5239 Izrael: Podívejte se sem ne tam Sierra NZ Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-10-11

Izrael je Deep Sstate pokus odvrátit pozornost od jejich zániku - ´Podívejte se sem, ne tam...´ Pak jsem viděla tuto zprávu...
Víme, že za izraelskou operací pod falešnou vlajkou stojí CIA. Organizovali každou událost pod falešnou vlajkou v poslední době. Světelní bojovníci spekulovali, že nová falešná vlajka by odklonila Covid/Ukrajinu z cyklu zpráv. Velmi chytré.

width=Zpravodajský článek MSM nastínil, jak prezident Trump předpověděl situaci na Blízkém východě poté, co Biden dal Íránu 6 miliard dolarů. Otázka: ´Nemůžete to říct lidem; musíte jim to ukázat..´ Nikdy mě neomrzí používat ten citát.
https://www.dailywire.com/news/trumps-prediction-about-biden-handing-iran-6b-goes-viral-after-hamas-attack

Zajímavý klip z Light Warrior ve Washingtonu DC. Město je 30 dní ve stavu nejvyšší pohotovosti
(1′ 23″ video) https://gab.com/QAnon211/posts/111200851867645275

Někteří z takzvaných ´migrantů´ proudících do USA jsou ve skutečnosti vojáci OSN
(1′ 11″ video) https://gab.com/BeachMilk/posts/111198936186185326

Konečně skvělá zpráva, která bude rezonovat se světelnými bojovníky - do temnoty se jdeme učit, do světla abychom učili.
Nyní bude zřejmé, že globální události, jako obvykle, nejsou takové, jaké se zdají. To je důvod, proč perspektiva z odstupu je nejlepším lékem na současné šílenství. Astroložka Pam Gregoryová mluví o tom, že všechno vidí z ´orlího bidla´. Vskutku. Orli jsou mým totemovým ptákem a měla jsem to štěstí, že jsem několik viděla ve volné přírodě před mnoha lety v USA/Kanadě.

Děláte své uzemnění naboso každý den...?? Vincent Kennedy to doporučil v nedávném příspěvku. Má to klidový efekt - ideální 5D způsob, jak začít den na 3D Zemi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/11/enki-the-greatest-deceiver

Zpět