511 Saint Germain a Lady Portia: Predikce 2021 - Kolize dvou světů Star Hinman

[ Ezoterika ] 2020-09-19

Stále existují úrovně mimozemského rušení, které přichází na Zemi, aby se účastnily konfrontace mezi silami temnoty a světla. Vstoupili jste do "závěrečné bitvy" o planetu Zemi, která se daleko za váš příští rok! Potrvá mnoho let! Nemohu dát další časovou osu, protože nevíme, co se bude dít na Zemi - a jak se může rovnováha sil posouvat a měnit! Stále je v pohybu, protože se jedná o dynamický energetický ekvivalent mezi dvěma dvěma silami obrovských zdrojů energie "mimo planetu".
Samozřejmě nás to velmi znepokojuje! A ne proto, že bychom se báli porážky, ale proto, že jsme odhodláni použít na situaci všechny možné zásoby energie a inteligence, i v celé galaxii! Toto opatření zahrnuje velkou část naší práce v současné době - spočívá v lokalizaci aktivaci některých z civilizací, které mají dva energetické zdroje a mohou poslat energii k řešení této situace. A to je to, co nyní děláme! "Řídíme své síly", takže Síly světla dostanou několik posil z mimozemských říší.

Naše zaměření v současné době je přinést co nejvíce pozitivní energie, kterou dokážeme shromáždit, protože to bude mít za následek "utlumení" a snížení úrovně velmi negativní a v mnoha ohledech destruktivní energie, která v tuto dobu vaši planetu blokuje proti světlu. Naším cílem prostřednictvím těchto snah je vyrovnat a zničit, síly, které by jinak tvořily a působily na Zemi a na ni.
Jsem si jistý, že to, co děláme, časem zahrne více různých typů aktivit, kdy si budete velmi dobře vědomi toho, co se děje, a budeme reagovat na věci "v reálném čase". Nedovolíme, aby se věci vymkly z rukou. Tato reakce je nutná, protože se jedná o velmi velkou, velmi rozsáhlou událost energie a vědomí, která nyní odehrává na Zemi, ve vaší budoucnosti bude narůstat jen několik let. Nebude vždy tak intenzivní, protože bude probíhat a ustupovat v cyklech. Některé z těchto časových cyklů trvají velmi dlouhou dobu, a zdá se, že odcházejí. Možná si jedna nebo druhá strana bude myslet, že se jim podařilo převzít velení nad vědomím planety, ale my vždy máme více sil, které můžeme na takové věci použít! V žádném okamžiku není nic statické, jako "příliv a odliv". Věci se mění! Během příštích několika let se budou věci přelévat, po vítězství jedné strany přijde další tok poražených energií na Zemi, protože mnoho z toho je mimozemské. Častokrát nevidíte, co přijde! A to je chyba, kterou mnoho lidí dělá, když se pokouší vyhodnotit tuto situaci a předpovědět, jak se může v budoucnu vyvinout na Zemi. Ani my neznáme všechny různé časové rámce, kdy bude světlo převládat - a kdy se zdá, že temnota znovu zvedne hlavu. Budete muset počkat a uvidíte, co se stane. Ale věřím vám, základní dynamice.

Můžete se připojit ke kterékoli části těchto dvou energetických protikladů, záleží na úrovni vědomí člověka - a co je důležitější, na co se v tomto konkrétním časovém okamžiku rozhodne zaměřit, které energie se chystá kontaktovat - mezi temnotou a světlem, pozitivním nebo negativním, abych tak řekl. Lidé se neustále pohybují tam a zpět mezi těmito dvěma energiemi. Ve vesmíru není nic "vytesáno do kamene!" Všechno je vědomí a energie, která se pohybuje a vyvíjí. Jak měníte zaměření svého vědomí, měníte to, s čím jste spojeni, co vidíte. Můžete se spojit se světlem, nebo se můžete spojit s temnotou, násilím, negativitou.

Bylo by samozřejmě prospěšné si uvědomit, kde se nachází zaměření vašeho vědomí, to je to, o mnoho lidí nyní neví, když jejich vědomí bylo přivedeno do některých z oblastí negativity, násilí, boje - "jedna skupina proti druhé". Pro lidské vědomí je velmi atraktivní, když se takové věci začnou dít - konfrontace těchto skupin, zejména násilným způsobem, je velmi atraktivní pro lidské vědomí, a to je něco, co budete muset všichni velmi sledovat ve svém nitru a nedovolit tuto automatickou reakci soustředění vašeho vědomí na všechno toto násilí a negativitu, protože pak se vkrádá do vašeho vědomí - protože otevřete dveře!

Uvědomte si, že když se na něco soustředíte, vaše vědomí to posílí. Pro vaše vědomí je velmi snadné cestovat na některá z těchto míst, na která se soustředíte, a pak jste nějakým způsobem spojováni s energií všeho, co sledujete. Proto bych důrazně varoval lidi, kterým jde o jejich blaho, aby těmto vysoce negativním událostem nevěnovali pozornost - protože mají sílu přitáhnout lidské vědomí. To je způsob, jakým to na Zemi od "Pádu" bylo. Musíte být velmi opatrní, sledovat své vědomí, a být si vědomi, kdy se zaměřujete na něco negativního. A pokud to zjistíte, máte sílu a schopnost jednoduše přesunout zaměření svého vědomí na něco, co je pro vás pozitivní, kreativní a prospěšné, takže do sebe velmi negativní a vysoce ničivé energie nepřijmete. Nyní se staly vysoce ničivými!

Všichni budete mít schopnost se ve svém vědomí rozvíjet a naučit se sledovat sami sebe - vidět, co děláte se svým vědomím - na co se soustředíte, nebo čeho se rozhodnete zúčastnit - jen tím, že to sledujete. Tolik lidí si to neuvědomuje! Je opravdu ohromující, jak málo lidí chápe tuto jednoduchou metodu vlastní ochrany - jednoduše vypnout televizi!

Zemské energie ovlivňuje to, co se nyní děje, konfrontace mezi obrovskými silami toho, co byste označili jako "temné a světlé". Zdá se, že to dává lidem smysl a snáze to pochopí. Známkou důležitosti doby, ve které žijete, je určité vyvrcholení událostí ve vašem světě a ve vašem pohledu na svět, protože mnoho lidí vidí, že věci teď nejsou jako tomu bylo dříve! Lidé cítí, že došlo k obrovské změně v emocionálním tónu, stejně jako v činnostech mnoha lidí, kteří vytváří docela dost ničení a devastace. Ale to není nejdůležitější věc, která se nyní odehrává. To, co se děje, je daleko nad rámec toho, co jste schopni vidět fyzickýma očima.

Chci jen lidem trochu objasnit NEBEZPEČNOST toho, co se nyní děje. Nejen popsat konfrontaci, ale i emocionální tón lidstva uprostřed toho, co je zdánlivě obrovský boj mezi temnotou a světlem - síly míru a dobra proti pokusům podkopat vaši společnost a skutečně zničit mnoho úrovní svobod, které si v této zemi užíváte.

Jedná se o "obrovský plán" pro USA, který některé z politických stran plánují. A to je obtížnost toho všeho, protože tolik z toho, co se nyní skutečně děje, je skryto před lidským zrakem! Je to tím, že mnoho lidí není schopno těmto věcem čelit a pokusit se to zastavit - nebo alespoň přiklonit se na jednu či druhou "stranu". Výsledkem je, že to, co nyní vidíme. Klamání lidu, kdy v politice řeknou jednu věc, program, který zahrnuje cíle a aspirace, ale ten se zcela liší od toho, co konají. Právě tato úroveň podvodu může být pro vaše svobody v této zemi docela nebezpečná. A o to jde v těchto současných volbách. Existuje obrovská potřeba obrany svobody, které si všichni v USA užíváte! Tyto věci pro vás byly vytvořeny tvrdou prací tolika lidí, kteří založili vaši zemi.

Byl jsem při tom a také Portia. Jak víte, byli jsme docela nápomocni při založení této země, i když jsme tam nebyli v lidské fyzické podobě. Přesto mnoho zakladatelů této země mělo významnou duchovní přítomnost - která se bohužel vytratila u mnoha vůdců v procesu "užívání si jejich přítomnosti" na zemi. Pokud jde o otce zakladatele, kteří se přihlásili a věnovali svůj čas, své úsilí a v mnoha případech většinu svého celoživotního díla založení této země, už nejsou oceňováni jako "majáky naděje a světla"! - A pokud někdy byla vyslyšena jejich poselství svobody, vytratila se do pozadí vaší historie.
Jsme velmi znepokojeni touto situací, protože něco je velmi "ve vzduchu". A v tuto chvíli nebylo rozhodnuto o ničem! Nikdo neví, kterým směrem to jde, protože se to mění - je to v silném procesu změn, který se denně vyvíjí, do ještě další verze sebe sama! Nemohu dát žádné definitivní odpovědi ani popisy toho, co se stane s tímto procesem v roce 2021, nebo co bude konečným výsledkem vašich voleb. A možná je to dobrá věc, protože mnoho lidí se pokoušelo v této oblasti navázat dominanci, ale naštěstí nikdo z nich neuspěl! Celý váš politický proces je stále takřka "na spadnutí". V současné době probíhá ve vaší zemi spousta bojů, pomluv a pokusů o "uchopení moci". Čekáme na výsledek, stejně jako vy, abychom věděli, co může přinést budoucnost, protože nejsme schopni takové věci předpovídat, když je to zjevně pouze na lidské moci a lidé jsou velmi proměnliví! Mohou změnit názor, kvůli "maličkosti" zvané svoboda - o které dobře víte!

To nejlepší, co vám v tuto chvíli mohu říci, je, že ve vaší zemi BUDE v příštím roce velká změna! Ale V KTERÉM SMĚRU bude pokračovat, nemohu v současné době předpovědět. Vše je a po nějakou dobu bude ve stavu toku. A to je přesně důvod, proč je vaše SVĚTLO nyní potřeba, soustředit sílu svého vědomí na to, aby se v USA projevila Božská VLÁDA, protože je to nyní velmi nutné! V této zemi se toho hodně zhoršilo, podvody, pomluvy, sotva víte, co se v tuto chvíli ve vaší vládě děje!

V určitém okamžiku budete mít dobrý popis této činnosti, možná nevyjdou VŠECHNA fakta, ale odhalí se to, co se stalo. Budete mít velmi dobrou představu o tom, co vás skutečně přivedlo k současné situaci v této zemi. Až budeme znát výsledek některých věcí, na kterých se nyní pracuje, pak bude přesnější popis nadcházejícího roku.

Neexistuje však žádný způsob, jak zjistit, která strana bude převládat - která strana bude mít v nadcházejícím roce ve skutečnosti kontrolu nad vaší zemí, protože v současné době jde o velký proces určování osudu Spojených států. Existuje tolik mocných prvků, které bojují o moc, že nemáme kontrolu nad tímto typem věcí!

Jsme "pozorovatelé" hodně z toho, co budete také pozorovat. Mohu vám ale slíbit, že vás překvapí mnoho věcí, které se stanou, mnoho přesunů moci mezi "hráči" v tomto obrovském dramatu.
Ti, kteří se zdají mít převahu, budou "sezazeni z trůnu" a dojde k posunu moci. Na křeslech moci budou sedět noví lidé, ale nemluvíme o vašich současných volbách.

Výsledek těchto voleb bude v mnoha ohledech určovat běh dějin Spojených států po velmi dlouhou dobu, takže se bude jednat o důležité volby - na rozdíl od dřívějších! My samozřejmě neurčujeme, kdo je vítěz a kdo poražený, je to na lidech, kteří tvoří obyvatelstvo této země. Existuje tolik manipulací! Ve vzorku toho, co se děje, je "plášť tajemství" , ani vy neznáte pravdu o tom, co se děje, a neočekávám, že BUDETE - po velmi dlouhou dobu! A tak není nic předurčeno - v současné době se síly přesouvají tam a zpět a mění se každý den. Všechno je takřka "na dosah"! Čekáme na konečné rozhodnutí - stejně jako vy!

Lidé mají na srdci nejlepší zájmy - a jiní samozřejmě ne! Doufáme, že lepší frakce zvítězí - a chopí se moci! Ale nevíme, proto nemůžeme spekulovat. V tom, co se děje nyní, je taková dichotomie, na jedné straně je v této zemi v srdcích mnoha lidí velké dobro, na druhou stranu je mnoho lidí, kteří si přejí zničit tuto zemi! V některých ohledech existuje velké nebezpečí, že byste to mohli ignorovat!

Doufejme, že jsme tuto situaci zhodnotili. Toto je v této chvíli jedna z rozhodujících voleb v historii Spojených států! V mnoha ohledech je božský inspirován u těch, kteří se účastní. Nic však nelze brát jako samozřejmost, protože ve vaší vládě existuje tolik "zákulisních" manipulací skrytými oblastmi moci. Toto se dostane do popředí, tyto úrovně poznání, ale bude to trvat mnoho let, než se plně odhalí lidské populaci! Pak dojde k dalšímu velkému posunu a změně okolností této země!

Všechny tyto zásadní změny přicházejí na obzoru, ale konkrétní rok je větší části neznámý. Podívejte se na velikost a sílu přicházejících probuzených! Tyto věci nekontrolujeme, jdou mimo nás. Snažíme se do procesu nějakým způsobem přispět - možná, přínosem výsledku, když něco chceme takovým způsobem ovlivnit. Potřebujeme povolenou komunikaci s lidmi.

A to je to, co nyní děláme. Hlavní zaměření našich operací je komunikace - nikoli s jednotlivci -, ale prostřednictvím vyšších úrovní lidského vědomí, k posílení účinků velkých a mocných myšlenek - symbolů - na lidské vědomí - jako je SVOBODA, která poněkud "sešla z cesty", nebo u některým v poslední době upadla v nemilost.

A tak je to v mnoha ohledech bitva o lidské vědomí - bitva o kontrolu, která pak umožní, aby věci ovlivnily výsledek těchto voleb, který ovlivní všechny okolnosti, které v příštím roce zažijete. Je to zvláštní a neobvyklá situace, na kterou se díváte a čelíte jí! A my také! Tolik z toho, co je možné, nebo "pravděpodobných realit", ke kterým by mohlo dojít v roce 2021, závisí na věcech, které jsou zcela mimo naši kontrolu - a do značné míry mimo lidskou kontrolu! Jedná se o velmi zajímavý typ výskytu a nemohu říci, že bych viděl něco přesně takového, co se stalo u některého z vašich předchozích volebních cyklů. Mnozí to sledují - nejen ti pozemští! Protože vědí, stejně jako my, že dopady tohoto budou na Zemi pociťovány velmi dlouho a tvrdě po velmi dlouhou dobu!

¨ A ano, velmi nás to znepokojuje! Nebudu vám říkat, že to tak ve skutečnosti není! Mnozí se obávají možnosti převahy a kontroly některých z prvků, které nemají na srdci vaše nejlepší zájmy! V současné době jsou SKRYTÍ, nevidíte je! Ani nevíte, že existují. A přesto to dělají! A touží po kontrole této země. To je to, k čemu směřují. Nikdy jsem neviděl tolik skrytých aktivit důležitě ovlivňujících osud země! Bylo by to fascinující sledovat, kdyby to nemělo tak důležitý význam. V současné době vám tedy mohu říci jen to, že velmi pozorně sledujeme situaci a všechny různé aktivity, které probíhají - všechny různé hráče v tomto scénáři. Kdybyste viděli, co se ve skutečnosti děje, byli byste ohromeni, zděšeni, jako my. Ale na určité úrovni je to fascinující, protože to zahrnuje vývoj vědomí pro vaši planetu - pro vaši zemi - a pro vás všechny jako "obyvatele" Země! Tímto budete ovlivněni všichni - vaše životy budou ovlivněny tím, kdo v těchto volbách zvítězí! Jsou důležité pro Zemi!

Všichni musíme počkat na výsledek. Existuje tolik sil, že vše je v silném stavu toku, změny, odlivu a toku - jak se síla posouvá mezi těmito mocnými prvky ve vaší vládě - a v mnoha dalších aspektech života na Zemi. To je vše, co vám v současné době můžete říci.

Skutečně se "srazí dva světy" - kolidují dvě velké síly! Nikdo nezná výsledek - zatím! Úplně to nebudete vědět ani po volbách, ale dá vám to nějaký údaj o tom, jakým směrem se ubíráte!
Přejeme vám vše nejlepší - vám všem, kdo jste tak laskaví k účasti na těchto akcích a přijímání našich zpráv. Přejeme si dát vám lepší zprávy vašich životech. I když se dny zdají nejtemnější, nastává velké oživení světla! Očekávám, že se to stane, a to je jedna z důležitých věcí, které vám pomohou v celém tomto časovém rámci řící. Vděčnost a radost bude obrovská a z nečekané příčiny. Pro každého z vás brzy přijde pozitivnější pohled na tuto zemi.

Zdroj: http://www.blissfulvisions.com/Star-Hinman/Predictions-2021-Two-Worlds-Colliding.html

Zpět