5240 Proč jsou UFO ve zprávách Owen Waters

[ Ezoterika ] 2023-10-09

Tajemství jsou odhalována a není cesty zpět. Prožili jsme desítky let, kdy jsme byli připraveni o to, co ostatní věděli o mimozemšťanech a jejich vesmírných lodích. Už toho bylo dost. Pozorování UFO existovala vždy. V Bibli byly popsány jako ohnivá ˝kola v kolech˝, která se vznášela na nebi. Aktivita UFO explodovala v polovině 40. let 20. století spolu s jiným druhem explozí - atomovými, které ovlivnily fyzickou sféru planety Země a dokonce i jemnohmotné sféry celé sluneční soustavy. Země najednou přitahovala velkou pozornost zainteresovaných mimozemských zdrojů.

V létě roku 1947 spatřil soukromý pilot letící nad Oregonem deset neidentifikovaných létajících objektů ve vzdálenosti několika mil. Hlásil, že se pohybovaly ˝jako talíř, když ho přeskočíte přes vodu˝, takže novináři okamžitě vymysleli a zpopularizovali termín ˝létající talíře˝.

Jen o několik dní později havarovalo UFO poblíž Roswellu v Novém Mexiku. Místní noviny oznámily zprávu o nalezeném ˝létajícím disku˝, ale příběh byl z důvodů národní bezpečnosti okamžitě ututlán. O mnoho let později, v roce 1997, publikoval plukovník americké armády ve výslužbě Philip Corso příběh o tom, jak byl jedním z pracovníků pověřených odhalováním technologie nalezené na havarovaném UFO. Vzhledem k tomu, že Sovětský svaz byl nepřítelem s jadernými zbraněmi a utajování za studené války bylo na vrcholu, musel najít rozumnou výmluvu, jak se technologické artefakty mohl dostat do jeho vlastnictví. Řekl tedy výzkumným oddělením společností, jako jsou Bell Labs, že jeho záhadné technologické artefakty byly propašovány od ˝zahraničních nepřátel˝, a požádal je, co by z těchto vzorků mohli zjistit.

Výsledkem úsilí Corsa a dalších bylo ˝objevení˝ tranzistorů a integrovaných obvodů procesem zkoumání ˝cizí˝ technologie. Na základě tohoto vývoje vznikly počítače a chytré telefony, které dnes používáme. Mezi další průlomové objevy patřilo noční vidění, lasery a optické kabely, které jsou páteří dnešního internetu.

Corso měl za úkol zjistit, které nové technologie lze využít speciálně pro obranné účely, a zbytek pak umožnit použít k vytvoření produktů určených k prodeji veřejnosti jako pobídku pro společnosti provádějící výzkum. Kvůli utajení za studené války se veřejnost nikdy nedozvěděla, kolik z opravdu skvělých technologií UFO - například jak postavit létající talíř - se podařilo replikovat. Studená válka skončila v roce 1991, ale její utajování žilo dál v podobě nových zbraní připravených na jakoukoli novou výzvu, která by mohla ohrozit přežití USA a dalších spolupracujících zemí.

Propagandistická válka proti kontaktům s UFO, která začala v roce 1947, pokračovala v nezmenšené míře a naprogramovala veřejnost tak, aby si pojem ˝UFO˝ ztotožnila s pocitem směšnosti. Dnes, s novým probuzením, se do povědomí veřejnosti dostávají tajemství všeho druhu. Nyní víme dost na to, abychom mohli spekulovat o některých technologiích, které by se mohly objevit. Úředníci, kteří byli nuceni o tomto tématu diskutovat a chtěli se vyhnout vlastnímu zesměšňování, nyní dali UFO nový název - neidentifikované letecké jevy (UAP).

V USA jsou dobře informovaní a nyní chránění informátoři povzbuzováni zastánci odhalení UFO, jako je Dr. Steven Greer, aby přišli s technologickým vývojem pocházejícím z mimozemšťanů, zejména v souvislosti s generátory čisté energie - zařízeními, která vyrábějí elektřinu z ekologických zdrojů bez spalování fosilních paliv.

Dalším typem technologie, která je na seznamu přání veřejnosti, je antigravitační stínění. Izolace od gravitace také vysvětluje, jak mohou UFO provádět ˝nemožné˝ obraty a manévry. Jejich izolace od univerzálního, jemného magnetického pole je chrání před gravitací a také před zdrojem setrvačnosti. Protože v jejich stíněném prostředí není přítomna žádná setrvačnost, mohou piloti provádět prudké obraty ve vysoké rychlosti a nejsou drceni setrvačnými silami. Pohonné jednotky UFO jsou pravděpodobně založeny na elektrických polích reagujících proti univerzálnímu magnetickému poli. Ještě zajímavější je schopnost UFO zmizet z jednoho místa a okamžitě se znovu objevit v poměrně velké vzdálenosti.

To znamená, že využívají dimenzionální vlastnost lokace. Jak jsem odhalil ve své knize Duchovní metafyzika: Odpovědi na velké záhady života, je lokace jednou z devíti fyzikálních rozměrů. Je to vlastnost, která určuje, kam daný objekt ve vesmíru patří. Každé místo ve vesmíru má jedinečný tón éterické signatury. Otázkou je, zda lze jeho signál detekovat fyzicky i étericky. Pokud ano, pak spíše dříve než později můžeme otevřít zcela novou cestu výzkumu teleportace. Představte si, že se během okamžiku teleportujete z Los Angeles do Londýna místo toho, abyste nekonečné hodiny seděli na mysl a tělo unavujícím sedadle v letadle. To mi zní dobře! Podpořme více takovýchto zasvěcených odhalení. Je načase, aby dopravní technologie udělaly dlouho očekávaný skok vpřed.

Představte si, že máte obytný vůz, který se vznáší ve vzduchu, cestuje kamkoli chcete, aniž byste potřebovali fosilní paliva, a každý večer se v klidu usadí v oblasti s opravdovou přírodní krásou, aniž byste museli místo rozřezávat silnicemi, aby to všechno bylo možné.

Jak jsem vysvětlil ve své nové knize The New Enlightenment (Nové osvícení), kritická masa špičkových myslitelů nyní funguje ve fázi vědomí, která zahrnuje rostoucí úroveň intuitivního vhledu. S tímto masovým probuzením přichází požadavek na svobodu informací ve stylu věku Vodnáře, a to znamená odhalování tajemství.

UFO, mimozemšťané, skutečná historie lidstva, na co si vzpomenete, to vše vychází najevo a odhalení nabírají na síle. Zjistěte více o novém osvícení a o tom, jak je tento kvantový skok v lidském vědomí skvělý pro každého, a zejména pro duchovně hledajícího.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/09/why-ufos-are-in-the-news/

Zpět