5162 OWS a Shoshanna: Věřte tomu, kdo jste James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-09-29

Tento program byl spuštěn dávno, velmi dávno. Všichni jste byli různými způsoby, svými vlastními způsoby, součástí nikoho většího ani menšího než kdokoli jiný, neboť vy všichni jste v tomto procesu společně. Vše je zde, aby došlo k Velké změně. Vždy důvěřujte procesu. Věřte tomu, kdo jste. Důvěřujte těm, kteří jsou pro vás mentorem, protože máme na mysli pouze váš nejlepší zájem, protože jsme zde, abychom vám pomohli.

Q: Vím, že jste řekl, že bychom se neměli starat o 4. října se systémem nouzového vysílání. Ale viděl jsem velmi znepokojivé video o skutečném textu, který říká, že na našich telefonech nebo TV atd. má být toho konkrétního dne vysílání o 12hodinovém očištění lidských životů. Můžete prý zabít kohokoli, bez jakýchkoliv následků. Nebudete zatčeni ani nic podobného, pokud to uděláte během těchto dvanácti hodin. Myslím, že je to úplně mylné.

OWS: Podléháš strachu, který je zde obsažen. Podléháte programování, které se zde skutečně pokoušejí využít. Neznepokojujte se touto zprávou, protože jste zde již byli naposledy instruováni, většinou Shoshannou, abyste se od toho odpoutali. Že tato zpráva není určena vám. Samotné poselství zde nebude tak přímé, řekněme; bude to spíše nepřímým způsobem, jak to zjišťujeme. Ale zatím není ani zcela rozhodnuto, jak a jestli vůbec k tomu zde dojde. Nedělejte si s tím starosti. Rozhodně se nebojte, protože pokud máte strach, padáte přímo do jejich plánu. Buďte tedy dobré mysli, nechte to jít, nechejte Boha, všechny tyto věci, které máte. Jste přesně tam, kde máte být, a prostě pokračujte vpřed, ne vzad. Shoshanna: Kdekoli jsi obdržel tuto zprávu, video nebo kanál, kdekoli jsi tuto zprávu našel, žádáme tě, abys tento stream ze svého sledování odstranil. Smaž to. To je jed pro lidstvo, aby dal takové poselství. Je rozumné, abyste se nevraceli na tento kanál nebo kamkoli, kde jste tuto zprávu slyšeli. Namaste.

OWS: Otázka: dovolili by Matka/Otec Bůh/Vše, co je, aby se něco takového stalo? Přemýšlej o tom. Myslete na to, že je to příliš daleko na to, aby se něco takového v tomto okamžiku mohlo stát.

Host: Kanál Magenta Pixie, přinesla nějaké informace, myslím, že to bylo dnes: Světelné tělo Merkaba lze použít k cestování i v běžném smyslu. Máte k tomu co dodat?

OWS: Právě to děláte, protože jsme s vámi spolupracovali a školili vás, abyste mohli používat své světrelné tělo Merkaba přesně tímto způsobem. Když totiž projdete procesem vzestupu, budete mít schopnost být na jednom místě a poté okamžitě být na jiném po celé planetě pomocí svého světelného těla Merkaba.

Q: Jaký význam má číslo 12. Jako dvanáct učedníků, dvanáct izraelských kmenů, dvanáct rytířů kolem kulatého stolu a dvanáct astrologických znamení. A také v Novém Jeruzalémě je dvanáct úrovní. Myslím, že číslo 12 musí mít nějaký význam.

Shoshanna: 12 je kořenové číslo. Je to kontrolní číslo. 12 je poznání, které číslo 12 a zástupci 12 ztělesňují. Například dvanáct učedníků, 12 je kořenem, šířením, které by šířilo učení jejich učitele, kterého znáte jako Ježíše nebo Ješuu. Ztělesňují toto poznání jako 12. Dvanáct znamení astrologické říše ztělesňuje a šíří znalosti, které jsou určeny pro astrologické procesy, které mají proběhnout za účelem předání této úrovně informací lidstvu jako 12. To je vše, co k tomu můžeme říci. Kdykoli uvidíte 12, je to kořenové číslo, které ztělesňuje konkrétní znalosti, které je třeba šířit lidstvu. Namaste.

Q: Pracoval jsem na detoxikačním kurzu vakcíny (pracujeme na něm já a můj milovaný týmový kolega a někteří další, kteří nám pomáhají). Myslíte, že je nutné najít někoho jako mou náhradu pro případ, že propadnu závojem, a bude potřeba tento kurz udržovat? Nebo budu moci učit (projít do páté dimenze)?

OWS: Řekneme zde ne tolik jen pro tebe, ale pro všechny zde: nejde tolik o to, že jste ˝připraveni projít do páté dimenze,˝ i když občas ano. Byli jste tam, pak jste se vrátili. Protože nejste zcela připraveni udržet vyšší vibrační frekvence, které byste potřebovali a které vaše tělo zvládne. Vaše tělo na to ještě není připraveno (mluvíme o vašem fyzickém těle). Nejste zcela připraveni zvládat tyto vyšší vibrační frekvence pravidelně.

Jsou chvíle, kdy skutečně procházíte portálem, který se otevřel a umožňuje vám mít přístup k vyšší vibrační frekvenci a vyšší dimenzi. Ale není to něco, co jste připraveni, aby to pro vás bylo trvalé, pro vás v tuto chvíli ještě ne. Takže se nestarejte o to, zda zde budete nebo nebudete, jen vězte, že jste teď tady, a to je vše, co potřebujete vědět. Co přijde v časech před námi, ať přijde. Nesoustřeďte se na budoucnost a rozhodně se neohlížejte na minulost a nedržte se jí. Buďte právě teď v tomto okamžiku. Shoshanna: Zašíváte informace do kvantové říše, do kvantového pole. Děláte to tím, že vytváříte cokoli. Něco všijete, to přeměníte, přidáte to do kvantové mysli, do univerzální mysli kvantového pole. Tam je to pro další. Nikdy nedochází ke ztrátě informací. Může trvat stovky let, než se vrátí do vědomí lidstva, nebo týden, den, hodinu. To nevadí. Čas zde nehraje roli, jak jsme již uvedli dříve. Cokoli, co děláte ve vědomí svým srdcem a myslí, a svou láskou a soucitem s druhými, bude znovu a znovu vytvořeno v průběhu lidské existence. Nemusíte se tedy znepokojovat.

Je to jako v této skupině, kde se říká: ˝Nedokážu dojít na konec, zvedne se někdo jiný? Vždy je tu někdo jiný. Vždy je tu někdo, kdo čeká, aby uchopil to jho. Nemusíte mít obavy. Pokud si přejete vzestoupit a můžete to udělat a jít nahoru závojem, udělejte to, protože na vaše místo nastoupí jiný. Nic není ztraceno. Všechny věci jsou vytvořeny, jsou zaznamenány. Lidstvo má k těmto věcem přístup. Stejně tak se nyní objevují nové věci ve vědomí člověka a materiální věci, které se nacházejí ve vibracích pro léčebné techniky. Bylo to po desítky tisíc vašich let, ale nyní je čas, aby to vaše vědomí v této konkrétní říši přijalo. Nikdy není nic ztraceno a všechny věci přicházejí v božském načasování, kdy to lidské vědomí může přijmout. Namaste.

OWS: Na závěr zde říkáme, buďte nadále ve vyšší vibrační frekvenci, kdykoli můžete, jakkoli můžete. Nepadejte zpět do starého programování: hněv, frustrace, všechny ty věci, které vyvolávají spouštěč, které jsou starým programováním. Nechte odejít stále více z těch časů minulosti, těch věcí, které vás tak dlouho držely zpátky, a buďte nyní přítomným okamžikem. To je vše.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/29/one-who-serves-and-shoshanna-trust-in-who-you-are/

Zpět