5391 Upíři / zombie - jsou skuteční? Cosmic agency

[ UFO ] 2023-11-02

Yazhi: Lidé mají rádi jen to, co jim dává prázdné naděje New Age, že všechno bude v pořádku, protože je přijde zachránit Saint Germain. (A budou dál ignorovat, že St. Germain je upír).

Robert: Aha, a máš další údaje? Spojují ho s Drákulou. Drákula byl někdo velmi kultivovaný.

Yazhi: Nevím to úplně podrobně, ale vím, že Vlad Napichovač, který sužoval středověké Rumunsko a byl horší než strašný, byl přítelem evropské šlechty, sám jí byl, a jmenoval se Germain a byl ve styku s Vatikánem. Nevím, jakými pákami ho blahořečili a pak posvětili (nevím, jaké zázraky mu připisují). Ale byl to piják krve. Upír, Nosferatu.
A tím se tu otevírá další nevyužité téma: upíři. A ano, bohužel jsou skuteční. Ale nejsou to ti hezcí, co svítí na slunci, ani roztomilí. Jsou odporní a zdegenerovaní. Existuje více než 100 druhů upírů.

Robert: Jak to myslíš, že jsou skuteční? A jak jsou klasifikováni?

Yazhi: Spíš kde jsou, ale jsou v podstatě stejní.
Například spousta upírů, většina z nich, je mylně považována za zombie, protože to jsou v podstatě mrtvoly oživené nižší astrální entitou, a aby se tak rychle nerozkládali a nemuseli si jít pro další mrtvolu, budou pít krev, která je oživuje. Nebo se jednoduše přestěhují do těla oběti, která vytěsní jejich duši svou duší, a začnou znovu.

Další druh jsou černoocí, jako černooké děti. To jsou upíři. Nepouštějte je do domu ani nikam jinam, prostě se od nich držte dál. Ostatní klasifikace jsou jako varianty v závislosti na místě výskytu upírů, ale jsou prakticky všude s velkým hnízdem v Rumunsku. Ano, jak praví legenda.

Říká se, že upíry vymyslel Bram Stoker svým románem Dracula (drak). To však není pravda. Z příběhu Vlada Napichovače (St. Germain) udělal román s romantickým podtextem, který se však zakládá na silných a nepříjemných pravdách. Mám pocit, že měl také záměr pomoci skrýt upíry za oponu fikce, jak to vždycky dělají. Co však Bram Stoker vynalezl, je koncept pohledného upíra ze společnosti, který svádí dívky. Ve všem, co jsem viděla, se ani jednou neobjevil pohledný upír. Všichni jsou oškliví, hnilobní nebo prostě jen děsiví.

Robert: Viděla jsi skutečné upíry? Žijí ve skupinách?

Yazhi: Neviděla jsem je, a pokud ano, tak si je s upíry nespojuji. Ano, žijí ve skupinách i o samotě.

Robert: Jsou jako zombie?

Yazhi: To je jeden z nejspolehlivějších popisů. To se na Zemi nevidí. Nevidím nebo nevím o tom, že by lidé spojovali zombie s upíry, ale já je vnímám v podstatě jako totéž. Tradiční pojetí zombie odpovídá spíše Nosferatu nebo nemrtvým.

Robert: Zombíky na ulicích nevidíte.

Yazhi: Ne, ale mohou napadat izolované vesnice. Na ulicích se mohou vydávat za černooké děti, ale mám pocit, že to je jiná varianta. Nedávno byl v Africe zaznamenán útok upírů. Velmi vážně, pokud si dobře vzpomínám, v Tanzanii.

Robert: Jsou černooké vždycky děti?

Yazhi: Ne, většinou jsou to děti, ale jsou hlášeni dospělí všech věkových kategorií. Ale děti jsou častější. Myslím, že je to proto, aby oběti obměkčili a donutili je snadněji spolupracovat nebo souhlasit.

Robert: A jak se chovají ke své oběti? Co s nimi dělají?

Yazhi: V podstatě jim vypijí krev, která podle nich nese životní sílu, což je částečně pravda. Ta je udržuje ˝při životě˝, stejně jako adrenochrom. To je v podstatě všechno. Nebo spotřebovávají životní sílu oběti. Je to jako předávání gravitačního signálu od člověka k nim.

Robert: Na krevní skupině nezáleží?

Yazhi: Na tom nezáleží.

Robert: A jak je můžeš neutralizovat, jak černooké, tak upíry? Pomocí dřevěných kolíků z určitého stromu a stříbra? Musíš jim useknout hlavu?

Yazhi: Nebát se jich, postavit se jim a říct jim, že s tím nesouhlasíte. Bránit se proti nim zbraněmi. Kůl by měl projít hrudním košem, nejlépe hlavou dolů, skrz srdce. To jim má zabránit vstát, ne je zabít. Hlava by měla být useknuta a oddělena od těla (platí podle lidové pověsti také pro zombie). Stříbrné kulky vyvolávají u některých druhů bytostí alergické reakce, ale pokud vím, pouze je trochu zpomalují.

Robert: Mají v těle krev?

Yazhi: Ano, zkaženou.

Robert: Jsou inteligentní?

Yazhi: To záleží na entitě, ale obecně vzato, v případě zombie-upírů nejsou. V případě černookých, pozor, ano, jsou obvykle mimořádně inteligentní. Využívají vaší momentální hrůzy. Hrůza je živí, protože právě z ní jsou stvořeni. Oběť má utkvělou představu o tom, co ji straší, protože jí to vnucuje stejná entita. Hrůza maximálně soustředí pozornost oběti, a tak je více projevuje, protože nakonec jsou to egregory nebo tulpasové, takže to, že je jim věnován strach a pozornost, je živí, to je Lush.

Robert: Ano. Takže se jich nebát. Nebát se, a pokud není úniku, postavit se jim čelem.

Yazhi: Přesně tak. Když se jich nebojíš, nemohou se na tobě přiživovat a odejdou, protože pro ně prostě nejsi dobrý!

Robert: Jsou to zbabělci?

Yazhi: Nevím, jestli se to tak dá nazvat. Prostě odejdou, protože s tebou nemůžou nic dělat, neživíš je. Je to jako když pes hledá jídlo a otevře krabici, která vypadá, že jsou v ní granule, a najde pytlíky s použitými pevnými disky. Budou hledat dál někde jinde.

Robert: Chodí obvykle ven v určitou dobu? Kde odpočívají, pokud odpočívají. Jsou na hřbitovech? V jeskyních? V katakombách?

Yazhi: Byli viděni i ve dne. Přesvědčení, že nemohou být vystaveni slunci, je pochybné. Neřekla bych, že ne, jen nemám údaje, které by to potvrzovaly, a mám hlášené případy výskytu ve dne.
Ano, jsou na místech tradičně spojených s nízkými entitami, v katakombách, jeskyních, na hřbitovech a tak dále. Také v opuštěných domech a budovách (pozor, to je nejčastější) a na hradech.

Robert: Kde se například ukrývají v Rumunsku?

Yazhi: V Karpatech. Ale jsou všude nebo skoro všude.

Robert: Říkala jsi, že pijí krev s životní silou. Životní síla, co přesně by to mělo být?

Yazhi: To je těžké definovat. Řekla bych, že je to spojení s Prvotním zdrojem.

Robert: Ale není to duše.

Yazhi: Je to příbuzné. Těžko se to definuje. Mohlo by to být něco biologického, co odkazuje na fyzickou sílu k přežití ve fyzickém těle... Nemám žádnou definici, která by se mi líbila.
Využívají toho, že se pohybuješ a měníš své představy. Ovládají vás, abyste dělali to, co jim vyhovuje. Jsou to tulpasové a egregory. Potřebují pozornost, která je v první řadě stvořila, a to je všechno zvrácené, děsivé, zvrhlé a strašné. To, že jsou to tulpasové, neubírá nic na tom, že jsou skuteční.

Robert: A spí? Nebo si stále hledají nového hostitele?

Yazhi: To záleží na druhu. Ty nejběžnější, které používají rozkládající se tělo, mrtvolu, nespí. Prostě jdou a dělají, co musí, dokud mrtvola není kvůli hnilobě už nepoužitelná.

Robert: Má to nějaký vztah k netopýrům, nebo je to jen proto, že sají krev?

Yazhi: Vidím, že s netopýry jsou spojovaní jen kvůli tomu, že sají krev. Nevím, jestli je tam ještě něco dalšího.

Robert: A to, jak se oblékají do plášťů a černé barvy, to je irelevantní?

Yazhi: To je pro mě prostě fikce. Každá fikce má reálný základ, ano. Ale objektivně se zdá, že to pochází jako koncept z románu Dracula a Vlad/St Germain. Jako reálný vnímám pouze fakt, že se Vlad takto oblékal. Protože ano, pil krev svých obětí.

Robert: Pil krev svých obětí?

Yazhi: ANO. A pak mi říkají, že jsem negativní. Nazývají mě negativní, protože útočím na jejich milované symboly tím, že jim říkám, jaké ve skutečnosti byly. Na internetu je jen velmi málo věcí, které mají souvislost s Vladem. Všimněte si třetího oka krve na čele.

Robert: Podívej se na tohle. Shoduje se to se spoustou věcí, které říkáš. Stejná hvězda na merkabě a upíří obojek na jeho oděvu.

Yazhi: Ano, trochu to sedí, ano. width=


Robert: To vysvětluje Drákulu. Jeho otec ho velmi dobře vychoval. A vyznal se v astrologii a dalších oborech. Nebyl to žádný hlupák.
Yazhi: To ale nic neubírá na tom, jak byl šílený a bezcitný.

Anéeka: Vím, že jsou skuteční. Nejsou založeni na klasických románech a existují odjakživa a po celém světě. Do té míry, že jsou na Zemi velkým problémem, ale upadají do stavu recese, kdy se mohou skrývat desítky let a pak se vynoří, když je něco probudí, například válka. Také vím, že obecně neútočí na krk, ale na nohy svých obětí, přičemž platí, že stehenní tepna je ta, která při poranění nasává nejvíce krve, více než krční nebo krkavice, které by byly na druhém místě. Útočí tedy na nohy. Vím, že se jim říká různě, v závislosti na oblasti světa, a jsou prakticky všude.
Upír je obecně mrtvé a rozkládající se lidské tělo, které již nemá původní spojení se Zdrojem a které je znovu oživeno astrální tulpovou entitou regresivní povahy. Jak tělo používá, nadále chátrá a často je v pokročilém stavu mrtvolného rozkladu.

Robert: Takže by byli jako zombie?

Anéeka: Je to spojené nebo přímo příbuzné s klasickými zombie, to je pravda.
Krev slouží jednak k oživení hnijícího těla, ale hlavně k pohlcení životní energie člověka, kterého vysávají. Životní energie plná adrenalinu a strachu (souvisí s adrenochromem), což je projevující se základ tohoto druhu regresivních entit tulpa nebo egregorské povahy.

Obor, který studuje upíry, se jmenuje upirologie a je velmi starý a nezanikl. Zůstává stabilní, ale mimo pozornost, protože upirologové nechodí po ulicích a neříkají, že jejich specializací je lov upírů. Svěcená voda je proti upírům nepoužitelná, ale česnek jim způsobuje silnou alergickou reakci. Zrcadla slouží jako zbraně, protože zrcadlo neodráží upíra, ale to, co odráží, je oživlá mrtvola. Říká se, že bytost oživující mrtvolu upadá do šoku, když vidí, jak strašně je uvnitř toho hnijícího těla. Upíři nejsou věční, trvají jen tak dlouho, dokud trvá parazitované tělo, obvykle mrtvé a hnijící, a pak musí přeskočit na jiné, nebo být zničeni.

Kůly by měly být vyrobeny z cedrového nebo dubového dřeva a měly by mít průměr asi 5 cm, což je dost na to, aby prošly mezi upírovými žebry a zlomily je. Kůl upíra nezabije, ale slouží k jeho přibití k zemi, aby nemohl vstát. Pokud vás upír pronásleduje, můžete mu hodit semínka nebo kuličky, které máte v sáčku, zejména pokud jsou světlé nebo jasně zbarvené, protože upír má silné sklony k obsedantnímu chování a zastaví se, aby semínka nebo kuličky spočítal, čímž vám dá čas na útěk. S touto absurditou na hranici se v upírologii setkáváme neustále a bereme ji jako fakt.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/vampires-zombies-are-they-real-yazhi-swaruu-and-aneeka-explain

Zpět