515 Přibalte si anděla Marta

[ Ezoterika ] 2020-09-23

Strážní andělé
1. Andělé strážní jsou vaši nejbližší zástupci Síly světla, protože jsou prakticky ve vašem energetickém prostoru.
2. Vždy vám přijdou na pomoc, i když je nezavoláte, protože to je přesně jejich služba.
3. Pomáhají vaší duši, protože na rozdíl od ní mohou mít přímý dopad na události a vaše prostředí.
4. Posílají vám znamení a vodítka jak v subtilní rovině - ve snu i fyzicky, a zaměřují vaši pozornost na lidi nebo na informace, které jsou pro vás opravdu důležité a někdy dokonce osudové.
5. Jelikož jsou schopni na vašich časových liniích vidět mnohorozměrnost událostí vašeho života, snaží se vás ze všech sil nasměrovat k tomu, co odpovídá plánům vaší duše.
6. Chrání vás jako starostlivá matka před všemi velkými i malými problémy a nastavují jejich energetická "křídla" pokaždé, když jste ve fyzickém nebezpečí.
7. Jsou vždy připraveni vás kontaktovat a ochotně odpovědět na vaše otázky.

- pamatujte si, že vaši strážní andělé, stejně jako všichni ostatní zástupci sil světla, raději mluví o duchovních tématech a odpovídají na otázky, které jsou pro vás opravdu důležité.
- Astrální entity rádi "hovoří" o každodenních tématech, které z jakéhokoli důvodu uspokojí vaši zvědavost.

Vždy pamatujte na svého strážného anděla a pokuste se mu také pomoci.
Co by to mohlo pomoci?
- Nejprve nehrožujte se nebezpečím pro maličkosti.
- Buďte pozorní a opatrní - týká se nejen fyzických projevů ve vašem životě, ale také jeho energetické složky.
- Pamatujte, že jakékoli z vašich negativních myšlenek nebo emocí mohou do vašeho energetického prostoru přilákat nezvané astrální hosty, s nimiž se pak budete muset vypořádat nejen sami, ale také se svým Andělem strážným, který vás chrání ve všech rovinách existence.
- Nedrobte svého strážného anděla na maličkosti zbytečnými otázkami, odvádějícími pozornost od jeho hlavní "práce".

Někdy, ve zdánlivě klidných okamžicích vašeho života, může za vás vyřešit naléhavé problémy v jemné rovině, někdy v interakci s jinými silami světla. Zásahem do tohoto procesu můžete nedobrovolně ublížit sobě i jemu.

Při všech svých sezeních a meditacích vždy vzývejte svého Anděla strážného. Rád se jich zúčastní a zároveň bude energetickým mostem spojujícím vás se silami světla vyšších vibrací.

Nezapomeňte svému nejvěrnějšímu a nejoddanějšímu asistentovi co nejčastěji poděkovat. Vaše láska a vděčnost mu dodají sílu, protože sloužit člověku v trojrozměrném světě je obtížná a velmi nebezpečná práce, dokonce i pro tak vysoce vibrující bytost, jako je Anděl strážný.

Zdroj: https://absolutera.ru/article9423-zhizn-na-novoy-zemle-beregite-angela-svoego

Zpět