem daný potenciál ani jsem nenavázala zdravé osobní vztahy,˝ řekla Ransom. ˝Nikdy jsem se nevdala a nemám děti, což jsem si vždy přála, dokonce i jako malá holka. ˝Obávám se cizích lidí a mám potíže s navazováním nových přátel, protože se obávám, že by mohli být spojováni s Epsteinem, Maxwellem a těmi, kteří to umožňují. ˝Dodnes navštěvuji shromáždění AA, ale měla jsem četné recidivy a vím, že jen díky Boží milosti žiju dál,˝ dodala. ˝Maxwell je dnes ta samá žena, kterou jsem potkal téměř před 20 lety - neschopná soucitu nebo obyčejné lidské slušnosti.˝

Ransome také promluvila před budovou soudu a řekla: ˝Ghislaine musí zemřít ve vězení. Posledních 17 let jsem byla v pekle. V nejnovějších emailech z doby před několika týdny údajně napsala:
˝David a Démon - Udělali jste největší chybu, když jste mě překročili.˝ Podcenil jsi mě a já si pro tebe jdu. Sarah Ransome V emailu ze dne 24. října 2023 vedoucím představitelům zemí na Blízkém východě Ransome píše toto:˝Moje špatné rozhodnutí, protože mi život dal dost drsnou ruku, nic nemění na skutečnosti, že jsem byla opakovaně znásilňována a obchodována Epsteinem, bez ohledu na to, jak moc se americká a izraelská administrativa ohrazují, že by skutečně porušily Ženevskou konvenci a dopustily se válečných zločinů po celém světě po celá desetiletí...Všichni víme, že materiál, který Epstein natočil pro obě vlády, byl léta používán ke zprostředkování obchodů v jejich prospěch.˝ Co tím myslí? Víme, že jak Epstein, tak Maxwell jsou Židé se silnými vazbami na Mossad, jak to bylo široce hlášeno. Víme také, že bývalý izraelský premiér Ehud Barak byl také napojen na Epsteinovu síť. Před několika měsíci o tom informovaly Times of Israel :

Ehud Barak se mnohokrát setkal s Jeffreym Epsteinem, letěl soukromým letadlem - zpráva Podle nové středeční zprávy Wall Street Journal se od roku 2013 sešel bývalý premiér Ehud Barak se zesnulým zneuctěným finančníkem a sexuálním zneužívačem dětí Jeffreym Epsteinem tucetkrát. Barak byl na seznamu židovských jmen - včetně průkopnického lingvistu a levicového aktivisty Noama Chomského, dlouholetého prezidenta Bard College Leona Botsteina a filmaře Woodyho Allena - uvedených v nově odkrytém soukromém kalendáři pro Epsteina, uvedl WSJ v první části jeho investigativní série o nesmírně vlivném židovském dárci, který využil své štědrosti, aby zakryl to, co vyšetřovatelé odhalili před lety jako propracovaný kruh obchodování s nezletilými. Podle středeční zprávy WSJ o obsahu kalendáře navštívil Barak v letech 2013 až 2017 Epsteina asi 30krát na jeho statcích na Floridě a v New Yorku, včetně doby v roce 2014, kdy bývalý izraelský premiér letěl s Epsteinem svým soukromým letadlem z Palm Beach. do Tampy, po které Epstein pokračoval do New Yorku. Barak řekl, že na tom letu byla také jeho žena a izraelský hlídač. Řekl, že při jedné jiné příležitosti letěl s Epsteinem na jeho soukromé plány, také se svou ženou a strážemi. Podle zprávy se Barak také scházel s Epsteinem měsíčně téměř rok, počínaje prosincem 2015. Pokud má Sarah Ransomeová skutečně kopie pásek se záznamem některých Epsteinových klientů sexuálně zneužívajících děti, má něco, co většina ostatních obětí Epsteinova impéria nemá, což je solidní důkaz. Mnoho dalších obětí vyšlo na veřejnost, aby nahlásily, co se stalo v Epsteinově říši zla, ale jejich slovo staví proti bohatým a mocným.

Jednou z těchto bývalých obětí je Maria Farmer, která zapletla Donalda Trumpa, Alana Dershowitze a Billa a Hillary Clintonových. Tvrdí také, že jí rodina Rothschildů vyhrožovala smrtí. Maria Farmer, oběť sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina, odhalila řadu vysoce postavených politiků a vlivných osobností, které byly často k vidění v Epsteinově sídle, kde se předpokládá, že došlo k dlouhodobé řadě sexuálních deliktů. Mezi zúčastněné osoby patří americký prezident Donald Trump, Epsteinův právník Alan Dershowitz a Bill a Hillary Clintonovi. Tvrdí také, že Ghislaine Maxwell, Epsteinova přítelkyně a údajná spolupachatelka, která čeká ve vězení na soud, jí vyhrožovala tím, že ji chránila rodina Rothschildů a agenti izraelské tajné služby. Poté pokračovala, že dostala výhrůžky smrtí údajně od Rothschildů, kteří ji varovali, aby nemluvila proti Epsteinovi a Maxwellovi. ( Zdroj .) Jediná osoba, která se v roce 2018 ozvala, když si myslela, že Trump a Q odhalí celou tuto zlou síť a svrhnou ji, je Jennifer Guskin, která byla prodána bohatým a mocným, aby mohli být ˝vytěženi˝ jako politici a další bohatí lidé. Pravděpodobně popsala více než jiní o tom, jak tyto kruhy pro obchodování s dětmi fungují, a o hrůze, kterou oběti prožívají. Jennifer jsme potkali v roce 2018, když k nám přišla s příběhem o lékařském únosu své dcery. Několik let jsem se držel část jejích videí, která zacházela do podrobností o tom, jak byla sexuálně obchodována, protože byla tak hrozná, že jsem si nemyslel, že by jí někdo uvěřil. Také jsem měl obavy o její bezpečnost. Ale časy se změnily a více o tomto zlu vyšlo na povrch, takže jsem je zveřejnil v květnu tohoto roku s plným souhlasem Jennifer poté, co jsem ji vystopoval. Její svědectví je to nejhorší a nejsatanštější, co jsem kdy zveřejnil. Bude vám nepříjemné je sledovat. KANIBALISMUS, DĚTSKÝ SEX, MUČENÍ, VRAŽDY ATD. Bitchute.

Jakmile se podíváte na to, jak zlá je tato celosvětová síť pedofilů, jak ji popisuje Jennifer, možná pochopíte, proč může svědectví Sarah Ransome koncem tohoto týdne potřebovat federálního maršála. Co prozradí? Jak hluboko sahá tato síť zla a jaké jsou její vazby na sionisty v Izraeli, stejně jako zde v USA, a na tuto současnou válku?

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/08/is-the-rothschild-banking-empire-global-pedophile-networks-link-to-israel-about-to-be-exposed/

Zpět