5293 Kontrola, zatmění, Izrael a Palestina James Gilliland

[ Ezoterika ] 2023-10-19

Od posledního zpravodaje uběhla nějaká doba. Byli jsme velmi zaneprázdněni čištěním energií v masivním měřítku a dalšími projekty. Se všemi událostmi, které se odvíjejí, již nemůžeme ignorovat to, co je zřejmé. Věci prostě nejsou v pořádku, nebyly správné už velmi dlouho. Nic není takové, jak se zdá, a nic není tak, jak nám bylo řečeno. To, co není správné nebo v souladu s vesmírným zákonem, se dostává na povrch. Chaos, který zažíváme, je léčení. Vládci, kteří lžou, ovládají tuto planetu, jsou považováni za hnusné sociopaty, kterými jsou. Mají dvě agendy, zisk a kontrolu, a udělají cokoliv, aby si tuto kontrolu udrželi. Pokud se lidstvo probudí k tomu, co provedlio, bude celé lidstvo hrozbou. Představte si, že by 8 miliard lidí zjistilo, kdo jsou a co udělali. To je přesně důvod, proč chtějí, aby 7 miliard populace zmizelo, a velmi hlasitě o tom hovořili.

Nemůžeme se spoléhat na zákonodárce na nejvyšších úrovních, aby prosadili univerzální právo nebo jakýkoli jiný zákon. Nejvyšší úrovně jsou zkorumpované. S pravdou se nemůžeme spoléhat na chromý proud korporací sponzorovaných médií, sociálních médií a politiky. Politici ve většině případů nebudou hlasovat proti jiným politikům, protože všichni mají na sebe špínu. Existují dva důvody, proč politici nebudou k lidem upřímní s tím, co se globálně odehrává. Většina z nich má dvojí občanství s Izraelem podporovaným AIPAC, politickou odnoží a lobbistou Izraele. Chcete-li vědět, kdo to je, jsou to oni, kdo nejhlasitěji křičí, aby zničili Hamás a předváděli svým psovodům pořádnou show. Druhým je Jeffrey Epstein, který byl v Mossadu a na mnoho z nich měl vyděračské pásky. Existuje nějaká pochybnost, proč jsme nikdy neviděli jeho seznam klientů? Jsou tam fotky prominentních politiků od Bidena dolů, Adam Schiff údajně navštívil ostrov přes 70x, a dlouhý seznam zahrnuje obě strany. V žádném případě nepodporujeme ani nesnižujeme zvěrstvo toho, co provedl Hamás. Bylo to brutální a srdceryvné!

Nikdo se neptá proč, co je dohnalo k této extrémní nenávisti. Palestina byla jejich zemí a nyní byly v průběhu let zredukováni na poštovní známku 5 krát 25 mil. Rothchildové, chazarští Židé, vytvořili Izrael, který v průběhu let vysídlil statisíce Palestinců, a převzal téměř celou zemi. Dodnes se s nimi zachází jako s občany druhé kategorie.

width=
Mezi chazarskými Židy a židovským lidem je rozdíl. Poznejte rozdíl. Proveďte svůj výzkum. Věděli jste, že Ukrajina se dříve jmenovala Chazarie? Vypnou se nějaké zvony? Někdo spojuje tečky, zjišťuje, kdo to má skutečně pod kontrolou? Mohli to být chazarští Židé, mezinárodní bankéři, kteří financovali každou válku od Napoleona? Satanský/luciferský kult smrti, který infiltroval vlády po celém světě? Většina nezvládne pravdu. Nikdy to neuslyšíte v mainstreamových zprávách, protože je vlastní. Většinu sociálních sítí také.

Kdykoli masy předají svou moc vnějším silám a úředníkům, je to použito proti nim. V republice zůstává moc jednotlivci chráněnému ústavou. Žijeme v ústavní republice, nikoli v demokracii založené na obecném právu. Bohužel to bylo zkaženo těmi, kteří hledají moc a kontrolu nad ostatními a udělají cokoliv, aby si tuto kontrolu udrželi. Válku a nemocné nepochybně mají pod kontrolou. Pro teď.

Ovládají banky, média, většinu vašich politiků, téměř každou instituci a zkorumpovali původní ústavní republiku. To bude resetováno, ale je to monumentální úkol kvůli extrémní míře korupce. Naší jedinou možností v minulosti bylo jít k liškám stěžovat si, že jsme ztratili naše kuřata, s očekáváním, že s tím něco udělají. Svou přirozeností sní i zbytek kuřat, když jste jim řekli, kde jsou.

Po nekonečných umělých ranách vytvořených v biolaboratořích zemřelo po vakcíně podle CDC náhle 250 000 dětí a stále více. CDC a WHO se nadále chlubí, že vakcíny jsou bezpečné a účinné. Nikdy nebyly bezpečné ani účinné, jejich vlastní skrytý výzkum to od samého začátku prokázal.

Historie ukázala, že nekonečné války, do kterých jsme se zapojili, byly založeny na lžích, dezinformacích se skrytými plány. Velkou otázkou je, kdo co získá z válek a nemocí. Válečníci a nemocní prospěcháři. Kdo jsou ti, kteří profitují z války a nemocí? Miliardáři, kteří mají kontrolu za oponou. Kdo plní jejich nabídky? Nevědomí, kriticky smýšlející a morálně narušení podporovaní těmi, kteří žijí v popírání samozřejmého - ti, kteří zavírají oči před tím, co se děje všude kolem, a nepříznivě ovlivňuje je, jejich rodiny a planetu a sledují, jak jsou jejich svobody omezovány. Sociální inženýři, kteří lžou, že mocenská elita zachrání je i planetu.

Globální elita známá také jako NWO nebo WEF jako jejich veřejné fórum jasně uvedla, že jejich cíle jsou opačné. Zelená nová dohoda, války a morové rány nejsou nic jiného než převody bohatství na válečné a nemocné kořistníky. Pracují pro ně vaše abecední agentury, z nichž některé se podílely na rozpoutání těchto válek, včetně distribuce biologických zbraní. Ano, Cov19 je biologická zbraň. Mají domy, více aut, jachty, osobní tryskáče, a přesto vám říkají, že se bez nich musíte obejít, snížit svou uhlíkovou stopu. Nebudeš nic vlastnit, jíst brouky a být šťastný je jejich slogan.

Nemůžeme přehlédnout Mossad, pokud jde o všechny tyto falešné vlajky v rámci IDF. Jedna otázka, kterou je třeba klást znovu a znovu, jak mohl Hamás otevřít dveře s uvítací rohožkou, když IDF ví i kdy se v Gaze přesune zrnko rýže? Varování byla ignorována. Proč? Je konečným cílem vymazání Gazy z mapy, válka, která zahrnuje všechny jejich ostatní protivníky na Blízkém východě? Potřebovali tuto událost, aby dostali svět za hlavu?

Izrael má vážné politické problémy. Lidé jsou unaveni válkou, chtějí mír. Většina chce udělat to, co je správné, aby uzdravila minulost. Matky z obou stran pochodují v ulicích se svými dětmi a dožadují se ukončení nesmyslného zabíjení.

Mocenská elita tuto válku potřebovala jako rozptýlení. Potřebují odvést pozornost od všech svých loutek, zvláště v Americe, jejichž korupce je odhalována. Jsou to stejní lidé, kteří požadovali, aby byli všichni očkováni, včetně dětí, které zažily Cov 19 jako snadno překonatelné mírné nachlazení. Požadovali stoprocentní očkování izraelského lidu, tak jak to, že mají na prvním místě svou bezpečnost? To je základní selský rozum. Těm, kteří mají oči k vidění, to všechno dochází. Zničili ti samí lidé americký námořní torpédoborec, aby nás přivedli do války proti Iráku, Íránu a dalším, kteří se jim staví na odpor? Říká vám něco událost z Tonkinského zálivu? Proč izraelské letectvo střílelo na americkou loď v naději, že se nenajdou svědci, kteří by to svedli na jiné země, své protivníky? Zničila stejná skupina věže dvojčat a budovu č. 7, aby nás přiměla jít do války proti Iráku? Proč byli Izraelci přistiženi, jak jásají a tančí na dodávce, když se věže zřítily? Ten, koho obvinili z organizování akce Usáma bin Ládin, byl z Afghánistánu? S Georgem Bushem mladším si hrávali ve stejné ohrádce a jejich rodiče spolu podnikali. Existovaly někdy zbraně hromadného ničení? Bush mladší o tom žertoval a ignoroval, kolik amerických vojáků přišlo o život nebo bylo zmrzačeno ve válce, která neměla smysl. Jak moc to musí být ještě zjevnější.

Dokud si lidé nevezmou zpět svou moc od válečných a nemocných spekulantů, budeme tu vždy mít válku a nemoci. Bolest, utrpení, smrt a ničení je to jediné, co mohou nabídnout, a všichni na tom bohatnou. Hádejte, kdo tyto války platí? Vy. Jsou to vaše daně? Hádejte, kdo plní svá přání z neznalosti, popírání nebo z důvodu bezúhonnosti a morální pochybnosti? Hádejte, proč s tím vším poslušná media souhlasí?

Tyto stejné mocenské elity stojí za demoralizací Ameriky. To zahrnuje obchod s drogami, dětmi a sexem, což je multimiliardový průmysl. Stojí za otevřenými hranicemi a nelegální imigranti proudí nejen do Ameriky, ale i do dalších zemí. Pokud to nebude kontrolováno, je to sestupná spirála do sociálního, ekonomického a ekologického kolapsu. Oni vytvořili problém a mají řešení. Jejich řešením je globální dominance, kdy drtivá většina žije v naprosté chudobě pod úplným dohledem bez svobod a práv. Pokud nepřijmeme příležitost a nebudeme požadovat ukončení válek, ozbrojených virů, biologických zbraní, otravy našeho jídla, vody a vzduchu, uměle vytvořeného nedostatku potravin, jsme civilizací odsouzenou k zániku. Něco, co by nelidská šupinatá nebo šedá civilizace ráda viděla. Důvodem, proč je na Zemi nyní i v minulosti tolik nelidské činnosti, je nelidské zasahování ze strany těch, kterým na lidstvu nebo Zemi vůbec nezáleží. Jsou ve válce se Stvořitelem v celém Stvoření. Říkejte jim, jak chcete, každé náboženství má svá jména pro tyto bezbožné démonické postavy a lidi, které vlastní. Ti z lidstva, kteří jim slouží, také klesli na bezbožnou úroveň existence bez jakékoli lásky, radosti a blaženosti ve službě sobě samým. Bohatství a moc nad druhými jsou vše, co hledají, ztrácejí veškerou empatii a spojení se svou duší. Jejich touha po moci a bohatství je neukojitelná. Jsou to narcisté s masivním egem, kteří páchají zradu na vlastním lidu a to bude jejich pád.

To, co nezohlednili, je vyšší síla, větší plán, událost, kterou žádný muž/žena nezastaví. Je to planetární osvobození, probuzení a uzdravení lidstva a Země. Je to událost podporovaná samotným Bohem/Stvořitelem/Velkým Duchem spolu s mnoha krásnými Nanebevzatými Mistry, Svatými a mudrci, duchovně a technologicky vyspělými mimosvětsky. Má vesmírnou povahu, je měřitelná a souvisí s velkými cykly. Jsou zde také ti, kteří mají ušlechtilý charakter v mocenských a vlivných pozicích, kteří vidí nápisy na zdi. Svět, po kterém touží příznivci války a nemocí, je neudržitelný, je na sestupné spirále vedoucí k sociálnímu, ekonomickému a ekologickému kolapsu.

Nyní máme individuálně i kolektivně na výběr, zda se vydáme touto sestupnou spirálou. Vzestupná spirála je prožíváním duchovního života ve vzájemné harmonii s přírodou. Tyto dvě reality se rozdělují. Vše se umocňuje a odhaluje. Dříve to trvalo roky, někdy i životy, než se něco objevilo, nyní karmický bumerang trvá hodiny a dny. Apokalypsa je také známá jako velké odhalení, kde není nic skryto. Všechny nepravosti budou křičet ze střech. Je čas jít do toho s Tvůrcem. Je také čas žít podle Vesmírného zákona. Univerzální mír, bratrská/sesterská láska, individuální svoboda a prosperita pro všechny. Toto je Univerzální Zákon. Je také známý jako vědomí jednoty, zákon jednoho. V Bohu není žádné rozdělení, Bůh je všudypřítomný, jednejte podle toho. Není těžké to udělat. Nejtěžší na tom je být brutálně upřímný k sobě i k ostatním, najít v sobě odvahu a dokonalou integritu. Bavte se tím. Tohle bude velmi intenzivní jízda vyzývající lidi až do morku kostí.

Čas modlit se o pomoc na výsostech, jednat a být řešením. Nemůžeme očekávat, že dnešní vedení tyto problémy vyřeší. Je to, jak řekl Einstein: ˝Dělat stále totéž a očekávat jiný výsledek je určitá forma šílenství.˝ Nacházíme se v tom, čemu se říká šílenství konce času. Doufejme, že to vloží trochu rozumu do toho, co se odehrává. Nenechte se oklamat účastí v těchto válkách. Zvolte Mír.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/19/control-eclipse-israel-and-palestine/

Zpět