5123 TARTARIE, ATLANTIDA a LEMURIE Cosmic agency

[ UFO ] 2020-11-13

Robert: Anéeko, víš něco o Tartárii?
Anéeka: O Tartárii. Problém je v tom, že tady existuje mnoho různých názvů pro stejnou věc. Já už jsem si Tartárii prozkoumala. Pod tímto názvem je pouze na Zemi. Existuje nespočet civilizací, které cyklicky přichází a odchází. Rodí se, rostou, vzkvétají, upadají a umírají. Zdálo by se, že se to liší od Atlantidy a Lemurie, ale podle toho, co jsem viděla, je to stejné. Jinými slovy, s dochovanými údaji o Tartárii se ukazuje, že je to součást Atlantidy.

Jde o to, že takzvaní odborníci se dnes domnívají, že Atlantida byla městem nebo kontinentem, a to je nepravda. Atlantida byla planetární civilizací. To znamená, že byla po celé Zemi, stejně jako dnes.
Tartárie se týká pouze oblasti v rámci samotné civilizace Atlantidy. Samotná Atlantida měla jako hlavní body či hlavní města mimo jiné velké město pod vodou v Bermudském trojúhelníku, další v Turecku, další v Africe (Oko Sahary). Tartárie se podle údajů nacházela především v oblasti od Sibiře v Rusku po severní Čínu a Mongolsko. Jedná se však o oblasti stejné civilizace.
To vysvětluje, proč se název Tartárie nevyskytuje v mimozemských záznamech, protože jde pouze o lokální název. Byla totiž součástí Atlantidy.

Robert: Ale byla Atlantida městem Reptiloidů?
Anéeka: Reptiliánská základna, ale kosmopolitní konglomerát mnoha ras, jako je New York. Yázhi například zjistila, že Atlantis směrem k hlavnímu městu na Bahamách má velmi početnou populaci Dieslientiplex Arkturiánů.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/tartaria-atlantida-y-lemuria-civilizacion-aneeka-de-temmer

Zpět