512 Požáry v USA, FB - antimonopolní zákon, UK a Melbourne a další Nyla Nguyen

[ Realita ] 2020-09-20

- zkráceno - V Americe se používají drony k vrhání plamenů. Žhářství používají proti lidem, kteří se bouří. Používají také zbraně s přímou energií. Krysy se chystají spálit Ameriku, pokud nemohou ukrást volby, pokud nemohou manipulovat miliony voličů. Vypálí tuto planetu a vezmou to s sebou lidstvo a tuto planetu. Vědí, že nemají co ztratit. Donald Trump nedávno oznámil, že vakcíny mají do plánovaného termínu daleko. Demokraté jsou z toho naštvaní, záchrana životů by jim měla dělat radost, ne smutek. Nemohou ukrást volební očkovací program Donalda Trumpa, což znamená, že hromadné zatýkání je za rohem, proto museli vypustit veškerou munici. Stříkají planetu chemtrails, můžete vidět oblohu osvětlenou chemtrails. Mám podezření, že mnoho dešťů a přírodních katastrof způsobují také oni. Pokouší se trumfovat alianci a galaktiky.

Q zmínil, že říjen bude červená. Mám podezření, že je to jeho kódové slovo pro protiútok aliance - hromadné zatýkání. Jděte do toho a dokončete práci a zbavte se těchto démonických krys.

Obamova administrativa financovala laboratoř ve Wuhanu grantem ve výši 3,7 milionu dolarů.
9. února 2020 se poprvé objevily zprávy o podvodu s koronavirem. Už to není konspirační teorie. Výzkumná pracovnice z laboratoří ve Wuhanu přišla se zprávou, že virus je ve skutečnosti vytvořen člověkem, přirozeně se nevyskytuje. Pirbright institut provádí výzkum velmi smrtících biologických zbraní. Kombinovaný virus byl jimi patentován v roce 2015. V roce 2018 byl na prodej a nyní ho financuje WHO a Bill a Melinda Gates. Virolog Lee Mangyan z referenční laboratoře WHO, která je špičkovou laboratoří pro kriminální viry na univerzitě v Hong Kongu má důkazy o původu této pandemie. Virus je vytvořený v laboratoři na základě čínského vojenského objevu, který virus dokáže udělat podstatně nebezpečnějším, než přírodní typ. Každý virus má svůj genom, u viru, který byl rozšířen ve Wuhanu byly v genomu neobvyklé znaky. V průběhu modifikace se vytratily, ale můžeme, že to je přesně ten genom, který pochází z jejich vlastního speciálního viru. Tento genom je pravděpodobně v držení mnoha vědců po celém světě. Nikdo to nechce vidět kvůli velkému potlačení ze strany vlády čínské komunistické strany a jejich patrona ve vědeckém světě. Virus je v podstatě jako Frankenstein, v podstatě kráva má hlavu jelena s králičím uchem a opičí rukou. Nikdy nemohl vzniknout v přírodě a v genomu zůstaly důkazy. Navíc vše nasvědčuje tomu, že Čína vypustila virus záměrně. Bohužel toto není fórum pro podrobnosti výzkumu. Deep state a čínská vláda se pokoušejí lhát a zakrýt tuto situaci, která podporuje jejich novou agendu. Lidé se ale probouzí a hledají na internetu informace podložené důkladným výzkumem.

Před pěti šesti měsíci jsem vydala zprávu, že facebook bude čelit problémům s protimonopolními žalobami. Nyní se připravuje masivní soudní proces proti facebooku. Facebook měl dohody s vládami o poplatcích proti společnosti, aby nemusel platit miliardy pokut. Vládní dohody byly rozděleny do sedmi různých společností. Rozdělení monopolu způsobilo, že vlastníci byli dokonce sedmkrát bohatší. Bude to rozděleno, whatsapp, instagram a další společnosti budou rozděleny a rozpuštěny. Osud Marka Zuckerberga je ve velkých problémech. Seznam zločinů, kterých se dopustil, je ohromující, mluvíme o podvodech na tak masivní úrovni, že to nelze to ani popsat. Vzal si zásluhy na vynálezu, který ani nevytvořil, podílel se na obchodování zasvěcených osob, klamal akcionáře, nemluvě o volebním vměšování, cenzuře veřejnosti a amerického lidu.

Q míří na všechny tyto technologické obry. Budou potrestáni v plném rozsahu zákona, nikdo nad zákonem tak nestojí. Dvě země se nyní snaží zbavit královny, Barbados a další země, která bude následovat, bude Kanada. Země, kterou vlastnila britská královna, se pravděpodobně rozpadne. Přibližujeme se k časové ose, kde každá země bude suverénní, lidé budou mít práva, jejich práva budou uznána, moc bude vrácena lidem. Je opravdu úžasné vidět, kolik lidí se probouzí a staví se proti útlaku a tyranii.

Donucovací složky v Británii ve skutečnosti nenosí žádné zbraně, takže proti lidem jsou naprosto bezbranní. Lidé ve Velké Británii mají největší šanci skutečně převzít kontrolu a stát se autoritami proti vymahačům práva.

Měli byste znát základy občanských práv ve vaší zemi. Pomohlo by, kdybyste znali zákony stvoření, protože pak můžete také citovat tyto zákony. Nemohou do zdiskreditovat, protože zákon stvoření je neměnný. Planeta stoupá a stane se 5D planetou. Bude se řídit zákony stvoření této planety. Na časové ose 3-4D padali satanské zákony. Zákony vytvořené člověkem jsou založeny na satanských ideologiích, které mají koncept relativní morálky, což to v zásadě znamená, že lidé předali právo a autoritu vymýšlet zákony, které upravují morálku. Proto máme vlády, které všechny tyto zákony tvoří, a proto systém nefunguje. Je založen na relativní morálce, zatímco zákon stvoření je neměnný. Nelze ho měnit, není relativní. Jsou stejné pro všechny galaxie, pro všechny dimenze, pro každou živou a neživou bytost, dokonce i zvířecí, dokonce i skálu. Nezáleží na tom, jakou dimenzi, na jakou frekvenci vibrujete, musíte dodržovat zákon stvoření, kromě lidí na této planetě, kteří se řídili člověkem vytvořenými zákony.

Takzvaní policisté stále myslí na svou uniformu a odznaky, mají sloužit lidem k ochraně a místo toho pracují ve spojení se satanskou silou. To je důvod, proč všichni nosí tmavé uniformy a vypadají s čísly jako roboti přijímající rozkazy. Takto funguje satanská síla. Líbí se jim, aby všechno bylo temné a uniformní. Nemají hodnotu individuality. Nelíbí se jim jedinečnost, a to je důvod, proč všichni státní zaměstnanci, kteří pro ně pracují, pracují pro satanskou sílu. Uniformy jsou symbolickým vyjádřením jejich ideologií. Milují inverzi, obrácené pentagramy, protože inverze převede vše, co je přirozené, na umělé. Fungují na umělé časové ose, když invertujete symboly a všechny objekty, které mají velmi hluboký metafyzický význam, mají v této matici silné účinky.

Satanisté shromáždili všechny nejmocnější znalosti ve vesmíru týkající se tvorby přírodních zákonů. Oškliví si všechny znalosti týkající se lidské psychiky, a to je důvod, proč se vidí jako nadřazení. Mají všechny opravdu silné znalosti, které skutečně transformují realitu lidské psychiky, velmi rychle implementují změny do realit, a všechny tyto znalosti hromadili pro sebe. Využívají tyto znalosti proti nám. Jsme snadno ovladatelní, televize s námi manipuluje, což je jeden z jejich hlavních zpravodajských zdrojů, který by lidé měli opravdu začít vypínat. Je to kanál k šíření konspiračních teorií, protože všechno, co doposud šířili, jsou konspirační teorie - virus pocházející z netopýra na rybím trhu, letadla co sundaly tři budovy, to je obrovská konspirační teorie.

Mnoho lidí se probouzí, že obchodování s lidmi a dětmi je skutečné. Děje se to přímo pod našimi nosy. Na facebooku koluje video, kde zachraňují děti zavřené děti v cisterně na ropu. Prodávali v těchto vozidlech děti a ženy. Obchodování s lidmi bylo pro kabalu velmi dlouhou dobu velkým obchodem. Lidské otroctví a obchodování s lidmi se vlastně děje nejen v pozemské sféře, vede to až do galaxie. Ve skutečnosti s lidmi obchodují mezi planetami v negativním mimozemském spojenectví. Trvá to velmi dlouho a galaktická federace světla ve spojení s bílými klobouky na vojenských a vládních pozicích se pokouší s touto operací skoncovat. Skutečnost, že si tuto situaci uvědomujeme, znamená, že nás nyní probouzí.

Obchodování s lidmi a otroctví není nic nového. Obchodují s námi velmi dlouho a satanské síly tak sklízí naši energii. Je to také konečná urážka stvoření, protože stvoření se vyjadřuje prostřednictvím svého života skrze nás skrze všechny živé bytosti. Jednou z určujících vlastností stvoření je svoboda svobodné vůle. V galaxii je to jeden z univerzálních zákonů. Všechny přirozené bytosti mají svobodnou vůli tvoření všeho skutečného, co si přejí vytvořit. Tuto svobodnou vůli musí respektovat všechny ostatní galaktické bytosti. Je to ve skutečnosti zdroj, který pracuje skrze vaši svobodnou vůli k vytvoření jakéhokoli typu reality, který chce vytvořit, aby se vyjádřil skrze vás. Tím, že se lidstvo zotročí, zbaví svobodné vůle, se odstraní tvůrčí síla svobody stvoření. Je to konečná urážka tvůrce. V přirozeném světě v přirozené časové ose je svoboda taková, jak by měl vypadat náš přirozený stav bytí. V umělé matrici byla planeta Země v otrockém stavu naplněné satanskými ideologiemi. Brzy se osvobodíme, udržujte své vibrace vysoké, abyste mohli být na vyšší časové ose, abyste byli svědky transformace této planety.

Bahrajn je druhou zemí, která podepsala mírovou dohodu mezi Izraelem, na Blízkém východě právě teď dochází k míru. První dohoda mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty všechny zaskočila. Poslední dohoda byla uzavřena před 26 lety. Po celém muslimském světě jsou lidé unaveni válkou a konflikty. Chtějí jít kupředu.

Pokud by měl Donald Trump ve své skříni kostlivce, demokraté by už je dávno odkryli a využili, aby sundali jeho prezidentství. Byli by uvolněny do mainstreamových médií, aby zrušili jeho administrativu.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=T8hZ2g-flvk

Zpět