5278 Lumina: Světlo je tu, aby zůstalo Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2023-10-15

Toto je klíčový čas na planetě a mám pocit, že jsme všichni v pohotovosti. Proto pro vás dnes píši krátké poselství. Je od Luminy, která je zodpovědná za světelnost stvoření. Toto je to, co vám chce sdělit:

˝Zdravím vás. Já jsem Lumina. Světlo je zde, aby zůstalo. Denně ho přibývá. Energie jsou silné. Spolupracujeme. Je to průnik světla, který odhaluje temnotu.

˝Existuje poslední snaha temných sil pokračovat v šíření strachu. Pamatujte, že vaší úlohou je nyní strach posunout. Naslouchejte prosím svému srdci, abyste poznali pravdu, a nevěřte tomu, co vidíte na obrazovkách. Jsou to zařízení, která vás mají rozptýlit a rozdělit.

˝Je to čas velkého otevření srdce pro lidskou rodinu. Země je planeta zaměřená na srdce, ale převzali ji ti, kteří nemají srdce, což je stále viditelnější. Lidské srdce by nemělo v úmyslu druhému ublížit. Je stvořeno a aktivováno Zdrojem. Je poháněno baterií lásky, která je světlem. To je to, co plodí stvoření.

˝Protože světlo stvoření je důležité a mocné, může také zničit to, co světlem není. Odhalením temnoty světlo ví, co má udělat, aby ji odstranilo.

˝Planeta se posouvá od těch, kteří slouží jen sami sobě, k planetě služby druhým. Jedná se o masivní očistu a pročištění. Dochází k vzestupu.

˝Prosím, oslovte svým světlem ostatní, abyste jim pomohli, zatímco se jejich srdce probouzejí, a dokonce se lámou. Posílejte svou lásku všude na planetě. Natáhněte ruku a dotkněte se něčí ruky.

˝Pamatujte prosím, že vaše vědomí nese světlo. Když se soustředíte, je to jako vysílač lásky, který vysílá vaše světlo všude, kam se dostane. Ideální je soustředit se na to, co je skutečné, dobré a pravdivé.˝

Máme za sebou kus práce, pozemská posádko. Přesto to zvládneme. Proto jsme tady. Musíme si uvědomit, že jsme velcí avataři a mistři.

Když jsme v blízkosti druhých, kteří prožívají strach a stres, můžeme jim někdy pomoci tím, že jim připomeneme, že příběh má více stran, než se vypráví. Držte je ve svém srdci se soucitem. Láska nás přes to dostane.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/15/lumina-the-light-is-here-to-stay/

Zpět