5389 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2023-11-01

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Ilumináti způsobují smrt a devastaci všude, kde se jim to hodí. Tentokrát je to Izrael a cílem je zničit Palestinu a zajistit Jeruzalém jako sídlo iluminátů na Blízkém východě. V jejich představách to není ojedinělá událost, ale další krok k ovládnutí světa.

Benjamin Netanjahu, který byl v řadách iluminátů, než se v roce 1996 stal izraelským premiérem, byl jedním ze strůjců tohoto nesmlouvavého útoku. Nikdy neměl v úmyslu sloužit nejlepším zájmům Izraelců nebo Židů žijících kdekoli ve vašem světě. Vždy byly jeho cíle a činy v souladu s plány iluminátů, chronologickými událostmi, které plánují desítky let před jejich zahájením, a na jejich pomoc zformovali Hamás a všechny ostatní teroristické skupiny.

S podporou silné kampaně proti antisemitismu a s předpokladem, že Izrael potřebuje mocnou vojenskou sílu, aby zajistil své přežití, má tato země od svého vzniku v roce 1947 spolehlivou emocionální, vojenskou a finanční podporu. Stažení mohutné obrany na hranici s Gazou těsně před útokem však bylo natolik podezřelé, že se Netanjahuovi nedostává široké podpory, jakou očekával.

Bidenova administrativa a několik dalších ilumináty ovládaných vlád s ním zvedají bojový pokřik, ale další vlivné hlasy odsuzují zabíjení palestinských civilistů, odříznutí přístupu k jejich životním potřebám a proměnu jejich domovů v trosky jako ospravedlnění zvěrstev, ničení a braní rukojmích ze strany Hamásu.

Každý člověk, který je postižen touto tragédií - nebo jakýmkoli jiným srdcervoucím traumatem způsobeným ilumináty, které naše pozemská rodina prožívá - je Božím dítětem a cítí každý pocit, který prožívá každá duše. Smutníme nad tím, co někteří členové naší pozemské rodiny dělají druhým. Hloubka Boží agónie a nekonečných slz je nepředstavitelná.
Pokračování:http://galacticchannelings.com/index.html


Zdroj: http://galacticchannelings.com/index.html

Zpět