5404 Životní gobelín: Emocionální léčení, kontrola Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-11-08

Kousky vašeho 3D života se pravděpodobně minulý týden objevily s nepříjemnými pocity připomínky toho, kým jste bývali a proč. Je čas vyléčit se z toho emocionálního bičování. Možná jste měli pocit, že už nemůžete dál. I když se lidé kolem vás necítili stejně, nemohli by vám poskytnout péči, kterou jste potřebovali. Takže ses cítil osamělý a sám. Chtěli jste ukončit svá 3D připomenutí, ale ostatní vás stále vtahovali hlouběji do vaší emocionální bolesti. Emoce, které mohly přispět k fyzické bolesti. Bylo to, jako by na vás někdo zaútočil zevnitř.

Nedokázal jsi nikomu popsat, jak hluboce tě to bolelo nebo proč. Část nebo veškerá vaše bolest pravděpodobně spočívala v péči nad rámec toho, co jste cítili pohodlně - i když jste byli ve 3D. Bylo to příliš dlouho.

Toto je ozdravný týden péče o sebe.
Pokud posledních pár dní nebylo tak těžkých, možná budete z diskuse tohoto týdne poněkud zmateni. Možná jste tento kousek vyčistili dříve, nebo se k tomu vaše vnitřní bytost rozhodla někdy v budoucnu. Pro ty, kteří zažili bolest z minulého týdne, vězte, že jste vymýtili hluboce skrytý strach. Nyní je čas se uzdravit. Postarat se o sebe. Ti, kteří byli součástí vašeho obtížného čištění, se pravděpodobně nebudou podílet na vašem léčení. Nebudou rozumět vašim potřebám, protože mají své vlastní potřeby. A pravděpodobně nejsou emočně na stejném místě jako vy, nebo by si dříve všimli vašeho emočního vyčerpání. V jistém smyslu ti, kteří jsou vám nejbližší, včetně těch, kteří nyní přechází, vaše potřeby nevnímají. To je důvod, proč se učíte o sebe pečovat. I když je pravda, že díky své nově objevené sebelásce budete mít lásku a sílu být jedno s ostatními, tato emocionální diskuse je o tom, že si konečně uvědomíte, že se nemůžete starat o ostatní, pokud sami sebe neumístíte na první místo. Podobné myšlenky zazněly již dříve, ale až do minulého týdne jste si neuvědomovali, jak hluboce zakořeněná je péče o druhé - nejčastěji o ty blízké. Minulý týden byl tvůj budíček.

Troufáte si říci ˝ne˝ navzdory neustálým potřebám vašich blízkých? To je otázka, nad kterou už nějakou dobu přemýšlíte. Ne proto, že jste chtěli, aby tito milovaní opustili váš kruh, ale protože jste potřebovali, aby se o sebe postarali. A pokaždé, když jste jim naznačili péči o sebe, dorazil další kousek, který vás (v duchu) donutil se o ně postarat. Čekali, že to uděláš. Po pravdě řečeno, pomohli vytvořit scénáře k probuzení tohoto strachu hluboko ve vás.

V příštích dnech se budete uzdravovat zevnitř ven. A pak prohlásíte svou nezávislost na péči o ně do té míry, do jaké jste se cítili, že musíte navzdory svým osobním potřebám. Jakmile se oddělíte od jejich pečovatelských potřeb, buď najdou způsoby, jak se o sebe postarat, nebo zjistí, že už jim to s vámi není příjemné, protože nejste tím, za koho vás považovali - dokonalým správcem.

Pro ty z vás, kteří jste jím prošli v minulých dnech, bylo toto pečovatelské mýcení nesmírně obtížné. Dovolte si tedy odpočinout s vědomím, že ti, o které jste se starali myšlenkami, slovy nebo skutky, pravděpodobně nepochopí vaši bolest nebo hněv. Toto je váš díl, ne jejich. Naprosto by jim vyhovovalo, kdybyste se o ně starali co nejdéle. Takový postup není obviňováním vás nebo bytosti, o kterou jste pečovali, ale spíše vám má umožnit poznat, že již nemusíte v této funkci vystupovat. Samozřejmě se obáváte, že této bytosti způsobíte fyzickou, emocionální nebo duchovní újmu, pokud péči ukončíte. Zároveň se vám zdá nemožné myslet na trvalé povinnosti a odpovědnost související s touto péčí, aniž byste se starali sami o sebe. Nemáte již potřebu ani možnosti tak činit. Samozřejmě, že povinnosti spojené s péčí vás budou ještě nějakou dobu pronásledovat, dokud si nedovolíte zcela se osvobodit. A to také uděláte, protože posledních několik dní bylo natolik emocionálně a fyzicky náročných, že byste se mohli zlomit, kdybyste v tom pokračovali. Nemáte už nic pro sebe, natož pro někoho jiného.

Je čas, abyste se zregenerovali, a tak si k tomu dopřejte svobodu. Bytost nebo bytosti, o které jste se starali, se buď osamostatní, nebo si najdou někoho, kdo se o ně postará jako kdysi vy. Je to jejich volba. Vy v tom nemůžete pokračovat. Jste emocionálně, fyzicky, a dokonce i duchovně vyschlý. Je čas doplnit zásoby. Objekt vaší péče má na výběr, stejně jako vy. Co bude dělat? Možná oba dospějete k novému porozumění toho, co oba potřebujete. Nebo půjde dál, stejně jako vy. Nebo se nezmění nic a vy se budete cítit stále více vyčerpaní, protože si všimnete, že jejich potřeby se nikdy nezmění. Je čas uzavřít tuto skrytou kapitolu vašeho bytí. Je na jedinci nebo jedincích, o které pečujete, aby si našli cestu ke svým potřebám; vy už to nemůžete udělat. Je čas, abyste se rozletěli do radosti - což nemůžete dělat, když si udržujete bolest, kterou nyní cítíte. Odpočiňte si a zregenerujte se, než prohlásíte, co uděláte. Využijte tento čas odpočinku k tomu, abyste zjistili, co potřebujete a proč. Což je naprostý opak toho, co jste pro Zemi dělali život za životem. Ve 3D jste dali vše, co jste mohli dát, jak pro lidstvo, tak pro Zemi. Není již vaší úlohou pokračovat v dávání druhým. Toto je váš čas na uzdravení a regeneraci z mimořádně obtížného 3D uzavření, nejspíše pečovatelské povahy. Tak ať se stane. Amen.<

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/08/life-tapestry-creations-emotional-healing-check/

Zpět