5242 Stanfordský profesor tvrdí, že mimozemšťané byli na Zemi dlouhou dobu Stephen M. Lepore

[ Ezoterika ] 2023-10-12

Profesor na Stanfordské univerzitě tvrdí, že mimozemšťané byli na planetě Zemi a jsou ˝stále tady˝, jak říká, odborníci pracují na reverzním inženýrství UFO, které nouzově přistálo. Dr. Garry Nolan vystoupil minulý týden na konferenci na Manhattanu s názvem ˝Pentagon, mimozemská inteligence a havarovaná UFO˝.

Nolan, imunolog a kandidát na Nobelovu cenu, byl dříve pověřen CIA, aby prošetřil případy záhadného havanského syndromu u představitelů velvyslanectví po celém světě, a provedl experimenty analyzující materiál údajně odhozený z UFO. Alex Klokus ho požádal, aby přiřadil pravděpodobnost myšlence, že mimozemšťané byli na naší planetě. Nolan sdělil, že pravděpodobnost je ´100 procent´ a tvrdí, že jsme je pravděpodobně už viděli, ale podobně jako u jihoamerických kmenů, které poprvé zpozorovaly španělské lodě, jsme si na nich nevšimli ničeho jiného.

˝Myslím, že je to pokročilá forma inteligence, která využívá nějaké prostředníky,˝ dodal. ˝Nejde o to, že mezi námi chodí v koženém obleku. Dáš tam něco, co považuji za test inteligence.˝ Říká, že jsme pravděpodobně byli svědky mimozemského života na Zemi, ale nevíme, jak to zpracovat. ´Ukazují se a říkají, kdo z vás je dostatečně inteligentní, aby si uvědomil, na co se díváte... ´Vidíte, co je před vámi, pro co to vlastně je? Vidíte ten anomální datový bod?´ Nolan říká, že vládní nakládání s UAP - zkratka pro ´Unidentified Anomalous Phenomena´, vládní fráze pro UFO - je to, co ho vede k přesvědčení, že je to pravda.

Ministerstvo obrany vytvořilo The All-Domain Anomaly Resolution Office (AARO), jehož úkolem je prozkoumat pozorování UFO. Proběhla také veřejná slyšení o mimozemském životě, o kterých Nolan vypovídal. Citoval také ´mé osobní zkušenosti s jedním jednotlivcem, který se podílel na sběru původních informací, a mé zkušenosti s lidmi, kteří pracovali v programech reverzního inženýrství sestřelených lodí´.
🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯

Nolan potvrdil své znalosti výzkumníků pracujících na reverzním inženýrství sestřelené vesmírné lodi. ˝Malý kousek znalostí z toho by mohl způsobit revoluci v tom, co děláme,˝ řekl Nolan. ´Vždy hledám příležitost. Dívám se na to z druhé strany. Lidé by měli pochopili, že je nepravděpodobné, že by nám nějaký mimozemský život mohl ublížit.
˝Nebojím se, že přijdou a přepadnou nás nebo nám vezmou ženy a děti. To není moje starost. Jde mi o to, jak to využijeme.˝

Nolan tvrdil, že je v kontaktu s několika bývalými zaměstnanci mimořádných programů ˝reverzního inženýrství˝ UFO. ˝Mám dobrý důvod věřit řadě jednotlivců, kteří byli skutečně součástí reverzního inženýrství nebo byli velmi blízcí programům reverzního inženýrství, nebo kteří tuto skutečnost nedávno dosvědčili,˝ řekl v podcastovém rozhovoru na začátku tohoto roku. ˝Když budeš svědčit, jsi pod přísahou. Takže tito lidé riskují svou kariéru tím, že poruší jednu přísahu (mlčenlivosti) a přijmou další.˝ Jeho poznámky přicházejí během renesance za hledání mimozemského života pro vládu Spojených států i mimo ni.

Tým vědců z Kalifornské univerzity věří, že mimozemšťané by mohli navázat kontakt se Zemí již v roce 2029.

V roce 2002 vyslala NASA rádiové vlny do sondy Pioneer 10 v rutinním protokolu, aby posílala data a zajistila navázání komunikace. Tento signál také dosáhl hvězdy vzdálené zhruba 27 světelných let od naší planety, když se přenos rozšíří, když se dostanou do kontaktu s objektem. Vědci z UC doufají, že tento signál zachytili mimozemšťané, kteří vrátili zpětné volání na Zemi.

Vysoce postavení členové Kongresu hovořili s až šesti informátory, kteří tvrdí, že pracovali na programech vyhledávání havárie UFO a reverzního inženýrství ve stylu Roswellu, podle špičkového právníka, předního vědce ze Stanfordu a bývalých představitelů programu UFO. Kongres loni schválil zákon o ochraně oznamovatelů pro každého, kdo pracoval v tak ohromujících tajných programech - což naznačuje, že mohou být víc než jen fikce.

Ředitel AARO Sean Kirkpatrick však při slyšení v Senátu 19. dubna řekl, že neexistují žádné definitivní důkazy o mimozemském životě. Kirkpatrick, zkušený zpravodajský důstojník a fyzik, řekl senátorům, že jeho kancelář ˝bude následovat vědecké důkazy, ať povedou kamkoli˝, ale řekl, že ˝AARO dosud nenašlo žádné věrohodné důkazy o mimozemské aktivitě, technologiích mimo svět nebo objektech, které se vzpírají známému fyzikální zákony.˝

Zákon o povolení k národní obraně z roku 2023 (NDAA), podepsaný prezidentem Joe Bidenem v prosinci, obsahoval dodatek, který požadoval, aby Pentagon podával vysoce postaveným senátorům tajné zprávy o jakýchkoli dříve nezveřejněných programech ˝souvisejících s neidentifikovanými anomálními jevy, včetně vyhledávání materiálu, analýza materiálu, reverzní inženýrství˝.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/12/stanford-professor-claims-aliens-have-been-on-earth-for-a-long-time/

Zpět