5392 MÉDIA V TAJGETĚ Cosmic agency

[ UFO ] 2021-04-19

Q: Jaká jsou média v Taygetě?
Anéeka: Všechno se pohybuje po síti podobné internetu. Není to televize. Do sítě se přivádí pouze zpravodajská data a odtud se každý rozhodne, zda chce něco konkrétního vyhledat, nebo ne. Ale je tam takříkajíc stránka se zprávami nebo obecnými informacemi o tom, co se děje.

Na rozdíl od Země může každý občan nahrát své zprávy, ale bez cenzury jako na Youtube. Není to invazivní. Prostě to tam je. Žádné takové to: ˝Přerušujeme tento pořad, abychom...˝. Neexistují programy jako takové, ale existuje planetární síť napojená na síť Rady Alcyone, napojená na síť Federace a další. Všichni dohromady. Množství informací, které tam jsou, je nevyčíslitelné.

Zábava není jako sledování filmů a seriálů, ale je to s ohledem na to, aby to něco zanechalo poučení. Stejné je to s filmy a seriály na Zemi, ale jako programování lidí k tomu, co by si měli myslet jako hodnoty. Je to stále totéž, učení. Ale lidé na Zemi to nevidí. Vidí jen prázdnou zábavu, nikoli mentální programování, kdy je i ty nejhloupější televizní pořady programují k přijímání idiocie, že nejlepší je být nevědomý a poslušný.

V Taygetě a dalších takzvaných vyspělých civilizacích se postupuje stejně, ale s cílem rozšířit vědomí a moudrost lidí jako celku. Učit je myslet samostatně a sdílet to, co našli v rámci svých introspekcí a v rámci svých osobních filozofií. Tím obohacovat společnost jako celek.

Q: Jak se lidé připojují k této síti, prostřednictvím počítačů?

Anéeka: Ano, každý má holografické počítače. Holografické ve dvojím smyslu, že jsou celistvé nebo úplné, a displeje nebo obrazovky jsou hologramy s vysokým rozlišením a 3D. A chcete-li, také plně pohlcující. Tyto počítače mohou dělat prakticky cokoli.

Q: Jak získáte počítač v Taygetě? Existuje nějaké místo, kde se distribuují?

Anéeka: Ano, stejně jako o všechno ostatní v Taygetě si o ně musíte říct. Počítače se nehromadí, protože vám jen překáží a jsou k ničemu. Takže každý dostane, co potřebuje. A pokud vás napadne, že z nějakého důvodu potřebujete nebo chcete třicet počítačů, můžete je mít. Pouze u něčeho, co je z nějakého důvodu těžko dostupné, by se svolala Rada, která by rozhodla, kdo si nechá to, co nelze rozdělit nebo zkopírovat, jako by tomu bylo u originálního uměleckého díla. Protože i když ho můžete zkopírovat, není to originál a byl by bezcenný.

Q: Jak se objednává počítač?

Anéeka: Pomocí jiného počítače, vypůjčeného, nebo tak, že zajdete do distribučního centra, které je jako nákupní centrum na zemi. Taygeta je ženská společnost, samozřejmě tam musí být obchoďáky nebo nákupní centra, ale zase se tam neplatí. Vezmete si, co chcete, s poděkováním. Lidé tam chodí proto, že tam chtějí být, a nejsou tam pořád, jen sezónně nebo podle plánu. Stejně jako všem ostatním to pomáhá.<

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/medios-de-comunicacion-en-taygeta-sin-video

Zpět