5163 Kolektiv nanebevzatých mistrů: První zkušenost Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-09-29

Požehnání. Jsme Thymus. Jsme kolektiv nanebevzatých mistrů.
Vidíme vás takové, jací skutečně jste, a tuto vaši vizi držíme pro vás, ale také pro sebe. Cítíme se tak, jak se chceme cítit, jen když vás vidíme jako dokonalé, jako Lásku, jako Zdroj. Když vás vidíme jako bytosti, které se rozhodly snížit svou vibraci dostatečně na to, aby zažily Zemi, cítíme se na vás hrdí. Proto, až se budete všichni divit, proč se o vás všechny na Zemi tolik zajímáme, pamatujte, že když zažíváte hněv, nenávist, frustraci, osamělost a zoufalství, neodráží to, kdo a co skutečně jste. Jsou to dočasné zážitky, které jsou tak všezahrnující, že si je vezmete na sebe a předpokládáte, že odrážejí něco o vás jako jednotlivci. To platí také pro činy, které jste udělali, kterých litujete a které byste mohli označit za chybu nebo hřích.

I když se snažíte definovat sami sebe podle toho, co jste udělali, ať už je to dobré nebo ne tak dobré, to není to, kdo a co skutečně jste, a není to to, na co se zaměřujeme, když se díváme na kohokoli z vás. Vidíme jiskru, Stvořitele, Lásku, radost, mír a vzrušení, které je stále uvnitř každého z vás, bez ohledu na to, jaké jsou vaše životní okolnosti v tomto okamžiku, bez ohledu na to, čím jste byli. pocit o sobě, o ostatních a o svém životě. Stále jste tím, čím skutečně jste, a na to se zaměřujeme, protože když to děláme, prokazujeme vám největší službu, ale také chceme, abyste věděli, že bychom se cítili tak strašně, kdybychom s vámi někdy souhlasili, že jsou nehodní nebo hříšní. A tak jsme se rozhodli ne, a zveme vás, abyste se k nám v této vibraci připojili.

Je to vibrace wellness a je to vibrace všezahrnující lásky. Zveme vás, abyste se k nám zde připojili, protože vám to dobře slouží, a také proto, že prospějete všem svým bližním, když zahodíte všechny soudy, všechny strachy a všechny výčitky. Buďte více jako mistr, kterým skutečně jste, a pociťujte rozdíl v tom, jak se cítíte, když to děláte. Tento pocit stačí k tomu, abyste se znovu a znovu vraceli k těm krásným, rozsáhlým pocitům, které zažíváme celou dobu. A ano, víme, jaké máme štěstí, že můžeme existovat v tomto stavu a v této dimenzi, a chceme, abyste všichni věděli, že je tu váš aspekt, který je tu s námi po celou dobu, se kterým také komunikujeme, a pomáhá nám to poznat vaše pravé vy.

Nyní prosím přijměte naše pozvání vidět se jako dokonalé, jako Láska, jako Zdroj a vidět všechny své bližní jako stejné, bez ohledu na to, co dělají, říkají nebo věří, a změníte vše tím, že přeměníte sebe. do toho, čím jsi vždy byl. Jste tam, abyste si to zapamatovali a zažili to poprvé za okolností, ve kterých právě žijete, a to je vzrušující. To je důvod, proč to všechno je a my všichni jsme, a chceme spolu hrát v míru a harmonii v celém tomto vesmíru, se všemi jeho mnoha pohyblivými částmi.
To je pro teď vše. Jsme Thymus. Jsme kolektiv nanebevzatých mistrů a jsme vždy mezi vámi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/29/the-collective-of-ascended-masters-a-first-time-experience-for-humans/

Zpět